Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam GG :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko siądziemy w weekend na gadulcu i Ci powiem wszystko co i jak bo teraz jestem w pracy a później wieczorem mnie nie ma.

Mi tez mozesz napisac co i jak :D

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób w SIII znalesc pliki z karty MicroSD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczescie Devast, ze to nie jest android.com.pl - juz mialbys bana za takie pytania.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem, wszedłem ale nie ma na niej nic

wczesniej była w N97, może dlatego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem, wszedłem ale nie ma na niej nic

wczesniej była w N97, może dlatego :facepalm:

Jeśli chcesz przeglądać na androidzie pliki z telefonu lub karty sd to musisz użyć exploratora plików. Owszem aplikacje typu galeria czy podobne również przedstawiają pliki z telefonu ale w typowej dla siebie formie (co jest oczywiste).

To że karta była wcześniej w innym telefonie, nawet z innym systemem operacyjnym nie oznacza że będzie widziana jako czysta.

Owszem są pliki typowe dla każdego systemu ale są one przechowywane w dedykowanych folderach pamięci wewnętrznej.

Są pewne formaty plików uniwersalne w odczycie dla większości systemów jak choćby jpg czy np dokumenty czyli .doc

W s3 poszukaj bodajże w menu głównym aplikacji o nazwie "moje pliki". Ja mam akurat s2 i tutaj domyślny explorator tak się nazywa. U ciebie powinno być podobnie.

Osobiście używam Solid Explorera.

Przetestowalem wiele i to jest dla mnie genialna aplikacja.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

tak widziałem, bardzo dziekuje, co mogłem to zrobiłem ale chciałbym Cie prosic o dokąłdne namiary (linki)

rozumiem ze temat dla Ciebie jest dziecinnie prosty, dla mnie niestety nie :facepalm:

Co do aplikacji to polecam "titanium backup", Tapatalk do przeglądania forów i np Opere Mobile jako przeglądarkę. Wszystko to znajdziesz w sklepie play.

Jak interesuje Cię cos jeszcze to pisz śmiało.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie widzi karte, ktora wczesniej byla w Samsungu Wave. Pare rzeczy sie nie otwiera ale wszystkie fotki filmiki i dokument dzialaja ;)

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizowalem SGS2 do JB przez OTA :)

:banan:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

wszedłem, wszedłem ale nie ma na niej nic

wczesniej była w N97, może dlatego :facepalm:

Ikonka "Moje pliki" i tam masz wszystko, ja z tego korzystam żadne inne explorery:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizowalem SGS2 do JB przez OTA :)

:banan:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

wszedłem, wszedłem ale nie ma na niej nic

wczesniej była w N97, może dlatego :facepalm:

Ikonka "Moje pliki" i tam masz wszystko, ja z tego korzystam żadne inne explorery:)

Bo to jest właśnie explorer :)))

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest właśnie explorer :)))

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Oczywiście to jest explorer ori w S3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też dołączam do szczęśliwych użytkowników SGS2 i Androida JB. Po przesiadce z GIO to demon prędkości:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też dołączam do szczęśliwych użytkowników SGS2 i Androida JB. Po przesiadce z GIO to demon prędkości:grin:

To taka przesiadka jak ja 7 lat temu przesiadłem się z malucha do A4 B5 2.6 V6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska wgrałem sobie tapatalk2 jak tam wbic na forum nasze?? biore wyszukaj, wpisuje A4-klub.pl i nic mi nie znajduje w zakładce "sieć" i "ja"

Druga sprawa jak zmienic dzwonek powiadomień na cos swojego a nie to co telefon oferuje:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore wyszukaj, wpisuje A4-klub.pl

musi działać, sprawdź czy dobrze wpisałeś bo np ze spacją zamiast "-" Ci nie znajdzie:wink:

później się tylko logujesz i tyle

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

btw która wersja tapatalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska wgrałem sobie tapatalk2 jak tam wbic na forum nasze?? biore wyszukaj, wpisuje A4-klub.pl i nic mi nie znajduje w zakładce "sieć" i "ja"

Druga sprawa jak zmienic dzwonek powiadomień na cos swojego a nie to co telefon oferuje:facepalm:

Jeśli chodzi o dźwięki to włączasz w stockowym odtwarzaczu jakiś utwór mp3, zatrzymujesz i na dole lewym, później ustaw jako i wybierasz czy dźwięk dzwonka czy wiadomości. Ale prościej, wchodzisz w ustawienia i dajesz na dźwięki, tam masz dzwonki i jak dajesz to automatycznie przekierowuje Cię na explorer.

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

musi działać, sprawdź czy dobrze wpisałeś bo np ze spacją zamiast "-" Ci nie znajdzie:wink:

później się tylko logujesz i tyle

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

btw która wersja tapatalka?

Właśnie dziwna sprawa bo ja teraz z ciekawości sprawdzałem u siebie w S3, mam Tapatalka 2.0.1 i mam A4 Klub dodany ale teraz jak wpisuję z pauzą czy ze spacją to wyskakuje 0 wyników i nie może znaleźć, jakoś to musiałem dodać kiedyś.

Forum android.com.pl też nie znajduje ale znalazłem w zakładce popularne i tak dodałem teraz a naszego forum nie ma w popularnych, może to kwestia wersji Tapatalka:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi:wink: zaraz ten tapatalk prześwietle:facepalm:

aplikacje sobie wgrałem, dzieki:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...