Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Okazało się że mam Antka 6.0.1 po aktualizacji. Tylko czemu już nie mam opcji obracania głównego ekranu ? :/

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapatruje sie na s6 edge plus

Posiada ktoś?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra

ekran i barwa... poezja

jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu

Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc...

Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria.

W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa.......

chcesz go sprzedać ?

Pierw go oddaje na serwis bo mam jeszcze rok gw i zobacze co powiedza,jesli bedzie to bateria lub jakas błachostka to naprawiam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś w note 4 już aktualizacje na 6 ?

Ja już jakiś czas mam 6.0.1

Note 4 N910C niebrandowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem s7 Edge i czekam na Pana kuriera.

Wysłane z Nexusa 6

Powiedz mi czy zamawiales do tego folie na ekran,jesli tak to zapodaj jaka bo jednak zakupilem nowego edge 7 i juz wywalilem dwie folie gdyz wgl nie przylegały do krawedzi,masakra w edge 6 nie mialem takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie to lipa kup szybke hartowaną. Mi już 3 pękły a wyświetlacz jak nowy :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem s7 Edge i czekam na Pana kuriera.

Wysłane z Nexusa 6

Powiedz mi czy zamawiales do tego folie na ekran,jesli tak to zapodaj jaka bo jednak zakupilem nowego edge 7 i juz wywalilem dwie folie gdyz wgl nie przylegały do krawedzi,masakra w edge 6 nie mialem takich problemow.
Idealnie przylega na całym ekranie.http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6200367628

Wysłane z s7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

nie wiem co prawda czy to pasuje pod Andka, no ale zapytam tutaj - mam jakiś cyrk z wifi w telefonie. Sieć domowa, laptop hula bez problemu, a w telefonie nawet nie pokazuje że widzi nazwę tejże sieci

nie znam się i tak nie za bardzo wiem, co może być przyczyną

słynne on/off nie za bardzo pomaga

ktoś coś podpowie?

rzecz jasna przy włączeniu "Dane komórkowe" LTE hula że ino gwiżdże

o co tu biega???

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

nie wiem co prawda czy to pasuje pod Andka, no ale zapytam tutaj - mam jakiś cyrk z wifi w telefonie. Sieć domowa, laptop hula bez problemu, a w telefonie nawet nie pokazuje że widzi nazwę tejże sieci

nie znam się i tak nie za bardzo wiem, co może być przyczyną

słynne on/off nie za bardzo pomaga

ktoś coś podpowie?

rzecz jasna przy włączeniu "Dane komórkowe" LTE hula że ino gwiżdże

o co tu biega???

A nie masz przypadkiem ukrytej nazwy sieci? Wiem, że w routerze można ukryć sieć. Spróbuj z przyciskiem wps może wtedy znajdzie i połączy z siecią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nigdy tak nie ustawiałem, mogło się jakoś "samo" przestawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał KAMYK, że laptop widzi sieć. Zobacz jeszcze na jakimś innym telefonie lub kompie czy widzi wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał KAMYK, że laptop widzi sieć. Zobacz jeszcze na jakimś innym telefonie lub kompie czy widzi wifi

Napisał, że "laptop hula bez problemu".

Napisałem o ukrytej sieci bo kiedyś sam miałem taki problem.

Laptopa miałem podłączonego pod wifi ale później przy zabawie routerem ustawiłem ukrywanie nazwy sieci. Laptop nadal był podłączony do neta ale żaden inny sprzęt nie widział sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...