Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Cos wam pokaze....

e893e1d6e81e00c4med.jpg

bylo pare stron wczesniej ale tu lepiej widac...

Te kropki nizej to ma byc kierunkowskaz...

Można by było użyć tych lamp jako podkład do swap'a z szybkami z ori lamp B7, przypuszczam, że wyglądałoby nawet lepiej niż wyrezane lampy przez mirona :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: dopiero teraz te diody kierunkowe zobaczyłem :embarrassed:

Jestem tylko ciekaw na żywo efektu świetlnego.W B6 tez miałem diody, wykonanie było OK ale daleko im było z jakością świecenia do tych z A6 ( chodzi mi konkretnie o samo światło diód ).

W B6 z kilkunastu metrów było widać poprostu świecącą plame.

W ledch z A6 z dużo większej odległość widok jest zupełnie inny - dalej widać daną ilość świecących diód a nie poprostu świecące jednolite światło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wam pokaze....

e893e1d6e81e00c4med.jpg

bylo pare stron wczesniej ale tu lepiej widac...

Te kropki nizej to ma byc kierunkowskaz...

Można by było użyć tych lamp jako podkład do swap'a z szybkami z ori lamp B7, przypuszczam, że wyglądałoby nawet lepiej niż wyrezane lampy przez mirona :cool1:

mystic.pl Ty chyba jeszcze nigdy nie widziałeś ledów z A6. Ori lampy z A6 w samej klapie mają o 3 ledy więcej a w lampie bocznej o 2 więcej niż te prezentowane z dectane i tą różnice od razu widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl Ty chyba jeszcze nigdy nie widziałeś ledów z A6. Ori lampy z A6 w samej klapie mają o 3 ledy więcej a w lampie bocznej o 2 więcej niż te prezentowane z dectane i tą różnice od razu widać.

Nie, nie widziałem, swoim wózkiem tylko w garażu siedzę ... a tak w ogóle to z domu nie wychodzę nawet :no:

No może z tym, że będą lepiej wyglądały to przesadziłem, ale co z tego, że mają więcej diód skoro i tak ich wszystkich nie upchasz do lamp od a4, a przede wszystkim nie wypełnisz w pełni otoków w środku.

Jeszcze tych lamp na rynku nie ma, poza kilkoma osobami nikt ich w rękach nie trzymał a Ty już twierdzisz, że będzie beeee.

Ja jednak poczekam i jak będą w dobrej cenie i gra będzie warta świeczki to z chęcią spróbuję swapnąć do nich ori odblasi. Jak się okaże, że będzie do doopy i nie będzie innego wyjścia to zacznę myśleć o ledach od a6. Na pewno mniej skomplikowane jest przeklejenie samych odblasków niż rezanie diód z a6, jakiś kompromis trzeba znaleźć.

------------------------------------------------------------------

Gdyby były ledy ori do B7 to bym takie kupił, a te rezane z A6, które zresztą u mirona bardzo mi się podobają i na tą chwilę wyglądają najlepiej, też nie są oryginalnymi ledami do a4 i nie przypominają tych z B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl ja tam w Twoje życie prywatne nie ingeruje ale mniejsza z tym...

No może z tym, że będą lepiej wyglądały to przesadziłem, ale co z tego, że mają więcej diód skoro i tak ich wszystkich nie upchasz do lamp od a4, a przede wszystkim nie wypełnisz w pełni otoków w środku.

To Ty jeszcze mało widziałeś :wink4:

Nie są beee tylko przeciętne ale wiadomo nie każdy ma możliwości rezać takie lampki.

Pisząc odblaski masz na myśli czerwone "szkło" z ori lamp ??

Moim zdaniem dobrze, że niema takich lamp jak w B8 do B7, bo to by była totalna kicha.

PS. jak dobrze pójdzie to jutro wstawię foty jak u mnie wyglądają wyrezane lampy z A6 do A4, bo jak na razie mam tylko boczne zamontowane, gdyż pojawił się mały problem z lampami do klapy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty jeszcze mało widziałeś :wink4:

Nie są beee tylko przeciętne ale wiadomo nie każdy ma możliwości rezać takie lampki.

Pisząc odblaski masz na myśli czerwone "szkło" z ori lamp ??

Moim zdaniem dobrze, że niema takich lamp jak w B8 do B7, bo to by była totalna kicha.

PS. jak dobrze pójdzie to jutro wstawię foty jak u mnie wyglądają wyrezane lampy z A6 do A4, bo jak na razie mam tylko boczne zamontowane, gdyż pojawił się mały problem z lampami do klapy :wink4:

No niech Ci już będzie, że widziałeś najwięcej :naughty: :>

A tak btw to chodziło Ci o możliwości czy umiejętności? Oczywiście swoje sam rezasz :gwizdanie: :hi: szczerze zazdroszczę, bo osobiście kształciłem się w innym kierunku i nie mam takich talentów, a czasem by się przydały, może jakieś lampy bym wyrezał :mysli:.

Co do kichy, to nie będę polemizował, bo to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Jednemu się spodoba innemu nie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to chodziło Ci o możliwości czy umiejętności? Oczywiście swoje sam rezasz :gwizdanie:

Raczej o czas i możliwości, najgorzej pierwszą lampę zacząć, a później to już z górki. Tak się składa, że rezam to z kumplem i jak dobrze pójdzie, to jutro pokażę jak wyszło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że rezam to z kumplem i jak dobrze pójdzie, to jutro pokażę jak wyszło :>

To 3mam kciuki za efekt :thumbup:, pokazuj te zdjęcia czym prędzej :bicz2:

PS. fajny masz avatar, strasznie rozprasza :good: żonie kazałem tak :boobs: się nauczyć :>.

Aha, to powiedz jeszcze kto reza a kto po piwo gania :polew: sorry, ale nie mogłem się powstrzymać, bez urazy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to chodziło Ci o możliwości czy umiejętności? Oczywiście swoje sam rezasz :gwizdanie:

Raczej o czas i możliwości, najgorzej pierwszą lampę zacząć, a później to już z górki. Tak się składa, że rezam to z kumplem i jak dobrze pójdzie, to jutro pokażę jak wyszło :>

ja chętnie zobaczyłbym dla porównania na żywo - ale na foty też czekam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to chodziło Ci o możliwości czy umiejętności? Oczywiście swoje sam rezasz :gwizdanie:

Raczej o czas i możliwości, najgorzej pierwszą lampę zacząć, a później to już z górki. Tak się składa, że rezam to z kumplem i jak dobrze pójdzie, to jutro pokażę jak wyszło :>

ja chętnie zobaczyłbym dla porównania na żywo - ale na foty też czekam :naughty:

No ja też czekam na fotki... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niusy..... -cena juz jest (za pare)- ale jeszcze niedostepne- (semaforek na dole)

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p43847_led-rueckleuchten-audi-a4-avant-b7-04-08---black.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za duży, mogła by wejść jeszcze jedna dioda na szerokości wtedy byłoby kox, no i szkło trochę zbyt transparentne. Ciekawe jak to świeci w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

2iecblod.jpg w400.png

Trochę duży "GAP" między dwoma lampami.

Trzeba to zobaczyć w realu.

Te również ciekawe:

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p43859_led-rueckleuchten-audi-a4-avant-b7-04-08---red-smoke.html

:naughty:

naprawdę fajnie że coś wreszcie sie dzieje w tej kwestii po tak długiej ciszy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzalem ta stronke ale nie zauwazylem nic na temat wysylki poza granice Niemiec, jest wogole mozliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pojawia się pytanie czy czekać czy działać coś z ledami od A6... :cool1:

No czekam jeszcze na efekty pracy H4mm3R. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pojawia się pytanie czy czekać czy działać coś z ledami od A6... :cool1:

No czekam jeszcze na efekty pracy H4mm3R. :good:

jeżeli ktoś już tyle czekał i nie rezał - to osobiście bym czekał i zobaczył nowe produkty live :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem tam dzis i rozmawialem z gosciem.

Wiec podobno pojawia sie w sprzedazy za 4-6 tyg.

Swiatlo stopu swieci w obu czesciach lampy jak w A6.

Rabat na zakup zbiorowy mozliwy ale nie powiedzial ile bo zalezy od ilosci zamowionych lamp.

Pozostaje stworzyc liste chetnych i wyslac zapytanie na zakup :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...