Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zoltakaczka

Oo dzięki, ale na razie nie przyjadę :tongue4:

No podobają mi się te LG, nie powiem, że nie, ale mam złe wspomnienia :P miałam już w życiu kilka Lg dawno dawno temu, najpierw jakiś rozsuwany shine (dziadostwo), potem jakis inny podobny (tez dziadostwo), no i jakies 2-3 lata temu lg kp500 tez dziad ktory mnie wkurzal i zmienilam go na Avile.. wiem, ze ida do przodu, no ale zraziłam sie jakoś nooo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko będziesz miała coś na celu to się odezwij, załatwię Ci w dobrej cenie jak już kilku osobom na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią każdy chwali to co ma :decayed: ja polecam Ci jeszcze pobawić się HTC One X zanim zdecydujesz się na zakup, według mnie lepiej wykonany i przyjemny HTC seans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią każdy chwali to co ma :decayed: ja polecam Ci jeszcze pobawić się HTC One X zanim zdecydujesz się na zakup, według mnie lepiej wykonany i przyjemny HTC seans :wink:

A teraz po aktualizacji, w trybie oszczędzania energii bateria trzyma zauważalnie dłużej.. Również zachęcam do przetestowania HOX'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zoltakaczka

Jego też brałam pod uwagę, ale pewien znajomy strasznie odradzał mi htc; że się tnie, zacina, że z serwisem ciężko, że aktualizacji nie ma... Ale skoro mówicie inaczej, to przemyślę jego kwestię jeszcze raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany skąd bierzecie Taptalka? Bo nie wierzę że wszyscy po 10zł płacą:decayed:

I właśnie przez takie podejście na androida niema konkretnych aplikacji branżowych. A wszystkie najlepsze tytuły lądują najpierw w app store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego też brałam pod uwagę, ale pewien znajomy strasznie odradzał mi htc; że się tnie, zacina, że z serwisem ciężko, że aktualizacji nie ma... Ale skoro mówicie inaczej, to przemyślę jego kwestię jeszcze raz :wink:

Opóźnienie w aktualizacjach wynika m.in. z nakładki Sense, którą trzeba dostosować. Faktycznie czasami opóźnienie w wydaniu aktualizacji trwa za długo..

Tnie, zacina? U mnie nie stwierdziłem nic z tych rzeczy a używam komórki nawet do flashowych gier w przeglądarce systemowej(The West+bitwa fortowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakieś programy typu reverse tethering, tylko by można je zainstalować bez potrzeby rootowania telefonu. Potrzebuje tego do udostępnienia internetu z komputera na telefon przez USB. W biurze nie mam wifi, a szkoda płacić za net jak można go mieć za free. Jeśli to cokolwiek zmienia to mam Samsunga G S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rsc S i jak porbalem tapatalka i jak wejdę w,podbrane nic nie ma. Czy trzeba go wgrać z kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakieś programy typu reverse tethering, tylko by można je zainstalować bez potrzeby rootowania telefonu. Potrzebuje tego do udostępnienia internetu z komputera na telefon przez USB. W biurze nie mam wifi, a szkoda płacić za net jak można go mieć za free. Jeśli to cokolwiek zmienia to mam Samsunga G S3

Zamów tak jak ykk dual sim do S3, wkładasz pod klapkę baterii taką przejściówkę czy jak to nazwać, później sim aero 2 i masz za free neta, jak mu sprzedałem S3 to od razu zamówił ze stanów za parę dolarów i teraz śmiga z darmowym netem :decayed:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Mam rsc S i jak porbalem tapatalka i jak wejdę w,podbrane nic nie ma. Czy trzeba go wgrać z kompa?

Pobrałeś ze sklepy Play czy z innego źródła?

Jeśli z innego źródła to ustaw byś mógł instalować aplikacje z zewnątrz w ustawieniach, znajdź w menagerze plików apkę apk. i odpalaj, musi banglać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO u nas też można to kupić np. tu:

DUAL SIM ADAPTER DLA SAMSUNG GALAXY S3 GT-I9300 (2958745343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jest to słabe rozwiązanie bo jak działam na necie to nikt do mnie nie zadzwoni - a ja tak nie chce:decayed:

A tak w ogóle to odbierz PW:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się pojawiły, ja mu sprzedałem od razu jak mi przyjechały czarne sztuki S3 z Węgier, pierwsze sztuki w PL w ogóle wówczas, więc wtedy nie było tych adapterów dlatego ściągał z zagranicy.

Już dawno odpisałem na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO u nas też można to kupić np. tu:

DUAL SIM ADAPTER DLA SAMSUNG GALAXY S3 GT-I9300 (2958745343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jest to słabe rozwiązanie bo jak działam na necie to nikt do mnie nie zadzwoni - a ja tak nie chce:decayed:

A tak w ogóle to odbierz PW:banan:

Mam dualsima w SGSIII i dziala. Ale nie konkretnie tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO u nas też można to kupić np. tu:

DUAL SIM ADAPTER DLA SAMSUNG GALAXY S3 GT-I9300 (2958745343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jest to słabe rozwiązanie bo jak działam na necie to nikt do mnie nie zadzwoni - a ja tak nie chce:decayed:

A tak w ogóle to odbierz PW:banan:

Mam dualsima w SGSIII i dziala. Ale nie konkretnie tego :)

a twój dualsim działa jednocześnie na dwóch kartach czy tak jak ten z aukcji - albo jedna, albo druga??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie mam menadzera plików :doh:

Chodziło mi co masz folder gdzie przeglądasz zawartość telefonu, folder tzw. Moje pliki :wink4:

Przynajmniej ja go używam bo jest bardzo dobry i nie potrzebuję używać innych które trzeba ściągać chociażby ES Eksplorator..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z otwieraniem załączników np.pdf-ów w poczcie,otwierają się pobierają i potem napisane jest że nie można otworzyc pliku.Wie ktoś może o co chodzi,trzeba zmienic coś w ustawieniach ? Problem dotyczy tableta Asus TF-700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...