Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo orientujesz się jak jest z ekranem w xperii S jest zespolony z dotykiem?? Wczoraj wypadł mi przy 30kmh/h na asfalt.. podnosze caly, mysle spoko telefon,

Niestety dzisiaj pod swiatło zauwazylem ze ekran pękł, ale tylko szybka, dotyk działa itd.. Orientujecie sie jakie mogą być koszta wymiany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i masz Kerczi... A ty nie miałeś Zetki w BT?

Na razie wrzuciłem go do szuflady i używam kultowej zastępczej nokii 6230 :decayed: Jak go ogarnę to wystawie na sprzedaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz Kerczi... A ty nie miałeś Zetki w BT?

Na razie wrzuciłem go do szuflady i używam kultowej zastępczej nokii 6230 :decayed: Jak go ogarnę to wystawie na sprzedaż :decayed:

mialem ale szybko wrocilem do Samsunga...ogolnie Zetka dobra ale chyba nie ma porownania z Samsungiem

ja smigam na 6700 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak mowilem ze Z tylko wyglada i to wszystko. Nikt mnie nie chcial sluchac. Nie ma synergii pomiedzy uzytkownikiem a telefonem w przypadku Z. Pomijam slaby wyświetlacz i kompletny brak ergonomii. Hawk.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak mowilem ze Z tylko wyglada i to wszystko. Nikt mnie nie chcial sluchac. Nie ma synergii pomiedzy uzytkownikiem a telefonem w przypadku Z. Pomijam slaby wyświetlacz i kompletny brak ergonomii. Hawk.

Wysłane z prodiża

+100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak mowilem ze Z tylko wyglada i to wszystko. Nikt mnie nie chcial sluchac. Nie ma synergii pomiedzy uzytkownikiem a telefonem w przypadku Z. Pomijam slaby wyświetlacz i kompletny brak ergonomii. Hawk.

Wysłane z prodiża

+100

+100 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki banalne pytanie.. jak podczas rozmowy zapisac numer telefonu podawany przez rozmowce ?

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Automape działającą. Ściagana z chomika wyskakuje o aktualizacji glosów i nie da się wejść do navi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj yanosik.pl i wywal automape. Będziesz miał CB i NAVI w jednym polecam.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj yanosik.pl i wywal automape. Będziesz miał CB i NAVI w jednym polecam.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Powiem Ci, ze yanosik to fajna sprawa jak sie jezdzi po Krakowie. albo w dzien po Polsce tymi najruchliwszymi drogami. Noca albo juz na mniej uczeszczanej drodze (nie mowie o jakims totalnym zadupiu) imho sie nie sprawdza. jeszcze za malo osob z tego korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to NAVIEXPERT. Jak karta płacisz to 10 tras za 30zeta jeżeli mało jeździsz.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Automape działającą. Ściagana z chomika wyskakuje o aktualizacji glosów i nie da się wejść do navi :kwasny:

Jeśli śmigasz na nowszym androidzie 4.2.x to jest problem i jeszcze z tego co wiem nie rozkminili by poszła instalka.

Ja używam cały czas AM 1.4.1 apk i co 2 miesiące podmieniam tylko folder polska i samo się aktualizuje, mam jeszcze w S3 4.1.2 andka

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Powiem Ci, ze yanosik to fajna sprawa jak sie jezdzi po Krakowie. albo w dzien po Polsce tymi najruchliwszymi drogami. Noca albo juz na mniej uczeszczanej drodze (nie mowie o jakims totalnym zadupiu) imho sie nie sprawdza. jeszcze za malo osob z tego korzysta.

+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za info śmigam na 4.1.2 więc powinno ruszyć zaraz będę testował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo orientujesz się jak jest z ekranem w xperii S jest zespolony z dotykiem?? Wczoraj wypadł mi przy 30kmh/h na asfalt.. podnosze caly, mysle spoko telefon,

Niestety dzisiaj pod swiatło zauwazylem ze ekran pękł, ale tylko szybka, dotyk działa itd.. Orientujecie sie jakie mogą być koszta wymiany ??

Sorry że teraz odpisuje ale nie zauważyłem posta..

Z tego co wiem ekran dotykowy jest niestety zespolony z wyświetlaczem wraz z tą szybką i tutaj koszt jest nieopłacalny :facepalm:

lt26i dotyk - Oryginalne części i akcesoria GSM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Automape działającą. Ściagana z chomika wyskakuje o aktualizacji glosów i nie da się wejść do navi :kwasny:

Ja mam i AM i Sygic ale teraz raczej nie bede na katosach ...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos tapatalka na androida 4.1? Oddalem telefon na gwarancje i zrobili mi aktualizacje z 2.3.6. Sciagam darmowego i nic nie dziala. Znajduje forum i pisze ze brak tematow......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem i trzeba w ustawieniach włączyć żeby z poza sklepu mógł instalować a na stronie play w opisie Tapatalka jest link na ich stronę i instaluje.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja w S3 4.1.2 XXEMG4

"Poprawiono ogólną szybkość działania całego systemu tzn. aplikacje otwierają się szybciej i efekty przejść są płynniejsze

Problem z restartowaniem się Touchwiz i ponownym jego wczytywaniu został rozwiązany

Zmniejszono czas uruchamiania się aplikacji Kontakty, Dialer, Wiadomości i Aparatu

Komunikacja po WIFI dostała kopa i teraz WIFI działa szybciej

Usuwanie aplikacji z ekranu ostatnio używanych aplikacji odbywa się teraz szybciej, a sama animacja jest płynniejsza

Reakcja na wciśnięcie przycisku DOM przy wyłączonym S-Voice jest jeszcze szybsza

Zredukowano czas włączania i wczytywania się Galerii

Poprawiono zarządzanie pamięcią RAM

Zredukowana wczytywanie się pulpitu. Teraz prawie już tego nie widać. Cienie pod ikonami na pulpicie także już się nie wczytują później od reszty, 70 MB"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak z aktualizacjami dla orange?

Ja mam obecnie 4.1.2 XXELLA

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...