Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że na takie lampki zdecydowałbym się od ręki - jeszcze tylko kwestia ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o koszta to ledy ori od a6 te na blotnik w aso w holandi wiedzialem za 50e(L+P)niewiem jaki jest koszt tych co wchodza na klape dochodzi do tego jeszcze drogi kpl do a4 w przeciwnym razie trzeba auto pewnie zostawic na kilka dni nie wszystkim to odpowiada ale efekt jest zarabisty wygladaja swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o koszta to ledy ori od a6 te na blotnik w aso w holandi wiedzialem za 50e(L+P)niewiem jaki jest koszt tych co wchodza na klape dochodzi do tego jeszcze drogi kpl do a4 w przeciwnym razie trzeba auto pewnie zostawic na kilka dni nie wszystkim to odpowiada ale efekt jest zarabisty wygladaja swietnie

nie trzeba kupowac calych lamp. elementy ledowe sa oddzielnymi czesciami lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie udało się osiągnąć coś takiego (niestety nie robiłem tego osobiście-zleciłem to koledze gdyż sam pewnie zrobiłbym to tak, że wylądowało by w koszu :decayed:)

wg mnie na dzień dzisiejszy jest to najlepsza opcja dla B7 Avant - co ori to ori

a9da91cb14150f70m.jpg

f800c94aa85c032em.jpg

734f9cede881dc1cm.jpg

beb36332344d6d27m.jpg

2263030660036bc9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można podjechać do Gliwic i dać znajomemu od miron78a wyrezać takie cudo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można podjechać do Gliwic i dać znajomemu od miron78a wyrezać takie cudo :decayed:

ja tam narzekął nie będę - to co jest mnie się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż do gliwic to troszeczkę za daleko. szkoda ze nie ma nikogo z okolic 3m

Kto Ci każe jechać? Wyślij lampy kurierem. I tak przeróbka potrwa kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to robione bardziej eksperymentowo, nie znając opłacalności i efektu końcowego ( wiedzieliśmy tylko, że się da ale nie wiedzieliśmy czy nam/koledze się uda ).

Koszta to - zakup lamp B7, zakup lamp A6 led, troche rezystorów, silikonu i innych drobiazgów + własny wkład pracy.Dłubanie zajeło 2 tygodnie ( oczywiście codziennie po trosze do przodu, parę razy trzeba było się cofnąć i znowu do przodu ) :) [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 09:11_________________________________________________Czas pokaże czy wszystko będzie się sprawowało jak powinno - jeżeli tak - to rezanko jak najbardziej warte tych kosztów i poświęcenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...