Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MotoG2 dostała dziś aktualizacje do Android M poprzez OTA

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś moto g2 dostała adka 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flexa 2 przerabiałem jakiś czas temu,telefon OK tylko szkoda że LG go olało z aktualizacją do MM.

Wysłane z Nexusa 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś spotkał się z takim problemem i może wie jak lub czym go rozwiązać.

W samochodzie ma urządzenie którym mogę sterować tylko przez WiFi, to urządzenie nie ma dostępu do internetu. Teraz pojawia się problem, bo w momencie połączenie z WiFi wyłącza mi połączenie internetowe sieci komórkowej i tym samym pozbawia internetu. Da radę to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy taki sklep jak bestcena? Chcę kupić LG G4 i widzę że dobrą cenę mają :) 1475zł

Tu link,mam nadzieję że będzie działał

http://bestcena.pl/telefony/lg-g4-skora-brazowy?ref=ceneo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na allegro dużo jest z gwarancją serwisową,albo jakieś dziwne oferty. W przyszłym miesiącu chce kupić i się rozglądam. A ofert prywatnych z sieci(najbardziej bezpiecznie) jest jak na lekarstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem teraz sobie telefon w RTV euro AGD, jest drożej ( np. LG G4 1799 zł) ale wziąłem na 10 rat 0% , mam w razie czego sklep pod nosem i nie odczuje tak bardzo :)

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę na raty. Sprzedam G3 i to co mi dadzą na przedłużenie umowy i będzie git :)

Brawo Play. Po kilku miesiącach wreszcie dali aktualizację do androida 6 na LG G3. Tyle czasu potrzebowali aby swój syf tam dać...

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę na raty. Sprzedam G3 i to co mi dadzą na przedłużenie umowy i będzie git :)

Brawo Play. Po kilku miesiącach wreszcie dali aktualizację do androida 6 na LG G3. Tyle czasu potrzebowali aby swój syf tam dać...

kolego mam g3 (chyba z play bo jak go włączam to mnie wita animacją play) i nie mam aktualizacji do 6, jak trzeba ją wykonać?? Z poziomu telefonu jak chce zrobić aktualizacje to mi pisze "Korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania", a mam obecnie 5.0

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTG nie pokazuje. Ściągnij LG PC Suite. Po podłączeniu telefonu sam powinien wtedy znaleźć. Jak nie to jest tam kontrola aktualizacji. Reszta już idzie sama :)

Po aktualizacji nie wystrasz się że bateria ginie w oczach. U mnie się już uregulowało i jest dużo lepiej niż na 5.0

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w domu próbowałem to zrobić z poziomu LG Suite i wyskakiwał jakiś głupi błąd, natomiast dziś w biurze aktualizacja się powiodła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Ktoś zna jakieś ciekawe radio internetowe? Brakuje mi Mix Radio(zresztą żonie na Lumii 735 też). Fajnie by było jakby też można zapisać utwory/Mixy w trybie offline :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś spotkał się z takim problemem i może wie jak lub czym go rozwiązać.

W samochodzie ma urządzenie którym mogę sterować tylko przez WiFi, to urządzenie nie ma dostępu do internetu. Teraz pojawia się problem, bo w momencie połączenie z WiFi wyłącza mi połączenie internetowe sieci komórkowej i tym samym pozbawia internetu. Da radę to jakoś obejść?

Tak działa każdy moduł Wifi, nie podłączy się do dwóch punktów dostępowych.

Co to w ogóle jest za urządzenie ?

Możesz mieć router LTE czy co tam masz za internet , do niego próbować podłączyć to urządzenie i wtedy TELteż do routera i masz komunikację. Jednak stawiam na to, że to coś ma punkt dostępowy a nie działa jako klient sieci ... Wtedy jest d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...