Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html

Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew: :polew: :polew:

co z furą?

Blacharka jest zrobiona i malowanie, tylko zawieszenie zostało do roboty, jutro fela bedzie robiona i elektyka od lamp.

Ale prawdopodobnie nie bedzie mnie w ogole w niedziele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html

Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew: :polew: :polew:

co z furą?

Blacharka jest zrobiona i malowanie, tylko zawieszenie zostało do roboty, jutro fela bedzie robiona i elektyka od lamp.

Ale prawdopodobnie nie bedzie mnie w ogole w niedziele :decayed:

Pablo wyrobisz się w tym roku? :mysli::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka cisza, że wypadało by coś napisać bo wstyd :decayed:

[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 08:00 _________________________________________________ :bag: <-- hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :kox: lubimy adrenalinke :cool:

Murzynku popróbujemy tak na GK.... :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 09:42 _________________________________________________Maxiu a co potrzebujesz zrobić, że potrzebny Ci elektronik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran - napisal bys cos, a nie tylko czytasz temat :P

Murzyn to jakieś śledztwo prowadzi... :> na czytaniu tylko tego tematu się nie obejdzie, widzę, że trzeba i coś od siebie dać i coś napisać.

Panowie oddam w dobre ręce 2 szt. postojówek (czywiście za free, żeby nie było) tego typu:

http://www.allegro.pl/item308814584_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

U mnie nie pasują bo łeb mają za duży, a piłować otworów w lampach mi się nie chce - poczekam aż wymyśla białe żarówki lub pojedyńcze diody led, które FIS "zobaczy", a nie wywali że spalona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran - napisal bys cos, a nie tylko czytasz temat :P

Murzyn to jakieś śledztwo prowadzi... :> na czytaniu tylko tego tematu się nie obejdzie, widzę, że trzeba i coś od siebie dać i coś napisać.

Panowie oddam w dobre ręce 2 szt. postojówek (czywiście za free, żeby nie było) tego typu:

http://www.allegro.pl/item308814584_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

U mnie nie pasują bo łeb mają za duży, a piłować otworów w lampach mi się nie chce - poczekam aż wymyśla białe żarówki lub pojedyńcze diody led, które FIS "zobaczy", a nie wywali że spalona...

Ja mam takowe co nie wywalaja bledow na fisie :P Of kos tyczy sie to B5 i C5 :) tak mi sie wydaje :P I kupowane wlasnie u tego kolesia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekran, przywieź je na spota

wyrazamy i bede pasowac :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl1: udalo sie :afro: Ekran sie w koncu odezwal. Wpadaj chlopie na spota :decayed:

ale ekran przecież już sie odzywał i był na spocie ... narazie jednym :chytry::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_Max - mógłbyś napisać, które to zakupiłeś od niego?

sokolnh - jak się pojawię na spocie to je zabiorę - tylko póki co to leżę na L4 :([br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:13 _________________________________________________

:rotfl1: udalo sie :afro: Ekran sie w koncu odezwal. Wpadaj chlopie na spota :decayed:

ale ekran przecież już sie odzywał i był na spocie ... narazie jednym :chytry::tongue4:

Niestety tak to jest jak sie poza Krakowem mieszka - sa plusy i minusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie to mi sie podoba .....zero spamu tylko 3 stronki do czytania aż nie wierze :oklaski:

Themon gdzie fotka obiecałes!! a Max co jest z Tobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...