Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dorzo zestawów nie dedykowanych pod konkretne auto do indywidualnego montazu LEDów pojawiło się na rynku.

Uważam, że oryginalne LEDy od S6 są najlepszym rozwiązaniem :cool:

Ja znalazłem diody ale w światła halogenowe do Jeep Grand Cherokee.

http://cgi.ebay.pl/Halo-Lampy-przeciwmgielne-Jeep-Grand-Cherokee-LED-!!!_W0QQitemZ170176363977QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem caly zestaw.. lampy byly zbudowane w podobny sposob jak te od A4 B8.. czyli ksenon i pod nim diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te lampki już są u mnie...oby tylko do czerwca bo dopiero na wakacje je zainstaluje !!

Ja dobrze Ciebie rozumiem i źle nie mysle o Tobie bo wiem, że jest czym się podniecać !!

Czekam jeszcze na lampy w klape...

302514749tq1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bedziesz rezal czy masz jakiegos zdolnego magika[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 11:05 _________________________________________________ps. bardzo ciekawy jestem efektu w sedanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bedziesz rezal czy masz jakiegos zdolnego magika[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 11:05 _________________________________________________ps. bardzo ciekawy jestem efektu w sedanie..

Tego "rezania" dokonamy wspolnie po lampie na glowe :dance:

Kumpel ma zaplecze techniczne (narzędzia) i jest pracownikiem w Nemeckiej firmie Tuningowej MHW, a ja więc...bedzie Gites.

Postaram sie zrobić mała wizualizacje w photoshopie jak to sie prezentuje w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne photoshopy, my tu poprosimy o dokumentacje fotograficzną krok po kroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne photoshopy, my tu poprosimy o dokumentacje fotograficzną krok po kroku :)

Będzie fotostory krok po kroku ale dopiero w okresie letnim :( do tego czasu pewnie ktoś mnie wyprzedzi :kox:

W photoshopie chce tylko zobaczyć jak to się będzie prezentować na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj dokonałem pomiarów lamp.

Okazało sie, że lampy w sedanie są inne niż w avancie.

Avant ma krótsze lampy w błotnikach, a dłuższe w klapie dlatego idealnie pasują diody od a6.

W sedanie jest odwrotnie :( więc diody wchodzą z lekkim zapasem do lamp w błotnikach,a w klape bagażnika nie wejdą bo są zadługie (o kilka centymetrów !!) :embarrassed:

Ale istnieje mozliwosc "przycięcia" diód tych które wchodzą w klape i powinno buć ok.

Postaram sie przygotować (na poniedziałek - wtorek) wizualizacje jak chcem dokonać tej "operacji diodowej".

Damy rade !! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne photoshopy, my tu poprosimy o dokumentacje fotograficzną krok po kroku :)

Będzie fotostory krok po kroku ale dopiero w okresie letnim :( do tego czasu pewnie ktoś mnie wyprzedzi :kox:

No to jak w letnim to możliwe, że ja Cię wyprzedzę :) W czerwcu włączy mi się program "rezanie" w nowym autku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee no mi sie podoba :) Jest KOX :kox: :th: Myślałem że będzie festyn ale wygląda naprawdę fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom efekt moze byc ciekawy ..... ciekawe tez czy bedziesz pierwszym w polsce ktory ma ledy w b7 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee no mi sie podoba :) Jest KOX :kox: :th: Myślałem że będzie festyn ale wygląda naprawdę fajnie :)

DzienX za mile slowa :embarrassed:

W Twoim aucie instalacja powinna przebiegac bez problemow bo masz idealna dlugosc lamp i wszystko wchodzi,a w sedanoe trza ciac :rolleyes:

nom efekt moze byc ciekawy ..... ciekawe tez czy bedziesz pierwszym w polsce ktory ma ledy w b7 ;P

Nie wiem czy bede pierwszy czy drugi czy ostatni bo wogóle mnie nie interesuje kolejnosc.

Ja ten mod bede realizowal na wakacje i dla Siebie a nie dla kolejnosci !!.

Jezeli ktos jest gotow na ten mody to niech "reza" swoja B7 i sie pochwali efektami pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleee wypaaas!! szkoda ze sam nie mam na tyle czasu i umiejetnosci zeby zrobic sobie takie ledy.. :([br]Dopisany: 06 Luty 2008, 09:50 _________________________________________________Ba$ior widze ze masz spoiler od s-line ?? z przygotowaniem na podwojne dzielone wydechy.. bedziesz robil rozgalezienie na dwie strony czy jak ??.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...