Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik filmikiem, zawsze lepiej mieć jej więcej niż mniej. Miałem w honorze 2gb tutaj mam 3 i jest różnica na plus ....

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak włączyć powiadomienia o otrzymaniu wiadomości w tapatalku? Zawsze to miałem, a teraz nie mam i nie potrafię tego znaleźć.

Wysłane z mojego LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć do głównego ekranu (wybór for) > na dole karta z prawej Ja > powiadomienia

via Nexus6@Tapatalk

Dzięki już poszło ;)

Wysłane z mojego LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie planuje kupić tablet medion na Z3735 Intela. Problem polega na tym, że słyszałem że lubi się przegrzewać w skutek czego się wyłącza. Jest na to jakiś sposób? Bo nie ukrywam że nie mogę znaleźć innego tableta na androidzie z 2gb ramu do 500 zeta :/. Może są jakieś aplikacje do zapobiegania wyłączania się? Np ograniczające automatycznie prędkość aby ostygł?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz w swoim xiaomi wgrane Miui Polska ... powiem tyle - telefon w końcu wykorzystuje swój potencjał :)064970b3595f2a4c925df50cf6a5d694.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama ilość RAMu to nie wszystko, 4 mogą być lepsze od 6. Wszystko zależy od tego jak radzi sobie procesor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ,

Panowie pomóżcie bo zaraz zacznę sobie włosy z głowy wyrywać :grin:

Kupiłem telefon LG G3, fabrycznie chyba nie było żadnej aplikacji do przeglądania ani WORDa, ani PDFa. No więc z poziomu przeglądarki w telefonie wchodzę w google, szukam aplikacji do przeglądania tego typu plików, znajduję, klikam pobierz i zaraz pojawia się na stronie okienko "zainstalowana". Wychodzę z internetu, wchodzę w menu aplikacji w telefonie i szukam pobranej aplikacji. No i raz, że nigdzie jej nie widzę to jak klikam w pobranego PDFa to pokazuje " nie można otworzyć pliku". Co może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj ze sklepu google. Co za problem?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ze sklepu google czy z innego źródła problem jest ten sam. W sklepie google wyszukuję aplikację, klikam "zainstaluj" i telefon tak jakby nie reagował, ale zaraz pokazuje status na stronie sklepu " zainstalowana". W drugim telefonie (Samsung Galaxy S3) jak cokolwiek pobieram to pojawia się taka ikonka ze strzałką w dół, aplikacja pojawia się np w w folderze pobrane. A tu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drugiego G3 i w obu były zainstalowane 2 programy do PDF-przeglądarka PDF i ThinkFree Viewer :)

Gdzie brałeś swojego? Może ktoś za dużo się bawił wcześniej(root itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze na Ali kiedyś zamowilem taki endoskop i był mocno rozczarowany jakością obrazu

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego wymagac za 9$. pewnie sa tez hd drozsze

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos slyszal na temat andka 6 w s6 edge brandowanym w poley?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play leci w kulki strasznie. Nie licz na szybka aktualke. Od jakiegos czasu juz tak robia z wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Play tylko Samsung. Aktualizacje wychodzą podobnie jak w innych sieciach(sprawdzane na różnych sprzętach,różnice kilku dni). Aktualizacja do 6 wyszła w zeszłym roku. Do tej pory mnóstwo Samsungów nie dostało tej aktualizacji. Na S5 też jeszcze nie ma, choć zaczęła się już pomału pojawiać.

Dla przykładu LG nawet już te tanie telefony które miały nie dostać potrafili zaktualizować(np Spirit,Leon,G4C itd).

Dla mnie podejście Samsunga to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo kuzynki s6 edge z Orange dawno już ma MM.

Edit

Choć teraz sobie myślę że to z wolnej dystrybucji,nie pamiętam już,faktem jest że ma 6.

Wysłane z Nexusa 6

Edytowane przez chudy13101980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...