Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w kontakcie z producentem i jak juz cos będe wiedział to dam znać. Myśle że bedą dostępne czerwone i czarne tak jak to ma In. pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kontakcie z producentem i jak juz cos będe wiedział to dam znać. Myśle że bedą dostępne czerwone i czarne tak jak to ma In. pro

No to rewelka! Czekamy! :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tym zakupie grupowym będzie dooobra cena to może ja też sobie kupie :) wkońcu kiedyś sie przesiąde do B7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby coś, to ja też się piszę! :good: ciekawe jaką cenę uda się wynegocjować... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ten "zakup grupowy" :polew: Obserwowałem już kilka takich "zakupów grupowych" na tym forum i nigdy to nie wychodziło.

Ludzie najpierw napalają się na maksa a później wycofują rakiem. Temu, który podejmie się zorganizowania takiej akcji radzę zebrać od wszystkich kase przed dokonaniem zamówienia. Bo później zostanie z kilkoma niesprzedanymi kompletami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ten "zakup grupowy" :polew: Obserwowałem już kilka takich "zakupów grupowych" na tym forum i nigdy to nie wychodziło.

Ludzie najpierw napalają się na maksa a później wycofują rakiem. Temu, który podejmie się zorganizowania takiej akcji radzę zebrać od wszystkich kase przed dokonaniem zamówienia. Bo później zostanie z kilkoma niesprzedanymi kompletami :)

Myślę ze taki deficytowy towar to zawsze można na alledrogo sprzedać jakby został. Poza tym albo kasa z góry albo zaliczka, bo inaczej to nie wiem kto by się na to porwał :)

ad. cena: w sumie nawet jeśli niewiele uda się wynegocjować to weźcie pod uwagę, że bezpośrednio od producenta (czyli bez marży pośredników) no i koszty transportu się zmniejszają... zawsze to oszczędność no i wygoda transakcji. Pozostaje czekać na info o dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te do Avanta to są z firmy In-Pro do których jest link 2 strony wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te do Avanta to są z firmy In-Pro do których jest link 2 strony wcześniej..

Wiem,

To jest również mój link :)

Dobrze, zę na allegro już są ale jestem ciekawy ich realnego wyglądu już po instalacji w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te do Avanta to są z firmy In-Pro do których jest link 2 strony wcześniej..

Wiem,

To jest również mój link :)

Dobrze, zę na allegro już są ale jestem ciekawy ich realnego wyglądu już po instalacji w aucie.

Slabo.

NIe swieca jak Ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z klubu kupił ten komplet na allegro :think2: jak tak to niech się pochwali jak to na aucie wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że jakość marna ale tak wyglądają moje lampki w nocy

........... chodź w sumie co tu pokazywać - ledy A6 każdy zna :wink4:

db1ad2f7fb4d3279m.jpg

7a8b8b015983102em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakąś fotę z włączonym hamulcem :cool1:

nie mam - w nocy fota stopu to pewnie jedna wielka plama (przy moim sprzęcie)- a w dzień były foty wcześniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...