Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

90mm to troche duzo, srednica montazowa (ta wewnetrzna, ja montowalem na zacisk + spawy aby nikt nie zdjal) to bodajrze 45-50mm, osobiscie wstawilem o srednicy zewnetrznej nie 90 a 76mm i uwazam, ze jest bardzo spoko. Jakby co to moge walnac foty telefonem albo aparatem tylko, ze samochod brudny ;) Dlugosc dopasujecie sobie na samochodzie jak kupicie na zacisk takze nie ma problemu z tym, mozna wsuwac i wysuwac do oporu ;)

HiRide, ja zalozylem dla swietego spokoju, bo po ostrym palowaniu w lato koncowki i same tlumiki bywaja gorace a kosztuje to niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90mm to troche duzo, srednica montazowa (ta wewnetrzna, ja montowalem na zacisk + spawy aby nikt nie zdjal) to bodajrze 45-50mm, osobiscie wstawilem o srednicy zewnetrznej nie 90 a 76mm i uwazam, ze jest bardzo spoko. Jakby co to moge walnac foty telefonem albo aparatem tylko, ze samochod brudny ;) Dlugosc dopasujecie sobie na samochodzie jak kupicie na zacisk takze nie ma problemu z tym, mozna wsuwac i wysuwac do oporu ;)

HiRide, ja zalozylem dla swietego spokoju, bo po ostrym palowaniu w lato koncowki i same tlumiki bywaja gorace a kosztuje to niewiele.

pewnie ! zrob fotki bo ja wlasnie mierzylem rure pcv :kox: na dokladce o srednicy 75 mm i dla mnie to minimum-mniejsza srednica wyglada juz smiesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem :) 100-tki wyglagaja tak :good:

ee198a9a32cdc13fmed.jpg

jesli tobie sie podoba to ok ale jak patrze na to to mysle P O T Ę G A

takie koncowki pasuja jedynie do Setry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te które założył wentyl są w sam raz - jutro zapytam go jaki to rozmiar. Jechałem za jego furką jak wracaliśmy ze zlotu w Pile - IMO prezentuje się pięknie... (zdjęcie tego nie oddaje ale innego nie mam...)

f623ce0e1aed9706med.jpg

Tak jeszcze zapytam - jakie rozwiązanie wolicie? Jak końcówki wystają za zderzak czy jak są ścięte równo z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest idealnie(dla mnie)

4e028cc24d4d78e8med.jpg

edb023df844370b2med.jpg

Dwa piersze zdjecia przedstawiaja zdjecie auta Alvaro z tego forum

A tego nie skomentuje :thumbdown:

.........

57a933567765ca4amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to chodzi mi o coś takiego jak widzicie u alvaro - tyle że to jest zderzak od S-y. Wentyl napisał że wrzucił 90-ki, nie pamiętam co wrzucał alvaro ale wygląda to bardzo podobnie (hmm chyba S-a miała wyloty o większej średnicy niż S-Line, trzeba to sprawdzić...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam do ALV i Ja mieliśmy srednice 70 mm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinzs4 te Twoje KROWY za duże chyba dla S-Line... :wink4: - mała poprawka, Wentyl zmierzył i jest 85mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe te koncowki.. zmienilbym je od razu na jakies zwykle proste... bo te ćwieki tracaja myszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu na tej stronie to widze ze lubicie strasznie krytykowac co kto zrobil, ze to nie tak, a to nie bo czarny grill to nie tak, a koncowki tez nie takie itp.......Zrobmy wszyscy takie same audi i bedzie pieknie tylko tablice inne i kolory to juz wtedy nikt nie dolaczy zdjec bo poco jak wszystko bedzie takie samo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się unosisz kolego. Wstawiasz foty na forum to ludzie wyrażają swoją opinię. Jednym się podoba innym nie.

Tak już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 to zdecydowanie za duzo.Te co kolega Maciejski ma, sa eleganckie.Zarzuc foty jak najszybciej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...