Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie wynoszą koszty?? oczywiście samej robocizny bo lampy to samemu trzeba z kombinować

trudno powiedzieć - osobiście za robote nie płaciłem a czy kolega chciałby się tego podjąć odpłatnie i zrobić jeszcze furke lub dwie trudno mi powiedzieć.Robiliśmy jednocześnie 2 furki ( moją i jego ) były tego pewne plusy i jakoś to wyszło.Zrobić to komuś za kase to już troszke inna sprawa.Kolega w jednej z rozmów wspominał, że za kase i na większą skale nie chciałby tego robić bo jak ktoś płaci to wymaga i jak coś będzie z czasem nie tak to będą do niego przychodzic z pretensjami.A jak wiadomo jest z tym troszke rzeźby. Może zacząć coś parować ( czego jeszcze nie wiemy ), może dziać sie coś z diodami po czasie, mogą przechodzić a jak wiadomo za to też odpowiedzialności wziąść nie może - tak wiec zrobić to komuś obcemu i wziąść za to pieniądze nie do końca jest takie proste ( to sa jego słowa ) :wink4:

pewnie wiecie oco chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w ogóle czy będą??. bo kazdy bedzie czekał a sie okaże że bedą ale dopiero za 2 lata :([br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:49_________________________________________________albo i póżniej

i wtedy zamiast ledów do b7 kupimy b8 z ledami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w ogóle czy będą??. bo kazdy bedzie czekał a sie okaże że bedą ale dopiero za 2 lata :([br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:49_________________________________________________albo i póżniej

i wtedy zamiast ledów do b7 kupimy b8 z ledami

tak też może się stać - dobrze że ja już nie muszę zbierać na B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten step by step? Bo ja widzę tylko dwa filmiki i kilka fotek lamp na stole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty :blink: przecież pisze że ten użytkownik ma 2 filmy i 8 zdjęć.. to gdzie reszta filmików? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty :blink: przecież pisze że ten użytkownik ma 2 filmy i 8 zdjęć.. to gdzie reszta filmików? :mysli:

A fakt to fotki :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...