Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Włącznik świateł auto...


Piorun81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja właśnie do B6 zakupiłem na alledrogo taki oto drobiazg który ma automatycznie załączać światła po zapaleniu silnika.. troche tańsza opcja :)

POLSKI AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ MIJANIA od SS (2558322109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim czymś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę inną sytuację.

Seryny włącznik świateł z końcówką "A" podmieniłem na Auto z końcówką "D" i w żadnej pozycji tego włącznika nie działają mi spryskiwacze reflektorów xenonowych.

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładając nowego wątku, chciałbym was Panie/Panowie zapytać czy znacie kogoś kto zajmuje się renowacją przełączników świateł A4 B6, wyciera się i brzydko wygląda, a sam nie wiem jak się do tego zabrać. Jeśli ktoś ma jakieś namiary, albo pomysł jak to zrobić będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają

Pozdr.

Wiem, że temat trochę leciwy, ale ma taki problem jak Tomek. Jakiś czas temu zmieniałem włącznik z A na D, zmieniłem pin z 11 na 13 i wszystko chodzi. Teraz dołożyłem spryski i nie chcą mi się odpalić w żadnym położeniu włącznika. Trzeba jeszcze przepinać dodatkowo jakieś piny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają

Pozdr.

Wiem, że temat trochę leciwy, ale ma taki problem jak Tomek. Jakiś czas temu zmieniałem włącznik z A na D, zmieniłem pin z 11 na 13 i wszystko chodzi. Teraz dołożyłem spryski i nie chcą mi się odpalić w żadnym położeniu włącznika. Trzeba jeszcze przepinać dodatkowo jakieś piny?

MCE z jaką literką na końcu? Sprysków nie obsługują z literką C na końcu oraz bez literki. Druga sprawa podaj kodowanie na kanale 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli posiadam włącznik 531A mogę spokojnie kupić sobie włącznik 531B, zamontować i będzie działał bez problemu? Nie muszę nic przepinać i nie będzie wywalać błędu tak? Posiadam a4 B6 z 11.2003r. Posiadam pełny FIS i światła Xenonowe. Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...