Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos cos slyszal na temat andka 6 w s6 edge brandowanym w poley?

A dlaczego nie wrzucisz niebrandowany soft?? 6.0.1 jest już dostępny od kwietnia:

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925F/XEO/

Pozbędziesz się syfu dorzuconego przez operatora, a instalacja ori softu nie nabija flagi i nie pozbawia gwarancji...

Nie Play tylko Samsung. Aktualizacje wychodzą podobnie jak w innych sieciach(sprawdzane na różnych sprzętach,różnice kilku dni).

Stary jakie Ty czasami głupoty piszesz :facepalm::facepalm::facepalm:

Soft na SGS6 Edge z Orange dostępny od 24.05.2016, Plus 28.04.2016 i T-mobile od 23.03.2016 i niby jakim cudem jest to wina producenta telefonu??

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bzdury??? Sprawdź pozostałe telefony Samsunga a nie opieraj się na jednym modelu :)

Operator też jest winien bo musi swój "cudowny" syf wrzucić :/

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A dlaczego nie wrzucisz niebrandowany soft?? 6.0.1 jest już dostępny od kwietnia:

Firmware for Samsung SM-G925F - SamMobile

Pozbędziesz się syfu dorzuconego przez operatora, a instalacja ori softu nie nabija flagi i nie pozbawia gwarancji...

wlasnie tu jest haczyk... bo slyszalem od paru osob ze soft niebrandowany w Play w sluchawce brandowanej miewa klopoty z gwarancja

ile w tym prawdy nie wiem

nie pali mi sie ale majac s6edge fajnie by bylo miec aktualny soft... a Play niestety jak do tej pory nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury??? Sprawdź pozostałe telefony Samsunga a nie opieraj się na jednym modelu :)

Operator też jest winien bo musi swój "cudowny" syf wrzucić :/

To wina operatora nie producenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie wrzucisz niebrandowany soft?? 6.0.1 jest już dostępny od kwietnia:

Firmware for Samsung SM-G925F - SamMobile

Pozbędziesz się syfu dorzuconego przez operatora, a instalacja ori softu nie nabija flagi i nie pozbawia gwarancji...

wlasnie tu jest haczyk... bo slyszalem od paru osob ze soft niebrandowany w Play w sluchawce brandowanej miewa klopoty z gwarancja

ile w tym prawdy nie wiem

nie pali mi sie ale majac s6edge fajnie by bylo miec aktualny soft... a Play niestety jak do tej pory nic...

Raczej nie powinieneś mieć problemu z gwarancją bo gwarancję daje producent.

Zawsze telefon na gwarancji możesz podesłać bezpośrednio do serwisu producenta pomijając operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I możesz czekać nawet rok na decyzję :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie wrzucisz niebrandowany soft?? 6.0.1 jest już dostępny od kwietnia:

Firmware for Samsung SM-G925F - SamMobile

Pozbędziesz się syfu dorzuconego przez operatora, a instalacja ori softu nie nabija flagi i nie pozbawia gwarancji...

wlasnie tu jest haczyk... bo slyszalem od paru osob ze soft niebrandowany w Play w sluchawce brandowanej miewa klopoty z gwarancja

ile w tym prawdy nie wiem

nie pali mi sie ale majac s6edge fajnie by bylo miec aktualny soft... a Play niestety jak do tej pory nic...

Raczej nie powinieneś mieć problemu z gwarancją bo gwarancję daje producent.

Zawsze telefon na gwarancji możesz podesłać bezpośrednio do serwisu producenta pomijając operatora.

ok dzieki

a ktos lata na 6.0.1 w s6 edge?

duzo jest problemow z wgraniem?

i moze glupie pytanie ale trzeba wszystkie swoje dane zgrac? czy system sie podmienia a wszystko "inne" zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6.0.1 w Note 4, ogólnie spoko, żadnych problemów.

Co do zmiany na niebrandowany musisz zrobić sobie kopie bo wgrywasz soft od nowa, więc wszystkie dane zostaną usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6.0.1 w Note 4, ogólnie spoko, żadnych problemów.

Co do zmiany na niebrandowany musisz zrobić sobie kopie bo wgrywasz soft od nowa, więc wszystkie dane zostaną usunięte.

Ok dziekuje

chyba sie skusze... tylko musze chwile znalezc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy telefon który miałem w ręku to po aktualizacji do 6ki jakby drugie życie dostał :) Nawet siostra która ma LG Leon chciała go sprzedać bo się wkurzała że muli itd. Od czasu gdy ma 6kę nie ten telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wejdzie 6 na z3 Compact?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zachować smsy to w program SMS backup & restore można pobrać i zrobić sobie kopie, a potem wrzucić je do nowego softa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapatruje sie na s6 edge plus

Posiada ktoś?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapatruje sie na s6 edge plus

Posiada ktoś?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra

ekran i barwa... poezja

jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre dzieki ja już po zakupie.

Mam edga+ w wersji Gold 32Gb

Narazie stan zauroczenie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapatruje sie na s6 edge plus

Posiada ktoś?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra

ekran i barwa... poezja

jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu

Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc...

Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria.

W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapatruje sie na s6 edge plus

Posiada ktoś?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra

ekran i barwa... poezja

jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu

Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc...

Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria.

W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa.......

chcesz go sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś jakieś doświadczenia z Huawei P9?

Jak w praktyce wypada ten telefon?

Miałem się zamiar przesiąść na S7 Edge, ale wygląd trochę mi nie pasi, poza tym Samsung trochę mi się przejadł.

Pobawiłem się ostatnio P9 i całkiem całkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P9 grzeje się strasznie jak na falagowca i strasznie wtedy zwalnia. No i rysuje się tak że głowa boli. Ale wygląda fajnie no i czarno białe zdjęcia :) Teraz nie ma co patrzeć na aparat bo większość producentów zbliżyła się do naprawdę super jakości. Ale dla mnie za dużo wad ma P9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...