Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Jedziemy , wstpenie wyjazd z Krakowa ok 13-stej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Jedziemy , wstpenie wyjazd z Krakowa ok 13-stej :gwizdanie:

Zdzwonie sie z wami jutro bo ja po drodze sie dołacze :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bede w Bochni czekac

:good:

:hi: Siema wszystkim, dzięki za ekstra zabawę, :polew: zaraz poczytam co popisaliście i opiszę coś z mojej strony :polew:

lepiej nic nie pisz :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Ja się wybieram, miło będzie Was poznać osobiście. A potem jak, wracacie na spocika w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozi, ja mam tówj telefon, płaszcz jest w przychodni, a dwiózł Cie mój kuzyn, adresu nie podałeś, ja podałem ulicę a mój kuzyn dzwonił po wszystkich i pytał czy ktoś nie ma syna który poszedł na kawalerski :polew: i w końcu trafił :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 16:59_________________________________________________

:hi: Siema wszystkim, dzięki za ekstra zabawę, :polew: zaraz poczytam co popisaliście i opiszę coś z mojej strony :polew:

cze Grzesiu :hi:

...sorry :embarrassed: ;( :confused4:

Siema Piotr, nie ma za co przepraszać, zabawa była mega za***ista :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahaha dzwonił po wszystkich :naughty::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie będę pisał co było bo za duży hardcore :polew: :polew: foty to też pooglądamy we własnym gronie, z mojej strony chciałem podziękować wszystkim za super zabawę, za wszystkie prezenty a dwóm Panom za zorganizowanie i ogarnięcie wszystkiego, jestem ogromnie wdzięczny,

Piotr,Grzesiek :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:08_________________________________________________acha, najlepszy był mój świadek, jak o 3-4 w nocy w mcdrivie (byliśmy z buta) wywalił babie na lade pisiora bo nie miała zestawu kawalerskiego :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 13:41

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic

ozi jak samopoczucie? ja jestem dętka

a jak myslisz nawet nie wiem jak do domu trafiłem :wink4: a pod blokiem :sick3:.

zgubiłem gdzies telefon i kurtke zostawiłem w szatni :embarrassed:

Ozi znalazłem Twój telefon

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/gielda_malopolska-t27981.75.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie będę pisał co było bo za duży hardcore :polew: :polew: foty to też pooglądamy we własnym gronie, z mojej strony chciałem podziękować wszystkim za super zabawę, za wszystkie prezenty a dwóm Panom za zorganizowanie i ogarnięcie wszystkiego, jestem ogromnie wdzięczny,

Piotr,Grzesiek :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:08_________________________________________________acha, najlepszy był mój świadek, jak o 3-4 w nocy w mcdrivie (byliśmy z buta) wywalił babie na lade pisiora bo nie miała zestawu kawalerskiego :polew: :polew: :polew:

no ten Twoj swiadek to mnie za***iście urządził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jadę z wami :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:36_________________________________________________Grześ świadek dalej zły na mnie że nie chciałem z nim gadać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kurde dalej nie moge dojsc do siebie po wczorajszym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jadę z wami :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:36_________________________________________________Grześ świadek dalej zły na mnie że nie chciałem z nim gadać :gwizdanie:

świadek nic nie kaman :kox: ja też nie jadę, będę w GK od 18.00 :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:38_________________________________________________

rozliczymy się w niedzielę :wink4: Kamil

hehe ja też nie :naughty: choć głowa mnie już przestała boleć i nawet nie jest mi już niedobrze :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...