Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam szukam jakiegoś programu do zliczania ilości dziennych poloczen i ilości wygadanych minut w danym dniu .

PhoneUsage https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jupiterapps.phoneusage#?t=W251bGwsMSwxLDUwMSwiY29tLmp1cGl0ZXJhcHBzLnBob25ldXNhZ2UiXQ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście polecili:

HTC Desire HD czy Samsung Galaxy S Plus ???

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

jeśli chodzi o dostępność aplikacji itp. to z racji andka na obydwu telefonach, jest ona ta sama ?

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

jeśli chodzi o dostępność aplikacji itp. to z racji andka na obydwu telefonach, jest ona ta sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście polecili:

HTC Desire HD czy Samsung Galaxy S Plus ???

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

jeśli chodzi o dostępność aplikacji itp. to z racji andka na obydwu telefonach, jest ona ta sama ?

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

jeśli chodzi o dostępność aplikacji itp. to z racji andka na obydwu telefonach, jest ona ta sama ?

Dostępność aplikacji ta sama, wybrałbym samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Galaxy S Plus.

z tego co wyczytałem, lepiej jest kupić Galaxy S, PLUS- niby nowsza wersja ale zwykły S lepszy. m.in chip głosowy, wsparcie i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz w ofercie htc sensation - świetny telefon

Mam ale doplaty 899 zł a to troche przesada ...:wink:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

A co jest lepsze ??? Windows Phone 7.5 czy android ??? Bo np. HTC 7 mozart ma ten sysem windows a reszta androida... jaka jest róznica ???

miałem HTC 7 Mozart .... telefon super pisanie sms aparat itp na wysokim poziomie.... stabilność WP7 przerasta w pełni androida... jeden minus który spowodował to, że kupiłem teraz motorole defy - brak porządnych aplikacji oraz to, że za np Angry Birds trzeba zapłacić 20 zł ;/ a na dodatek nie da rady skopiować mp3 na fona metodą kopiuj/wklej jak w andku a przez głupi interfejs ZUNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie WP7 nie równa się do Androida.

A stabilność to raczej zależy od danego telefonu i wersji oprogramowania.

Nie będę się rozpisywać o różnicy SGS+ vs HTC Mozart bo pół strony by zajęło ale powiem tylko tyle że widzę jak dużo sprzedaję w pracy SGS+ a ile HTC Mozart. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za chiny ludowe ten tapatalk nie działa...:/ wywala błędy i się wyłącza, sgs2

Masz cos nie halo. Umnie hulal zawsze tapatalk na kazdym sofcie czy to gb czy najnowszym ICS

Tap-tap from SGSII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za chiny ludowe ten tapatalk nie działa...:/ wywala błędy i się wyłącza, sgs2

Masz cos nie halo. Umnie hulal zawsze tapatalk na kazdym sofcie czy to gb czy najnowszym ICS

Tap-tap from SGSII

Mam tego tapatalka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5xdW9vcmQudGFwYXRhbGtwcm8uYWN0aXZpdHkiXQ..

Na 2.3.3 nie wiem czy działało, na 4.0.3 po zalogowaniu od razu wywala "error 1" zwis fona i reset aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za chiny ludowe ten tapatalk nie działa...:/ wywala błędy i się wyłącza, sgs2

Masz cos nie halo. Umnie hulal zawsze tapatalk na kazdym sofcie czy to gb czy najnowszym ICS

Tap-tap from SGSII

Mam tego tapatalka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5xdW9vcmQudGFwYXRhbGtwcm8uYWN0aXZpdHkiXQ..

Na 2.3.3 nie wiem czy działało, na 4.0.3 po zalogowaniu od razu wywala "error 1" zwis fona i reset aplikacji

Hmm dziwna sprawa. Wejdź w ustawienia systemu -> aplikacje -> znajdź na liście Tapatalk . Jak wejdziesz to masz 2 opcje : wyczyść dane oraz wyczyść cache . Zastosuj obie i spróbuj odpalić tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko sugestie jak może wyglądać, świat się dowie już za kilka dni, dokładnie 3.05.12 w Londynie.

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Niestety ciągle problem z tapatalkiem :-|

majkel i wszystko jasne jeśli masz od nich smartfona :whistling:

http://www.dobreprogramy.pl/Problemy-z-aktualizacja-SGS-II-w-TMobile,Aktualnosc,31904.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S III to będzie kosa ... ale konkurencja nie śpi .... :naughty:

Jak się okaże tylko podrasowanym SGS2 o takim samym wyglądzie to go odpuszczam.

Codziennie się pojawiają inne plotki o flagowym modelu Samsunga, ludzie zwariowali :grin:

Tu jest fajna stronka zagraniczna, polecam :arrow2:http://www.gsmarena.com/htc_amaze_4g-4097.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...