Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jeszcze mozna kupic pompke do xenonow?

W aso cena 160zl a nie chce wywalic tyle jak ma sie okazac,ze moja jest sprawna...

Kolego Bieniekkilka postów wcześniej pisałem że orginalna pompke do spryskiwaczy lamp kupisz u allegrowicza JolantaMM za 49zł ja kupiłem i powoli zbieram graty do montażu sprysków Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialem.Narazie ogranicze sie do sprawdzenie napiecia i przejrzenia instalacji od pompki.Niestety narazie nie mam jak sie za to zabrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pozwolicie ze sie podlacze pod temacik gdyz nie dlugo zamierzam zalozyc spryski lecz wie juz moze ktos jak i gdzie trzeba sie podpiac zeby wszystko dzialalo jak ori???

Dzieki i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pozwolicie ze sie podlacze pod temacik gdyz nie dlugo zamierzam zalozyc spryski lecz wie juz moze ktos jak i gdzie trzeba sie podpiac zeby wszystko dzialalo jak ori???

Dzieki i pozdrawiam :hi:

Wystarczy poszukać wyszukiwarka się kłania Marcin :no:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99740.0.html;highlight=spryskiwacze+lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialem.Narazie ogranicze sie do sprawdzenie napiecia i przejrzenia instalacji od pompki.Niestety narazie nie mam jak sie za to zabrac...

Sprawdzilem i wszystko jest tak jak powinno byc.Albo gdzies mi cisnienie ucieka(wycieku nigdzie nie zauwazylem) albo sa dysze zapchane.Tyle,ze pod sprezarka ladnie sie otwieraja i wydmuc**ja resztki plyny z wezykow. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialem.Narazie ogranicze sie do sprawdzenie napiecia i przejrzenia instalacji od pompki.Niestety narazie nie mam jak sie za to zabrac...

Sprawdzilem i wszystko jest tak jak powinno byc.Albo gdzies mi cisnienie ucieka(wycieku nigdzie nie zauwazylem) albo sa dysze zapchane.Tyle,ze pod sprezarka ladnie sie otwieraja i wydmuc**ja resztki plyny z wezykow. :wallbash:

sprezarka wytwarza inne cisnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialem.Narazie ogranicze sie do sprawdzenie napiecia i przejrzenia instalacji od pompki.Niestety narazie nie mam jak sie za to zabrac...

Sprawdzilem i wszystko jest tak jak powinno byc.Albo gdzies mi cisnienie ucieka(wycieku nigdzie nie zauwazylem) albo sa dysze zapchane.Tyle,ze pod sprezarka ladnie sie otwieraja i wydmuc**ja resztki plyny z wezykow. :wallbash:

sprezarka wytwarza inne cisnienie

No to sie domyslam,tyle ze powinna udroznic ewentualne zatkanie.Jakie macie pomysly na wyczyszczenie calego ukladu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialem.Narazie ogranicze sie do sprawdzenie napiecia i przejrzenia instalacji od pompki.Niestety narazie nie mam jak sie za to zabrac...

Sprawdzilem i wszystko jest tak jak powinno byc.Albo gdzies mi cisnienie ucieka(wycieku nigdzie nie zauwazylem) albo sa dysze zapchane.Tyle,ze pod sprezarka ladnie sie otwieraja i wydmuc**ja resztki plyny z wezykow. :wallbash:

sprezarka wytwarza inne cisnienie

No to sie domyslam,tyle ze powinna udroznic ewentualne zatkanie.Jakie macie pomysly na wyczyszczenie calego ukladu?

jesli ktoras dysza jest czyms zatkana to nie odetkasz jej w strone wyjscia cisnienia :thumbdown: jedynie trzeba by dmuchac od sprysku do weza a to chyba nie wykonalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale elektrycznym masz temat jak podlaczyc do b5 i staramy sie rozszyfrowac podlaczenie w b6/b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem taki opis od MK4

do pompki spryskiwaczy lamp

pin1-> podpiąć do masy (kolor kabla brązowy)

pin2-> podpiąć do centralnej elektroniki do pinu 2 (do gniazda 10 pianowego czarnego) (kolor kabla czerwono-biały)

a dokładnie w ori jest tak ze idzie od pinu 2 do (17-pin connector, zielony przy nogach kierowcy po lewej stronie jak odsuniesz ten czarny plastik) a od niego idzie do centralnej

nie wiem czy trzeba cos jeszcze przekodowac w kompie bo narazie nie działa a własnie teraz elektryk bawi sie podłączeniem w moim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaznik trzeba wymienic jeszcze i probujemy dojsc do ladu ktory.Zerknij na tamten watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nic nie trzeba wymieniac , tylko zostaje jeszcze przekodowanie kompa tak samo jak był problem z bi-xenonami w b7 wszyscy mowili ze sie nie da ze trzeba jakies moduły kupic , a tu trzeba było jeden kabel pociagnac i przekodowac sterownik. z tymi spryskami moze byc identyczna sytuacja ze trzeba przekodowac kompa . to nie jest b5 w b6/b7 jest wszystko oparte na kompie wiec zadne przekazniki nie sa potrzebne . ale moge sie mylic . moj el nadal walczy wczoraj tylko zamontował zderzak i zbiornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item823954859_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html

Czy coś takiego podejdzie do org. zderzaka S line? jak z uchwytami i Fisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bieniek słuchaj wywal ten przekaznik bo nie jest potrzebny u mnie wszystko działa i trzeba tak podłączyc

taki opis dostałem kiedys od kolegi MK4

do pompki spryskiwaczy lamp

pin1-> podpiąć do masy (kolor kabla brązowy)

pin2-> podpiąć do centralnej elektroniki do pinu 2 (do gniazda 10 pianowego czarnego) (kolor kabla czerwono-biały)

a dokładnie w ori jest tak ze idzie od pinu 2 do (17-pin connector, zielony przy nogach kierowcy po lewej stronie jak odsuniesz ten czarny plastik) a od niego idzie do centralnej

ja tak mam podpiete i wszystko działa tak jak ori a wpiete jest przy nogach kierowcy tak jak wyzej napisane.

jesli masz jakies pytania to do goscia "mimomimo" to jest elektryk który mi wszystko zakładał i od niedawna tez ma audi i jest zalogowany na forum

[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 16:48_________________________________________________

a jeszcze jedno pamietajcie ze trzeba zalac płynu do zbiornika bo jak sie swieci rezerwa to nie idzie napiecie na pompke od sprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wyglada...

Daloby sie jakos malego fotostorka zrobic z tego tematu ???

Czy opisane wyzej spryski podejda do A4 B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6/b7 to jest to samo inne tylko swiatła gril i kierownica a reszta to to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6/b7 to jest to samo inne tylko swiatła gril i kierownica a reszta to to samo

w b6 jest to zdaje się jest to inna kostka T1a (T1a - Single connector, black, connector point, A pillar, left) ale docelowo ida do tego samego pinu w centralnej elektronice

dołączam screeny

b7

b7spryski.PNG

dla b6 (sprawdzane na roczniku 2003 model 8E5 tak przynajmniej elsa wskazuje), ale podobno ktoś w b6 podpiął identycznie jak w b7 (informacje dodatkowe od peter22). Trzeba by to zweryfikować

b6spryski.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko do Was rezacze sprysków :)

Sprzedaję zderzak koledze który nie ma układu zmywania reflektorów. Być może w przyszłości podejmie się próby zainstalowania ale póki co plan jest taki aby dziury czymś zakryć. Czy do zaślepienia otworów wystarczą nakładki 8E0 955 275 D i czy będzie jakiś problem z ich przymocowaniem (np. konieczny okaże się jeszcze zakup ramy prowadzącej 8E0 8-7 787/788 lub innych części)?

Przepraszam za małe OT ale wątek wydał mi się najbardziej odpowiedni :wink4:

Wrzucam rysunek z w/w elementem...

spryski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...