Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NFC to nie tylko płatności! To też zbliżeniowe przesyłanie danych pomiędzy fonami z włączonym nfc ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
NFC to nie tylko płatności! To też zbliżeniowe przesyłanie danych pomiędzy fonami z włączonym nfc ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Ja to mam w laptopie sony vaio i moge słuchać bezprzewodowo muzyki na słuchawkach :D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
:arrow2:NFC
Opublikowano

Pany, chcę zrobić formata mojego SGS2, potrzebuję program do archiwizacji smsów, połączeń, kontaktów itp., co polecicie? Nie gadać mi proszę tylko o KIESie...:facepalm: bo to porażka nie program...

Opublikowano

Po co ci potrzebna archiwizacja połączeń :P

Sms i kontakty rozumiem. Chociaż to drugie najlepiej wrzucić na konto google lub samsunga i ściągnąć po formacie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja do smsów używam SMS Backup and Restore - zapisuje kopię na karcie SD w formacie XML i jest spokój ;)

A kontakty jak najbardziej na koncie google - spokój ;)

Opublikowano
Ja do smsów używam SMS Backup and Restore - zapisuje kopię na karcie SD w formacie XML i jest spokój ;)

A kontakty jak najbardziej na koncie google - spokój ;)

To samo ja. Ta apka jest najlepsza, a do kontaktów konto google.

Opublikowano

MyPhoneExplorer i po wifi bądź kablu robisz sobie kopie zapasowa kontaktów, smsów, połączeń, notatek, kalendarza.

Opublikowano

Nie kapuje ale program sony pc comparion wszystko przecież zrobi.

To u innych firm chyba też ma takie funkcje np Samsung kies czy jak tam.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano
MyPhoneExplorer i po wifi bądź kablu robisz sobie kopie zapasowa kontaktów, smsów, połączeń, notatek, kalendarza.

Pobrałem, ale nie umiem się połączyć z moim telefonem czy to przez kabel czy to wifi :eusathink:

Opublikowano

Podajcie namiar na darmowa navi na androida,najlepien sprawdzona u jedynie na PL

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
MyPhoneExplorer i po wifi bądź kablu robisz sobie kopie zapasowa kontaktów, smsów, połączeń, notatek, kalendarza.

Pobrałem, ale nie umiem się połączyć z moim telefonem czy to przez kabel czy to wifi :eusathink:

Bo na tel też musisz pobrać tą appke, znajdziesz ją w skepie play.

Opublikowano

Poradziłem sobie już jednak z tym wczoraj, dzięki ;)

MyPhoneExplorer i po wifi bądź kablu robisz sobie kopie zapasowa kontaktów, smsów, połączeń, notatek, kalendarza.

Pobrałem, ale nie umiem się połączyć z moim telefonem czy to przez kabel czy to wifi :eusathink:

Bo na tel też musisz pobrać tą appke, znajdziesz ją w skepie play.

Opublikowano
Podajcie namiar na darmowa navi na androida,najlepien sprawdzona u jedynie na PL

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Google Maps.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

yanosik dobrze się spisuje tylko w powiadomieniach o radarach, patroli itd ale jeśli chodzi o nawigacje to dużo muszą jeszcze nad nią popracować.

AM w tej chwili jest najdokładniejszą a potem google maps ale w niej musi być włączony transfer (co i tak mało bierze).

Opublikowano

Play właśnie dodał opcje abonamentu na Naviexpert za około 13zł miesięcznie razem z darmowym transferem danych.A to już pierwsza liga nawigacji. :-)

http://www.naviexpert.pl/?mobile=no

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano

Mnie naviexpert nigdy nie powalał i wolałem używać google maps ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeden woli rybki drugi akwarium. Mnie nie powala Google.A może właśnie powala.;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.