Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Smarcik jak tralala :gwizdanie: Waski nie chcesz przypadkiem ? :polew:

:hi: z rana taka szydera :evil:

Robert weźmiesz dla mnie na gokarty to o czym rozmawialiśmy? :)

Jak załatwie . a dla kogo ??????[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 08:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/krakow_gokarty_ulmakuszynskiego_lista_chetnych-t49629.0.html;msg544799

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj jakiś cygan chciał opchnąć prawie nowa nokie n95 8gb za 250zł .... oczywiście była z pewnego źródła :gwizdanie: a że ja nie popieram kupowania od złodziei to jej nie wziołem chociaż chętnie swoja stara n95 na taka wymienie w przyszlosci jak sie dorobie :)...

Jeśli chodzi o interesy z cyganami to "to cos" co oni sprzedają nie ma nic wspólnego z nokią są to jakieś chińskie podróby bez GPSu, te które mieli kilka tygodni temu dało się rozpoznac po tym że nie miały pod baterią styków do kabla serwisowego, miały naklejki na śrubkach i naklejke z hologramem pod baterią i język niemiecki po włączeniu, te które widuje ostatnio maja juz polaka i styki do kabla wczoraj pół godziny oglądałem i nie wiedziałem czy to oryginał czy nie, jednak menu się różni, jakoś materiałów i wykonanie.

Dla bezpieczeństwa proponuje trzymać się od tego z daleka, byli tacy co dali za to tyle co za oryginał, a byli tacy co z 1200 na 250 utargowali :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny spocik u Was koledzy;) myslsalem ze jak na krakow bedzie troche wiecj aut ale i tak jest spoko:) moze jescze kiedys sie zjawie:)

jarko: -dzieki za koszulke;)

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam mam:) ale "moj fotograf" poczatkujacy;p i prawie wszytskie poruszone;) ale cos wybiore i wkleje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam mam:) ale "moj fotograf" poczatkujacy;p i prawie wszytskie poruszone;) ale cos wybiore i wkleje;)

w odpowiednim dziale :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ozi mam coś dla Was i dla Cuberka też

jak dasz rade to wez ze sobą na gokarty a jak nie to bede jutro u ciebie bo dzisiaj sie nie wyrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...