Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avanciarze - szczęściarze :)

Fajne te lampki i kierunek na diódce też se śmiga :)

ra16lbani.gif

no ładnie ładnie :naughty:

w końcu coś zaczęło dziać się w materii tylnych ledów do b7 :good: nie brzydkie te lampki

Opublikowano
  • Autor

ba$ior kto to robi ?

Ejj ziom to DECTANE (dectane.de) :).

Opublikowano

poki co to te lampy maja jedynie jako zdjecia na stronach. Chcialem je od nich kupic juz dawno temu, ale wowczas byly jeszcze niedostepne i nieznany byl czas realizacji zamowienia. Jakos w zeszlym tygodniu kontaktowalem sie ponownie i w dalszym ciagu brak jakiegokolwiek terminu dostawy tych lamp - moze za tydzien a moze za dwa m-ce. Na ta chwile od reki to chyba jedynie in.pro ma od reki, ale ich lampy sa "srednie"

Opublikowano

poki co to te lampy maja jedynie jako zdjecia na stronach. Chcialem je od nich kupic juz dawno temu, ale wowczas byly jeszcze niedostepne i nieznany byl czas realizacji zamowienia. Jakos w zeszlym tygodniu kontaktowalem sie ponownie i w dalszym ciagu brak jakiegokolwiek terminu dostawy tych lamp - moze za tydzien a moze za dwa m-ce. Na ta chwile od reki to chyba jedynie in.pro ma od reki, ale ich lampy sa "srednie"

Czyżby było tak małe zainteresowanie że producent do tej pory nie może określić terminu dostępości ?? :mysli:

Opublikowano

poki co to te lampy maja jedynie jako zdjecia na stronach. Chcialem je od nich kupic juz dawno temu, ale wowczas byly jeszcze niedostepne i nieznany byl czas realizacji zamowienia. Jakos w zeszlym tygodniu kontaktowalem sie ponownie i w dalszym ciagu brak jakiegokolwiek terminu dostawy tych lamp - moze za tydzien a moze za dwa m-ce. Na ta chwile od reki to chyba jedynie in.pro ma od reki, ale ich lampy sa "srednie"

Czyżby było tak małe zainteresowanie że producent do tej pory nie może określić terminu dostępości ?? :mysli:

:mysli: Podejrzewam, że zainteresowanie będzie jak się pojawią w sprzedaży na rynku EUROpejskim. :good: Co Panowie? Robimy coś z tym zamówieniem grupowym? :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

279 Ojro :naughty: kurde ciekawe kiedy będą dostępne ... ale In.Pro też są ładniutkie 28hiyk5.jpg

Opublikowano

Kto chętny zamówić pierwszy?

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p16513_led-taillights-audi-a4-lim-05-4-pieces--red-crystal.html

W najbliższych dniach powinny być dostępne do kombi jesli juz do sedana sa, niestety do sedana nie sa tak ładne póki co jak do kombi

Opublikowano
  • Autor

Do sedana też mają być ulepszone i zrobione na wzór A6.

Taki sam los spotkał lampy do avanta...

Kto chętny zamówić pierwszy?

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p16513_led-taillights-audi-a4-lim-05-4-pieces--red-crystal.html

W najbliższych dniach powinny być dostępne do kombi jesli juz do sedana sa, niestety do sedana nie sa tak ładne póki co jak do kombi

Opublikowano

Do sedana też mają być ulepszone i zrobione na wzór A6.

Taki sam los spotkał lampy do avanta...

Kto chętny zamówić pierwszy?

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p16513_led-taillights-audi-a4-lim-05-4-pieces--red-crystal.html

W najbliższych dniach powinny być dostępne do kombi jesli juz do sedana sa, niestety do sedana nie sa tak ładne póki co jak do kombi

tyle to i ja też wiem ale jeśli dectane nie zaprezentował ich na targach w Essen na których byłem to nie ma co liczyć w tym półroczu na nie. Będzie to albo koniec wrzesnia albo jeszcze dalej.

Opublikowano

na mój gust też. To już chyba bym wolał te Twoje parujące paście Hammer :decayed::naughty:

Opublikowano

na mój gust też. To już chyba bym wolał te Twoje parujące paście Hammer :decayed::naughty:

już nic nie paruje :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pisze ze ich jeszcze nie ma. Sprawdzam te stronke od czasu do czasu, ale ciagle nic...

Opublikowano

Pisze ze ich jeszcze nie ma. Sprawdzam te stronke od czasu do czasu, ale ciagle nic...

U mnie jest napisane: Lieferbar auf Anfrage - dostępne na żądanie

Opublikowano

Jest ktoś już zdecydowany na 100%? :cool1:

Opublikowano

te sa spoko

Opublikowano

Jest ktoś już zdecydowany na 100%? :cool1:

ja jestem

Pisze ze ich jeszcze nie ma. Sprawdzam te stronke od czasu do czasu, ale ciagle nic...

U mnie jest napisane: Lieferbar auf Anfrage - dostępne na żądanie

dla mnie to brzmi jak: Dostepnosc: -Prosze pytac.

Opublikowano
dla mnie to brzmi jak: Dostepnosc: -Prosze pytac.

OK, to zapytam inaczej. Czy ktos już pytał jak z dostępnością? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.