Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam aż kolega dostanie z pracy. Bo już czeka na niego. Miał być w zeszłym tygodniu i przesyłka stoi w Holandii :) Jak dostanie to napiszę co i jak :)

Właśnie rozmawiałem z tym moim kolegą i dostał informacje że przeszedł kontrolę celną i przekazano do doręczenia. Dziś albo jutro powinien być. No i info było-nie naliczono żadnych opłat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy są jakiś aplikacje na zagranicę w stylu Yanosika?

i czy wymagają one stałego włączenia transferu danych?

orientuje się ktoś?

Waze, jest chyba najbliższe. I tak wymaga połączenia, każda apka zapewniająca takie dane musi być połączona z internetem bo skądś te dane musi czerpać.

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też iCoyote

Chociaż też wolę WAZE

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiła ta nazwa, ale nie testowałem osobiście. Zaletą Waze jest fakt że należy do google i korzysta z ich map.

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Waze dużo mniej osób niż na Yanosiku. Testowałem trochę i jest naprawdę ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi :) To tak jak z Allegro i Ebayem. Zagraniczne bardzo znane i popularne rozwiązania maja problem przebić się w Polsce. Nasz rynek jest specyficzny.

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem się pobawić Mi5. Jest kosa :) Pięknie wykonany(szło). Chodzi jak burza. Trochę minus że aplikacji aparatu ikony nie zmieniają swojego położenia(dziwnie się robi zdjęcia jak wszystko pokazuje w pionie a nie w poziomie). Wyszedł go jakieś 1700zł(wersja 64GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast polecam ASUSa. Dokładnie Zenfone 2 w topowej wersji ZE551ML, 4GB RAM, 64GB oraz 8-rdzeniowy procesor Intela. W tej cenie (1200-1400zł) nic lepszego nie ma. Dziwi mnie większość ludzi, którzy koniecznie muszą mieć najnowszego Galaxy lub inne telefony popularnych marek. Przykładowo SGS7 kosztuje 3k+ a jest bardzo podobny do ASUSa.

Już niebawem będą miały premierę Zenfone 3 w trzech różnych wersjach. Prawdopodobnie topowy Z3 będzie najlepszym telefonem na rynku, koszt ~500 dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz. Każdy pisze że ten i ten jest najlepszy :) Mi akurat nie zależy na wodotryskach i to że wszystko jest tam naj naj. Wolę aparat,łatwo dostępne akcesoria(dedykowane etui, uchwyty samochodowe itd), działanie ogólne telefonu i przyjemność obsługi sprzętu...Może dlatego G3 jest telefonem którego mam najdłużej :D Ale ma już swoje lata i myślę nad zmianą. Ale na co bym nie patrzył to ceny absurdalne. Szkoda tyle hajsu. I dlatego zastanawiam się nad właśnie Xiaomi. Chcę przeznaczyć do 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy telefonach co mają już 4 GB RAMu raczej nikt z nas nie zauważy różnicy. Chyba, że rzeczywiście ktoś nawala w gierki albo używa programów do obróbki zdjęć itp itd.

Dla normalnego użytkownika nie będzie różnicy pomiędzy szybkością działania topowych: Xiaomi, Asusa, Samsunga, iPhona, Huaweia, LG, Sony itd.

Jedynie cena i wygląd zewnętrzny będą grały rolę plus ewentualne przywiązanie do apek i dedykowanych urządzeń.

Ja sam posiadam Huawei P8 i uważam, że jest rewelacja. Jak skończy mi się umowa to na pewno nie wezmę zadnej firmy typu Samsung, Sony czy Apple, tylko właśnie skieruję się w stronę Huawei, Xiaomi, Asus bo uważam, że nie trzeba przepłacać :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos poczebuje taniego fona dla ojca matki dziecka dziadka czy babci, ktorzy ogarniają andka to polecam Bluboo Picasso. 369 na allegro lub 69$ z alliex. bardzo fajny, dobrze wykonany fon z 2gb ramu i 5.0 lcd. minusy aparat i jedynie 3g. andek 5.1 on board.

do tego 2 lata gw w polskim serwisie. maja ofocjal a dystr na terenie kraju.

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę trochę lipa. Redmi Note 3 Prime fajny i za rozsądne pieniądze, ale aparat kiepski. Mi4c brak kart pamięci(32GB to dla mnie za mało...). A dalej już się robią ceny sporo powyżej 1000zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę trochę lipa. Redmi Note 3 Prime fajny i za rozsądne pieniądze, ale aparat kiepski. Mi4c brak kart pamięci(32GB to dla mnie za mało...). A dalej już się robią ceny sporo powyżej 1000zł...

wczoraj mi przyszedl Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3gb/32 gb .... telefon wymiata :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy krytykuje ten aparat a jak dla mnie robi fajne zdjęcia .... wersja pro ma 16mpx masz tutaj jakieś fotki 16b5e39d8e2ccb3731dc360112e48348.jpgf4aa2676fcfc70e9b2d9a853bef08896.jpga258aaab3a49a39e8f5a83b476a51c2d.jpg

A tu jeszcze jakieś zrzuty na ori sofcie ;)d7e6c05ff4241dd1577e05450714bbd0.jpg

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są złe :) Ja mam może zboczenie przez G3 ? Zastanawiam się jeszcze nad Mi4s 3/64GB ale tam obawiam się nagrzewającego snapa...Sporo o tym czytałem

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@talib: Masz możliwość podglądu ile % RAMu masz zajęte w danej chwili?

Ciekawi mnie ile zajmują apki. U mnie na P8 przy otwartym fv, messengerze, whatsapp i insta mam zajęte 75%

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę martwi inna sprawa przy Xiaomi. Akcesoria. Jeżeli chodzi o etui, szło to widzę że nie ma problemu. Ale dużo jeżdżę na nawigacji i muszę mieć porządny uchwyt samochodowy. Do G3 mam dedykowany i umocowanie telefonu to 2-3 sekundy :) Nie lubię tych uniwersalnych bo to jest tragedia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@talib: Masz możliwość podglądu ile % RAMu masz zajęte w danej chwili?

Ciekawi mnie ile zajmują apki. U mnie na P8 przy otwartym fv, messengerze, whatsapp i insta mam zajęte 75%

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

jak sie bawie i mam wlaczone fb, messenger w tle tapatalk i sklep play to schodze do wolnego 1gb ramu ( czyli 2 gb zajęte) od razu mówie że mam ori soft z PL jezykiem a po wgraniu Miui Polska wszystkie te wyniki są lepsze jak wydajność bateria itp....

Mnie trochę martwi inna sprawa przy Xiaomi. Akcesoria. Jeżeli chodzi o etui, szło to widzę że nie ma problemu. Ale dużo jeżdżę na nawigacji i muszę mieć porządny uchwyt samochodowy. Do G3 mam dedykowany i umocowanie telefonu to 2-3 sekundy :) Nie lubię tych uniwersalnych bo to jest tragedia :(

Co Ty gadasz, kupiłem u chinoli http://pl.aliexpress.com/wholesale?spm=2114.010208.8.8.uj3ukV&initiative_id=QRW_20160618124844&SearchText=magnetic+car&productId=32473456990

Nie chcę innego!!! trzyma mega stabilnie fona tak duzego , mam płytke wsadzoną pod etui Ipaky wiec go w ogole nie widac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramu ilość to żaden wyznacznik. Zgooglajcie sobie filmik one+3 vs Galaxy s7. 6gb vs bodaj 4gb. Są działa płynniej...

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...