Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

dobra zderzak już się szuka tylko teraz zabijcie mnie ale nie wiem już jaki ten wydech będzie pasował? :wallbash: czy z 2,5Tdi rok 2004 bedzie pasował

http://moto.allegro.pl/item692595916_audi_a4_quattro_tlumik_kompletny_tanio.html

http://www.aukcjoner.pl/gallery/001111912-WYDECH-AUDI-A4-A6-A8-PASSAT-B5-%3F-DWURURKA-%21%21%21%21%21%21%21%21.html#I1

http://moto.allegro.pl/item691821513_uklad_wydechowy_tlumiki_audi_a4_8e0_orginal.html

jak nie taki to pokażcie mi proszę jaki powinien być, chcę się szybko za to zabrać bo mnie męczy ten wydech-toż on tak ładnie będzie się prezentował(mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zderzak już się szuka tylko teraz zabijcie mnie ale nie wiem już jaki ten wydech będzie pasował? :wallbash: czy z 2,5Tdi rok 2004 bedzie pasował

http://moto.allegro.pl/item692595916_audi_a4_quattro_tlumik_kompletny_tanio.html

http://www.aukcjoner.pl/gallery/001111912-WYDECH-AUDI-A4-A6-A8-PASSAT-B5-%3F-DWURURKA-%21%21%21%21%21%21%21%21.html#I1

http://moto.allegro.pl/item691821513_uklad_wydechowy_tlumiki_audi_a4_8e0_orginal.html

jak nie taki to pokażcie mi proszę jaki powinien być, chcę się szybko za to zabrać bo mnie męczy ten wydech-toż on tak ładnie będzie się prezentował(mam nadzieję)

naprawde nic tylko cie zabic :decayed:

cofnij sie do pierszej strony i po paru minutach bedziesz wszystko wiedzial

chyba ze nie chce Ci sie czytac ale ja juz nic nie bede psial bo wszystko jest opisane wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena szalona i juz mialem osobiscie okazje powiedziec to kolesiowi ktory wystawil ta aukcje :evil:

Mozna sprzedac kata ale nie wiele z tego bedzie

A tak nawiasem wrclaguna dlaczego Twoje ceny czesci na allegro sa tak wysokie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mieli na prosto zrobione końcówki (Alvaro i spółka) i pisali, że nic nie kopciło zderzaka, więc nie powinno być problemu.

Niestety, ale jak ktos jezdzi dynamicznie i czesto pantofel chodzi mu w pozycji 0/100% to slady kopcenia beda widocznie na calej klapie i zderzaku - i szczegolnie na rejestracji, bo jest biala.

Ja mam jasny lakier i widac to u mnie z bliska [czarne kropeczki sadzy].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mieli na prosto zrobione końcówki (Alvaro i spółka) i pisali, że nic nie kopciło zderzaka, więc nie powinno być problemu.

Niestety, ale jak ktos jezdzi dynamicznie i czesto pantofel chodzi mu w pozycji 0/100% to slady kopcenia beda widocznie na calej klapie i zderzaku - i szczegolnie na rejestracji, bo jest biala.

Ja mam jasny lakier i widac to u mnie z bliska [czarne kropeczki sadzy].

jak wyglada zmywanie tego z auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabka/szmatka/miekka szczotka + jakis plyn/szampon tylko i wylacznie, myjka cisnieniowa sobie nie radzi :gwizdanie:

Moge Wam zrobic ktoregos pieknego dnia zdjecie przedniej czystej rejestracji + dla porownania fotke tylniej, okopconej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekamy, pokaż z czymtrzeba walczyć póżniej

Gabka/szmatka/miekka szczotka + jakis plyn/szampon tylko i wylacznie, myjka cisnieniowa sobie nie radzi :gwizdanie:

Moge Wam zrobic ktoregos pieknego dnia zdjecie przedniej czystej rejestracji + dla porownania fotke tylniej, okopconej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslcie, ze to jest jakis dramat.

Te czarne kropeczki sa widoczne co najwyzej jak sie stanie tuz przy masce i dokladnie przyjrzy... ja sam - pomimo, ze jestem dosc spostrzegawczy - zwrocilem na nie uwage dopiero niedawno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zalozylem dokladke na dwa wydechy i mam dosc :no: obylo sie bez wiekszych problemow ale tego rozbierania i rozkrecania jest za duzo zeby sciagnac zderzak :thumbdown:

Bylem u lakiernika i slusznie poradzil mi ze zanim oddam dokladke do malowania to mam ja zalozyc na swoj zderzak i potem calosc przykrecic na auto.A to dlatego ze dokladka moze nie pasowc do gormej czesci i malowanie na marne.Zrobilem tak jak mi radzil i srebrna dokladka na moim szarym aucie sobie siedzi ale nie sciaglem juz jej.Jakos trzeba przejezdzic z innym kolorem i z otworami na wydechy :kox:

Jedno mnie zastanawia-czy miedzy dokladka na dwa wydechy a ziemia nie ma wiekszej przesteni niz w zwyklej dokladce?

Mam wrazenie ze teraz wieksza dziura pod zderzakiem jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide - jakoś trzeba przeca te fifki pokazać, więc może być i wyżej :> Wydaje i się, że to tylko wrażenie. A teraz z tym zakładaniem i pasowaniem dokładki, to mi cholera ćwieka zabiłeś, bo moja już pomalowana, ale odebrać nie mam kiedy :gwizdanie:

Flyer - nastraszyłeś młodzież, że się teraz moczyć zaczną i koszmary będą mieć przez tą sadzę :polew: Naprawdę Panowie nie ma tragedii z tym kopceniem - wierzcie mi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla podwójnego wydechu mogę myć auto każdego dnia-przynajmniej będzie motywacja, a bez zciągania zderzaka nie da rady jakoś założyć tej podkładki?

Koledzy dajcie namiary na jakieś tłuniki końcowe, na trójnik się zdecydowałem

Flyer[/b] - nastraszyłeś młodzież, że się teraz moczyć zaczną i koszmary będą mieć przez tą sadzę :polew: Naprawdę Panowie nie ma tragedii z tym kopceniem - wierzcie mi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem końcowe firmy ULTER z ścietymi końcówkami o średnicy 70 mm :gwizdanie: koszt jednego 220 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś namiar masz? czy z allegro?

Ja kupowałem końcowe firmy ULTER z ścietymi końcówkami o średnicy 70 mm :gwizdanie: koszt jednego 220 zł

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 17:44_________________________________________________a czy zdrzak 8e9 bedzie pasował? i gdzier szukać tego nr na zderzaku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zdrzak 8e9 bedzie pasował? i gdzier szukać tego nr na zderzaku?

cały zderzak o kodzie zaczynającym sie 8E5 to jest Limuzyna a 8E9 to jest Avant

a jakiś namiar masz? czy z allegro?

w Krakowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis po godzinnej jezdzie po miescie w koncu znalazlem odpowiednie koncowki i to takie jakich zalozyc nie chcialem kiedys :>

wygladaja praktycznie tak samo jak te na fote ale maja troche mniejsze rozmiary jesli chodzi o wysokosc i szerokosc

0d79ed66c24da8a8med.jpg

Przy przymiarce na jedna rure zalozylem wersje okragla scieta a na druga wlasnie taka "jajowatą" tez scieta ku dolowi-ta druga prezentuje sie na aucie o wiele lepiej niz okragla i nawet sie nie zastanawialem tylko zamowilem tą ala s4

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ala S4 to sciete okrągłe końcówki o srednicy bodajże 75 mm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ala S4 to sciete okrągłe końcówki o srednicy bodajże 75 mm :gwizdanie:

ok cos mi sie pomylilo przez to zdjecie u gory

wiec poprawka- kupilem takie koncowki jakie ma ta czerwona a4 na zdjeciu powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff no i dorwałem wreszcie...

701151073

399zł za komplet bez kata zdjęte z 2.5FWD '03, chyba nie jest tak źle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff no i dorwałem wreszcie...

701151073

399zł za komplet bez kata zdjęte z 2.5FWD '03, chyba nie jest tak źle :wink4:

huraaaa :tongue4: nareszcie Ci sie znalazlo :) cena ok tylko ciekawe jak wnetrze czy nie jest przepalone.Pamietaj dospawac na poczatek rure o dlugosci 10 cm.Ciekaw jestem czy bedzie u Ciebie tak jak u mnie ze lewy wydech wisi troche nizej niz prawy ....

A i napisz jak to sie stalo ze dorwales ten wydech tzn gdzie jak i co :>

aa i moja rada -wyczysc dobrze caly uklad z rdzy i nalotu a potem pomaluj czyms w rodzaju alu zink tzn srebrzanka na wysokie temperatury dobrej jakosci.Trzy warstwy starcza :good: jak dobrze pomalujesz pedzlem to taki wydech jeszcze dlugo pozyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...