Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kuna


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

to Ty nim jeździsz w służbowych sprawach? :blink: nie dali Ci służbowego? :wallbash: paranoja :wallbash:

Ja nią jezdze PO BUDOWIE , budowa u mnie Rafałku to nie jest tak jak w Twoim przypadku jeden tunel gdzie ze środka na koniec mozna kamieniem rzucić tylko 27km trasy :wink4:

Służbowego nie mam , dostaje ekwiwalent na Kune , o wysokość nie pytaj , powiem Ci tylko ze na paliwo wydaje jakąś 1/4 a robie ponad 2500km/msc :gwizdanie:

a ten licznik taki poobdzierany od cofania ? :decayed:

Fly nigdy w oplu nie siedziałeś ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Przeciez tak zjebany licznik to ich znak firmowy , zaraz obok rudej :decayed:

Pany kupiłem to auto od brata (on je kupił jak wykańczał mieszkanie , woził sobie cement i inne pierdoły) za 3000pln , przed oddaniem wymienił mi wszystkie amory , gumy w zawiasie , drążki , sprężyny. Przez niecałe 3 miesiące zwróciło mi sie to auto z nawiązką a gdybym jezdził esą to na bank juz bym oddawał gwint do regeneracji , wymieniał wahacze/drążki itp. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nią jezdze PO BUDOWIE , budowa u mnie Rafałku to nie jest tak jak w Twoim przypadku jeden tunel gdzie ze środka na koniec mozna kamieniem rzucić tylko 27km trasy :wink4:

Służbowego nie mam , dostaje ekwiwalent na Kune , o wysokość nie pytaj , powiem Ci tylko ze na paliwo wydaje jakąś 1/4 a robie ponad 2500km/msc :gwizdanie:

eee eee no czaje (i wiedziałem o co chodzi, nie musisz mi tego tłumaczyć jak chłop krowie na miedzy :P ) i się nie dziwię że jest Ci potrzebny samochód, to normalka i nie ma znaczenia jaka budowa :decayed: U mnie to nie tylko tunel (który nadal nie rozpoczęty) :tongue4: ale ja akurat nie muszę jeździć, a szkoda bo mi też mogliby dawać "ekwiwalent", chociaż pewnie daliby samochód :decayed: Dlatego się trochę dziwiłem, ale skoro masz odpowiedni ekwiwalent to "Kuna" już Ci się zwróciła wartościowo kilka razy, i na obecną chwilę zarabia na mody do eSki :naughty: I jak się tankuje w biedronce to nic dziwnego że masz takie zyski :naughty: Bardzo dobrze zrobiłeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten licznik taki poobdzierany od cofania ? :decayed:

były kiedyś sportowe zegary, ale moskal wyrezał sleepera :naughty:

fura wypas, szkoda tylko, że ta klima Ci padła :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najgorzej odczuwam brak tej klimy , reszta jak najbardziej ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klime mozesz dolozyc... jest dobry typ w tych tematach w sochaczewie :)

mi odpalil klime w B6 na kompresorze z B5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie mody w planach ? :polew: :polew:

standard : lampy polift , czarny grill , gleba , koło , dymione kierunki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo jebania z fisem , z reszta w tej wersji i tak nie miałby czego pokazywać oprócz spalania :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie mody w planach ? :polew: :polew:

standard : lampy polift , czarny grill , gleba , koło , dymione kierunki :decayed:

w sensie dopompujesz powietrza? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie mody w planach ? :polew: :polew:

standard : lampy polift , czarny grill , gleba , koło , dymione kierunki :decayed:

w sensie dopompujesz powietrza? :naughty:

nie zmienie prawy tył na 13" , bo na razie wszedzie jest 13" a tylko tam jest 14" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie mody w planach ? :polew: :polew:

standard : lampy polift , czarny grill , gleba , koło , dymione kierunki :decayed:

w sensie dopompujesz powietrza? :naughty:

nie zmienie prawy tył na 13" , bo na razie wszedzie jest 13" a tylko tam jest 14" :decayed:

nie no będzie kox jak to zrobisz :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienie prawy tył na 13" , bo na razie wszedzie jest 13" a tylko tam jest 14" :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, wsadz na tyl jakies 16", a z przodu zostaw 13" i moze jakas glebe dorzuc... to bedzie kox :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, wsadz na tyl jakies 16", a z przodu zostaw 13" i moze jakas glebe dorzuc... to bedzie kox :naughty:

chyba odwrotnie bo teraz dópa stoi wysoko jak c**j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdala by sie Gleba i 20 cali fela ;p ogolnie to jak nowe wyglada i widze masz fajny limitowany licznik z fisem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś też łopla astre łan, tylko była biała i silnik 1.4 :evil:.

Przed sprzedażą jebnąłem plakiem zderzaki, żeby były czarne i się błyszczały :decayed:.

Ogólnie dobre auto było :).

Powodzenia w modach :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...