Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników Samsungów.

Czy wasze telefony po około 2 latach nadają się na śmieci?

Moje dwie sztuki galaxy S3 po dwóch latach chodzą jak by miały procesor 50MHz, Ramu dostępnego mają ok 150-170, lagują strasznie, a co chwile zawiechy.

Do tego w jednym już musiałem 3 razy wymienić baterię, w drugim trzyma jeszcze orygialna.

Dodam, że w obu telefonach z orange, po jakimś czasie zrobiłem pełny format, zainsalowałem oryginalny soft samsunga(android 4.3) bez żadnych łatek operatora i po tym telefon chodzi przez ok 2 tygodnie dużo lepiej po czym znów strasznie muli. Aplikacji, zdjęć, smsów nie mam za dużo by telefony mogł być zamulone.

Ten typ tak ma, czy ja coś nie tak robię, wymagam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam podobnie z S2. Walczyłem z nim jakiś czas temu. Próbowalem oryginalny soft i CyanogenMod. Na obu po jakimś czasie nie da się pracować. Czyszczenie dalvik trochę pomaga, ale też na krótko. Skończyło się to tym że samsunga mam na stałe przekierowanego na prywatny numer i telefon leży wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników Samsungów.

Czy wasze telefony po około 2 latach nadają się na śmieci?

Moje dwie sztuki galaxy S3 po dwóch latach chodzą jak by miały procesor 50MHz, Ramu dostępnego mają ok 150-170, lagują strasznie, a co chwile zawiechy.

Do tego w jednym już musiałem 3 razy wymienić baterię, w drugim trzyma jeszcze orygialna.

Dodam, że w obu telefonach z orange, po jakimś czasie zrobiłem pełny format, zainsalowałem oryginalny soft samsunga(android 4.3) bez żadnych łatek operatora i po tym telefon chodzi przez ok 2 tygodnie dużo lepiej po czym znów strasznie muli. Aplikacji, zdjęć, smsów nie mam za dużo by telefony mogł być zamulone.

Ten typ tak ma, czy ja coś nie tak robię, wymagam ?

Chyba ten typ tak ma. Mój S3 przez 1,5 roku śmigał świetnie. Stuknęły 2 lata i praktycznie stanął. Zmulił, częste zawiechy. Czyszczenie, zmiana oprogramowania ... nic nie pomagało.

Wprawdzie Żona używała go jeszcze kilka miesięcy zanim nie stłukła (ja nawet jednej ryski nie zrobiłem przez 2 lata) i nie narzekała, ale ona ma trochę mniejsze wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rot i trim zrobić jakimś programem. Ssd nie lubi Androida i zmuły dostaje.

Możesz to bardziej wyjasnić? trim?

Edytowane przez lapek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.benchmark.pl/aktualnosci/android-4-3-obsluga-trim-usuwa-spowolnienie-po-dlugim-uzytkowaniu.html

No tak niby jest tylko nikt nie wie jak działa, a po rotowaniu i tym programem jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś LG G4?

Wysłane z Z3™

Używam G3 od miesiąca (albo i dłużej) i jest spoko.

Aparat, wyświetlacz, ogólnie działanie telefonu na +.

Jeśli Ci nie zależy na najnowszych flagowcach to lepiej zainwestować w starszą generacje. Aż takiego przeskoku technologicznego nie ma i nie warto dopłacać do "nowinek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy zakupie sprawdzam czy producent zapewnia aktualizacje do najnowszego Antka, dajmy na to na dziś 6.0 i wtedy kupuje.

Ostatnio Xperia M4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jest różnica między G3 i G4. Może na pierwszy rzut oka nic nie widać,ale telefon jest znacznie żwawszy,aparat robi miazgę w trybie manualnym,dłużej wytrzymuje bateria no i już dostał piankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.benchmark.pl/aktualnosci/android-4-3-obsluga-trim-usuwa-spowolnienie-po-dlugim-uzytkowaniu.html

No tak niby jest tylko nikt nie wie jak działa, a po rotowaniu i tym programem jest ok.

zrobiłem, trochę przyśpieszył

dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nie lubię samsungow piszą o tym nawet w przypadku s6...

Wysłane z Z3™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. [emoji12]

Na razie wszelkie Xperie a później pewnie Huawei lub Honor jak poprawia baterie.

No chyba że Soniak się ogarnie i da coś w przyszłym roku typu cena / jakość.

Może M5.

Itp.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo Samsungoow.

S Advance dziala juz 4 rok i ma sie dobrze.

S3 dziala juz 3 rok i nie laguje.

Note 3 moj obecny ma 2 lata i nie zamieniam na zaden inny.

generalnie moge szajsungi polecic.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię s3 nie laguje ????? To chyba inne telefony używaliśmy, miałem 3 różne s3 i wszystkie działały tak samo. Mało tego nawet s4 po jakimś czasie zamula i wtedy skończyłem przygodę z samsungiem. Teraz mam z3 ale to też nie to. Zastanawiam się nad nowym honor 7 bateria 3100...

Wysłane z Z3™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie sztuki S3, , jednego ace-a , dziewczyna S3 mini, wszystkie bardzo lagują.

Format, zmiana systemu daje krótkotrwałą poprawę.

Mam wrażenie, że samsung ma jakiś ukryty zegar, który z biegiem czasu zwalnia telefon do tego stopnia, że ok po 2 latach użytkownik wywala do śmieci szajsunga.

Wcześniej przed S3 miałem jakiś model motoroli, to działał bez problemu, nie lagował a w dodatku miał zasięg tam gdzie szajsung już dawno jest offline.

Więcej samsunga nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wyleczyłem nie tylko z telefonów Samsunga. Po prostu podejście do klienta mają tragiczne i konkurencja potrafi taniej/lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemnica to ram panowie. apki atualizujecie, kazda nowa ver zre o 10% ramu wiecej. i wymagacie aby fon nie lagowal. ramu nie dorzucisz, wiec wszystko laguje. ja o szajsungu zlego slowa nie powiem. od 6 lat mam.tylko te fony i nie zawiodly mnie nigdy. wszystkie jeszcze pracuja po rodzinie. no moze procz Galaxy S jedynki. ta lezy na pamiatke ale jak najbardziej dziala.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Samsungi są dobrymi telefonami ;) Miałem sporo ich, a że nie wymagam cudów obecnie od 2 lat użytkuję S Advance na oryginalnym sofcie od Playa i zacina tylko czasem, tak raz na tydzień na kilka sekund. Tajemnica to to jak mówił poprzednik RAM, a opcją odmulającą jest wyłącznie aktualizacji w google sklepie :) Przynajmniej ja to stosuję i jestem zadowolony :) Nawet poprzednik Ace I nie zacinał (tylko tam miałem roota i apkę do przenoszenia na kartę pamięci wszystkiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...