Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z innej beczki: poleci ktoś porządnego tableta na androidzie? powoli się przymierzam do zakupu, ale po krótkich zabawach w MM czy Saturnie ciągnie mnie do iPada... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy Note 10.1. Używam i jestem bardzo zadowolony

średnią ocene ma, szczególnie porównując to co oferuje do ceny... Samsung Galaxy Note 10.1 review | The Verge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jeszcze, bo tata sobie zamawia sony xperie s - co o tym powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki: poleci ktoś porządnego tableta na androidzie? powoli się przymierzam do zakupu, ale po krótkich zabawach w MM czy Saturnie ciągnie mnie do iPada... :whistling:

Asus Nexus 7 jeśli 7" to nie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki: poleci ktoś porządnego tableta na androidzie? powoli się przymierzam do zakupu, ale po krótkich zabawach w MM czy Saturnie ciągnie mnie do iPada... :whistling:

Asus Nexus 7 jeśli 7" to nie za mało

właśnie troche mało... a patrzyłem na 10" wersje i to już nie to samo niestety... jakość i wygląd :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S3 i jestem w nim zakochany ;-)

Tapnięte z SGS III

A ja mam prawie 8 miesięcy od premiery i miłość przeszła, czekam na S4 ;)

Choć śmiało mogę powiedzieć że jestem zadowolony z niego, ANI RAZU mi się nie zawiesił bym musiał robić twardy reset poprzez wyciągnięcie baterii.

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Bardziej polecacie Galaxy s3 czy galaxy note 2? Jak z baterią i ogólną funkcjonalnością?

S3 to jeszcze telefon a Note II to już bardziej tableto-fon nie ma sensu porównywać tych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zoltakaczka

[/color]

Bardziej polecacie Galaxy s3 czy galaxy note 2? Jak z baterią i ogólną funkcjonalnością?

S3 to jeszcze telefon a Note II to już bardziej tableto-fon nie ma sensu porównywać tych urządzeń.

Ja się nie znam aż tak dlatego pytam. A s4 też mi się nie podoba ;p to moze jakiegos htc polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A s4 też mi się nie podoba ;p

A skąd wiesz jak wygląda S4? :naughty:

Premiera w lecie i wątpię że pokażą nową galaktykę przed premierą tylko na żywo na premierze jak to było w Londynie w maju jak oglądałem :)

Pewnie Ci się pomyliło ze srajfonem 4S :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zoltakaczka
A s4 też mi się nie podoba ;p

A skąd wiesz jak wygląda S4? :naughty:

Premiera w lecie i wątpię że pokażą nową galaktykę przed premierą tylko na żywo na premierze jak to było w Londynie w maju jak oglądałem :)

Pewnie Ci się pomyliło ze srajfonem 4S :decayed:

To, że jestem dziewczyną, nie oznacza, że jestem głupią dziewczyną :P przecieki są w necie, na YT był jakiś filmik i bodajże na wp.pl jakiś artykuł widziałam. Możliwe, że coś pokiełbasiłam, no ale w czym ma być ulepszony od s3? I pewnie cena kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych przecieków nie jest prawdziwe i tak samo piszą i pokazują jak w tamtym roku a jak się okazało wszyscy się mylili.

Myślę że będzie 5" wyświetlacz Full HD 1920 x 1080 lepszy aparat, podkręcone 4 rdzenie i parę nowych bajerów.

Fajny masz avatar, też taki kiedyś miałem, nawet tapetę na kompie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o fiułejach:decayed:

Nie ma do tego w ogóle w hurtowniach akcesoriów i mało części serwisowych, wolałbym już LG L5/L7.

Przyjedziesz na spota to się pobawisz moją S3, nawet jest w kolorze Twojej R8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...