Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przesyłanie danych poprzez dotknięcie dwóch urządzeń z tą łącznością ;) Tak mi się przynajmniej wydaje

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co poczytałem to można też płacić telefon zamiast kartą tzn tak jak PayPass:wink: o ile nic nie pokręciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale musisz mieć kartę sim z możliwością płacenia. Orange ma tylko z mBankiem podpisane i tylko z tego banku można płacić

wysłane z kalkukatora SGS3

No i więcej nie wytrzyma :decayed:

20130221214851.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla posiadaczy UPC

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.upc.media.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLnVwYy5tZWRpYS5hbmRyb2lkIl0.

ściągnąłem i odkryłem zajebistą rzecz

z każdego miejsca na ziemi przez neta moge ustawiać co chce zeby mi sie nagrało na dekoder, całą liste programów widze :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla posiadaczy UPC

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.upc.media.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLnVwYy5tZWRpYS5hbmRyb2lkIl0.

ściągnąłem i odkryłem zajebistą rzecz

z każdego miejsca na ziemi przez neta moge ustawiać co chce zeby mi sie nagrało na dekoder, całą liste programów widze :decayed::decayed::decayed:

Tylko nie z każdym dekoderem PVR to działa :facepalm: A na infolinii oczywiście Ci sami nie powiedzą.

Nie działa napewno z Kaon, który posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale musisz mieć kartę sim z możliwością płacenia. Orange ma tylko z mBankiem podpisane i tylko z tego banku można płacić

I odpowiednio zmodyfikowane oprogramowanie telefonu, które umozliwi komunikację z kartą SIM, czyli jestes skazany na brandowaną wersje androida danego operatora. Dodatkowo w przyadku T-Mobile dowiedziałem się, że nie do każdego telefonu z NFC przygotowali takie oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie? Bo nie wiem kto co do kogo pisze, bo nie używacie cytatów :decayed:

Tak to wszystko było do Ciebie:decayed:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Siemanko

Od dzisiaj stałem sie posiadaczem SGSIII i mam problem z podłaczeniem go do kompa, mam nietypowego windowsa XP 64bit/server2007 noi jest problem z wykryciem telefonu, ściagnałem jakieś sterowniki ale cos ich nie widzi

Jak cos mam laptopa z siódemką, ale wolał bym na stacjonarnym telefon podłaczać

Ma ktoś rade

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

dobra juz wiem:facepalm: w przypadku XP wymagany jest SP3 i wmp10, ale problem tkwi w tym że wersja 64bit nie ma sp3 :facepalm: na siódemce bez problemu podłaczyłem

Graty Kowi:wink:

Musisz sterowniki zainstalować, ja tak samo miałem jak w pracy podłączyłem S3 do lapka na Win xp i pokazał go jako aparat fotograficzny :lol1:

W domu natomiast Win7 i elegancko wykrywa kartę jak i pamięć wewnętrzną.

Panowie mam prośbę, jeśli macie na S3 andka 4.1.2 to spróbujcie przesłać przez kabel usb z kompa jakiś duży plik np film HD 720p 4-5GB bo wcześniej na ICS 4.0.4 mi normalnie przesyłało takie pliki na kartę pamięci, mam 4114821-1-1-6-sandisk-microsdxc-class-10.jpg i po aktualizacji na JB 4.1 już nie przyjmuje bo wyskakuje komunikat że zbyt duży plik dla urządzenia czy jakoś tak więc wkurzyłem się trochę :facepalm:

A nie chce wyjmować karty z S3 i wkładać do czytnika.

Sprawdźcie u siebie jak macie 32GB lub 64GB kartę.

Karty od 32GB są już sformatowane by przyjmowały większe pliki niż 4GB (exfat)

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

179232_10151515496367463_474194688_n.jpg

Za chwilę premiera HTC ONE więc bójcie się Boga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak HTC chyba nie ma dzialu promocji. Przepadnie przy S IV

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie. Po co komu pierdylion pikseli jak optyka jest żadna w telefonach. Tez jestem za mniejsza iloscia a poprawa jakosci.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mówili o 4 Mpix a robi lepsze zdjęcia niż 8Mpix:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwyklym amatorskim kompakcie max liczba mpix potrzebna do wykonywania zdjec to 5.0. Wiecej to marketing.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypadkiem trafiłem na coś takiego:

Centrum Multimedialne Android

Centrum multimedialne na dużym ekranie - AGDLab.pl

http://allegro.pl/dwurdzeniowy-android-smart-tv-ram-1gb-zasilacz-i3046019648.html

Używał ktoś czegoś takiego?

Rozumiem, że to ma działać jak jakiś androidowy tablet?

Myszę i klawiaturę mam bezprzewodowe, więc może wykorzystałbym to zamiast lapka do internetu ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ostatnio zanabyłem Samsunga Galaxy SIII :grin:

moje pytanie jest b(a)nalne:

co warto zainstalowac aby telefon sprawnie i szybko pracował ????

linki mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ostatnio zanabyłem Samsunga Galaxy SIII :grin:

moje pytanie jest b(a)nalne:

co warto zainstalowac aby telefon sprawnie i szybko pracował ????

linki mile widziane :wink:

Wysłałem Ci wczoraj parę zdań co i jak, widziałeś?

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

endriuu ja ciągle czekam na cenę tej szarej sztuki S3 dla Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem, bardzo dziekuje, co mogłem to zrobiłem ale chciałbym Cie prosic o dokąłdne namiary (linki)

rozumiem ze temat dla Ciebie jest dziecinnie prosty, dla mnie niestety nie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko siądziemy w weekend na gadulcu i Ci powiem wszystko co i jak bo teraz jestem w pracy a później wieczorem mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...