Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

skąd najlepiej ściągnąc Tapatalka 2 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam na mailu chyba bo kolega z forum wysylal. Nie bede podawal nicka w razie co :P

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde kupujecie telefony za 2-3 tysie, a potem szkoda 10 zł na program, który macie na lata, a używacie codziennie? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde kupujecie telefony za 2-3 tysie, a potem szkoda 10 zł na program, który macie na lata, a używacie codziennie? :kwasny:
A co Ty się tak dziwisz:grin: jak kupią fona za 2K to potem już na program nie ma:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic ma slaby algorytm wyszukiwania. Bladzi i gubi sie.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde kupujecie telefony za 2-3 tysie, a potem szkoda 10 zł na program, który macie na lata, a używacie codziennie? :kwasny:
A co Ty się tak dziwisz:grin: jak kupią fona za 2K to potem już na program nie ma:polew:

Ej wypraszam sobie. Ja mam tel z przedłużenia umowy za 100 zł :whistling: A skoro można mieć coś za darmo to po co płacić?

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na mailu chyba bo kolega z forum wysylal. Nie bede podawal nicka w razie co :P

wysłane kurierem

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic ma slaby algorytm wyszukiwania. Bladzi i gubi sie.

Wysłane z prodiża.

no ale jest darmowy jak się wrzuci cracka to co zamiast niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro można mieć coś za darmo to po co płacić?

To może wezmę sobie Twoją Audi, też za darmo:facepalm: Ktoś się narobił nad tym programem, a ty go bezczelnie okradasz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro można mieć coś za darmo to po co płacić?

po to, żeby być uczciwym...posiadasz takie słowo w swoim "słowniku"?

po raz kolejny słyszę to samo od Ciebie-czy Ty za nic nie masz zamiaru zapłacić? odnoszę wrażenie, że musisz być strasznym sknerą i masz wypaczone pojęcie o funkcjonowaniu w społeczeństwie...pospolicie to jest nazywane "prowadzenie pasożytniczego trybu życia", a fachowo to "działanie antagonistyczne, doprowadzające do wyniszczenia jednostki-w tym wypadku producenta/pomysłodawcy projektu" ...Regulamin Forum pkt 11, 12, 25, 32, 36, ale, żeby nie było-to wszelkie tego typu działania-są piractwem i w związku z tym-ogólne upomnienie dla wszystkich, wszystkie linki do nielegalnych źródeł-będą kasowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, ale domjenick ma racje. ten program kosztuje 9,99PLN. Deweloper poswiecil swoj czas i pewnie nadal poswieca wydajac poprawki i dodajac funkcjonalnosci. Ja rozumiem, ze ktos moze nie miec kasy na program za setki zlotych i sciaga z chomika... ale 10 pln, powaznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat gdzie widzę kłótnie i chamstwo - proponuje stworzyć gifa jak dajecie sobie po ryju - haha ( napewno bedzie popularny na tym forum)

Ja mam automapę na andku - menu ubogie w porównaniu do wersji na Win.-mobile

Ponadto raz zapłaciłem za AutoM i teraz na Andka znowu trzeba płacić - to uważam to za szczyt naciągalstwa

Prosze zwrócić uwage że ten system And. dodatkowo wymusza co roczną aktualizację AutoM.

Dlatego mam scrakowaną AM - bo niepotrzebuję aktualizacji co rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzie nawet w dzisiejszych czasach nie rozumieją, że program sam się nie napisał. Ktoś poświęcił czas, włożył pracę i chciałby sprzedać swój produkt. Nie oszukujmy się.. 10 zł za apkę przy telefonie za 2k to chyba nie jest dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ilu z was uzywalo oryginalnego vaga? Nie badzcie hipokrytami bo moge sie zalozyc ze kazdy z was mial i uzywal jakiegos pirata.

Muze pewnie tez kupujecie w sklepach a nie sciagacie :wink:

Prosze was nie badzcie smieszni :facepalm:

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...