Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panaowie macie to street view?

wysłane gołębiem pocztowym

tak, przecież jest w mapach google:wink:

znajdź dowolne miejsce, przytrzymaj paluchem, kliknij dymek który wyskoczy i otwiera Ci się menu z opcją street view

tylko wiadomo że nie cała PL jest naniesiona

Ok już mam. Szukałem tego w tym rozwijanym pasku na górze :wink:

wysłane gołębiem pocztowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pojawiły mi się właśnie nowe kolory S3 mini :decayed:

:arrow2:NOWY SAMSUNG GALAXY S3 MINI i8190 BLACK BROWN GREY (3049426776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niebieska jest tańsza za 1039zł

Masakra jak bym wiedział że E52 tak będzie nadal pożądanym telefonem to bym kiedyś kupił z 20 sztuk po 400zł i teraz zrobił majątek:facepalm:

Za tyle chłopaki ode mnie z firmy wystawili i ludzie kupują...

NOWA NOKIA E52 BLACK ZESTAW NAVI GW24 +2GB FV23% (3034731951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna, moge sie z Tobą zamienic za SIII Mini :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna, moge sie z Tobą zamienic za SIII Mini :wink:

Tylko nówki przyjmuję na wymianę bądź skup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nową

Jutro porozmawiamy (zdzwonimy się) o tym bo choć chce mieć jeden dzień wolny od telefonów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisac ze ma locka tmobile :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon ma prawie 2 lata, na pewno ma locka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisac ze ma locka tmobile :facepalm:
No co Ty teraz już nie zakładają simlocków:whistling:

Jesteś tego pewien? Bo mój dwu letni Wave też na pewno ma blokadę. Nie wiem jak w sgs3?

wysłane gołębiem pocztowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy ale już od jakiegoś czasu robią już fony be locków. Ja brałem w zeszłym roku telefon przy przedłużaniu umowy i już nie miał simlocka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś.

Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś.

Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka :facepalm:

Nie rozmawiamy o Orange bo to patafiany:decayed: T-mobile nie zakłada simlocków:naughty: Play też nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w orange jest simlock, pozbycie się go kosztuje 70zł i 1 dzień pełen bez telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś.

Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka :facepalm:

Nie rozmawiamy o Orange bo to patafiany:decayed: T-mobile nie zakłada simlocków:naughty: Play też nie

True. Orange to największe gówno wśród operatorów. Mam SE jeszcze z brandingiem Ery bez simlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lockami się spotykam na co dzień panowie, tylko Orange daję jeszcze locki, jedynie w wyższych modelach np. S3 już nie dają co nie zmiania faktu że nadal mają po^ebaną politykę:facepalm:

Zdjęcie kosztuje w salonie orange 77zł i okres czekania trwa ok 7-10 dni.

Simlock SL3 występuje w wybranych Nokiach, będzie ktoś chciał to wyślę listę, koszt to 70zł tyle kosztuje w punktach/komisach a sami płacą 40zł, czas oczekiwania 1-3dni.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

True. Orange to największe gówno wśród operatorów. Mam SE jeszcze z brandingiem Ery bez simlocka.

Zgadza się, dodatkowo najbardziej się dziadują z aktualizacjami oprogramowania, jakiś czas temu sprzedałem koledze z forum D4NTE szarą S3 i była orange, logo mu nie przeszkadzało ale chłopaki wgrali mu ode mnie z serwisu czysty soft niebrandowany a tak to pewnie do dziś by miał ICS 4.0.4:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi czytaj forum, 2 strony wcześniej to wrzucałem:decayed:

Ciekawi mnie to:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi czytaj forum, 2 strony wcześniej to wrzucałem:decayed:

Ciekawi mnie to:naughty:

wiem wiem twój link:wink: tylko niechciało mi sie przewijać stron do cytowania

ja bym był chetny bo ten plastik jest straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk mi to dziś pokazał i też się zastanawia, może robimy jakiś grupowy zakup:whistling:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Z białym kolorem źle to nie będzie wyglądało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...