Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie jest guma 225 na 8 calach i opona równa z felgą

Opublikowano

Piekna maszyna :good: Z felgami tez bym nie kombinowal tylko wrzucal rotory :cool1: Tylko zeby nie byly w takim kolorze jak w rs5 bo beda ginac na czarnym aucie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Rotor bedzie taki :

kgrhqmokpie24rqeckzbn3p.jpg

kgrhqqoko8e24we0y9nbn3p.jpg

kgrhquokoye3f44zjubn3ph.jpg

Opublikowano

podoba mi się ta felga. aczkolwiek ja bym celował w te:

bbs-speedline-11897.jpg

Opublikowano

Rotor bedzie taki :

kgrhqqoko8e24we0y9nbn3p.jpg

:notworthy: :notworthy: będzie kozak idealne pod czarnego avanta :good:
Opublikowano

co do opony 225 na feldze 8,5 cala to pogadaj z armistead-em on ma 225/40/18 na takiej feldze

Opublikowano

podoba mi się ta felga. aczkolwiek ja bym celował w te:

bbs-speedline-11897.jpg

Jedrex nie mów ze sobie zostawiles te fele z A6 :good: kupuj bryke bo jestem b.ciekaw jak się będzie prezencic na B8 :naughty: w 19" mi się bardzo podoba :naughty: na B7

Sorki za OT

Opublikowano
  • Autor

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

Opublikowano

podoba mi się ta felga. aczkolwiek ja bym celował w te:

bbs-speedline-11897.jpg

Jedrex nie mów ze sobie zostawiles te fele z A6 :good: kupuj bryke bo jestem b.ciekaw jak się będzie prezencic na B8 :naughty: w 19" mi się bardzo podoba :naughty: na B7

Sorki za OT

niestety nie, A6 poszła razem z felgami - zresztą i tak otwór centrujący nie pasowałby do B8 :wallbash:

Paweł, kiedy odbiór?

Opublikowano

w środe odbiera :decayed:

Opublikowano

gdybym odbierał nówkę to codziennie byłbym w salonie popatrzeć :slina:

Opublikowano

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

Bez opon?....nie tanio..

Opublikowano

Pawel: gadalem z moim guru od detalingu dzisiaj. Pytalem go o doprowadzenie lakieru Twojego do idealu po odbiorze i cene. Taka specjalna cene dla Ciebie :) I oczywiscie zabezpieczenie woskiem z najwyzszej polki...

Musialby jakos zobaczyc auto. Taka mala wypowiedz jego:

"Jeg klarer dessverre ikke å gi han noen pris uten å ha sett hvor mye Møller har klart å fucke opp"

A po polsku dla zainteresowanych " nie jestem w stanie wycenic tego dla niego bez obejrzenia i twierdzenia jak Møller (norweskie Aso) zpie**** robote)

Pokazalbym Ci, w dniu odbioru, z moimi lampkami, w jakim statnie jest lakier bo ich myciu i polerowaniu to bys sie zdziwil.

Wiem dokladnie jak i czym myja auto po transporcie a to nie na moje nerwy :))

Ale jak Tobie wystarczy to ok :)

Opublikowano

pytanie czy w PL albo NO używają innych specyfików do usuwania fabrycznego zabezpieczającego wosku czy w każdym ASO jest ten sam rekomendowany przez fabrykę Audi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

gdybym odbierał nówkę to codziennie byłbym w salonie popatrzeć :slina:

nic sie nie martwa byle w sobote i w poniedzalek :decayed:

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

Bez opon?....nie tanio..

ale mowisz o OEM 19 czy tym co makki wkleil, bo jak na podrobe to cena zaporowa bym powiedzial.Jesli mowisz o OEM to ciezko powiedziec na allgro musal byc dac z 5K za takie kola o ile je znajdziesz a kupowanie od polskich handlarzy ......... ja juz swoja lekcje odrobilem i nie dziekuje :wink4:Zasadniczo te Rotory mialy byc dopieor na przyszly sezon ale wyszlo jak wyszlo i beda teraz :) [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 17:33_________________________________________________Makki , spoko tylko ja nie mam auta kupionego u Møllera :decayed: mowie ci to juz 10 raz :wink4:

Moze nie zrobia lipy , a je niestety nie ma czasu za bardzo teraz na zabawe z samochodem , bo brakuje mi go dla siebie , a musze tez cos poswiecic dziecku i żonie.Wiesz jak jest niedopeszczona żona nic dobrego nie wrozy :wink4:

Opublikowano

Nie no zgadza sie kupowanie na allegro felg jak nie mozesz ogladnac na zywo to kupa..

Lub szybko odeslac co mieszkajac w polsce znacznie ułatwione.

Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.

Opublikowano

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

ja ostatnio takie felgi kumplowi z vw-audi club.no sprowadzalem do jego rs4 to bez opon placil 7k.pln.....ale to byly 20"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.