Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Po zimie zaczelo mi skrzypiec z jednej strony z tylnego koła ale tylo jak bylo bardzo sucho, gdzies sie musiala dostac sol próbowałem wypłukać myjka ciśnieniowa ale nic nie dalo.Pojechalem do ASO żeby nasmarowali i okazalo się ze znana przypadłość i fo wymiany poduszki amortyzatorów tak wiec po 2 latach i 45K doczekałem się pierwszej naprawy gwarancyjnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kompaktów, to akurat jestem na czasie bo bratu coś trzeba było do poruszania się sprawić. Najlepiej jeśli chodzi o cenę i wyposażenie wygląda nowy Leon. Za 100k jest wszystko na pokładzie łącznie ze światłami jak u mnie full LED, jest drive select, MMI, lane assist, DSG i wiele innych bajerów. W tej samej konfiguracji Golf jest o kilkanaście tys. droższy a Audi o około 70 tys. droższe.

Oczywiście nie najeżdżam bo różnica w detalach i wykończeniu jest ale uważam że za takie wyposażenie i bardzo dobry układ napędowy to nie wygórowana kwota.

Takiego wzięliśmy tylko że czarnego

Oferta - Seat Leon - Nowy Seat Leon 1.8 TFSI 180KM FR DSG - 7 biegowy RP"2013 wersja wyposażenia FR Moc 180KM Wyposażenie: SEAT FULL LED 11 + LED DRL+LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja szukalem zupelnie czegos innego ale Leonik bardzo fajne auto wolal bym zdecydowanie zamiast Golfa.

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 10:01 ----------

In the meantime. ............

5pu6.jpg

m6hn.jpg

Wygląda na to ze odbiór w poniedziałek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy 1000 bąblem zrobiony. Prędkość i sposób w jaki to toczydelko jeździ po zakretach jest imponująca. Jestem przekonany ze na bardzo kretej drodze można sie tym podpiac pod na prawdę tęgie auta.Fotele recaro to na prade pierwsza liga i przyznam szczerze że A4 przy tym malym autki to na prawde nudne auto.Zona tez jest zachwycona tylko problem jest taki ze nie chce jezdzic Audi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jeszcze jakiś dystans a zakręty będzie brał jeszcze lepiej :wink: btw graty malucha fajne autko. smigałem kiedyś fiestą 1.2 ZETEC 16v i odpychało się rewelacyjnie przy tamtej małej wadze. Miałem wersję z pakietem sportowym na kubłach i białymi zegarami, w 98 roku to był wypasik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu bojach udslo sie w koncu ogarnac kierownicę. Trochę to poprawilo humor po tym jak się okazalo ze mam do malowania maske :kwasny:

usa8.jpg

9661.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera z TT a będąc bardziej dokladnym z poliftowego A3.

Poliftowa A4 nie pasowala mi z piano do aluminium do tego bardziej z komplikowana do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prickbort? Wierzyć się nie chce

Wyklepane na Variofonie :)

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Wrzuć fotę lakieru na masce

Wyklepane na Variofonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie koszta za taką kierownicę komplet??? co tam trzeba było wymieniać ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie pamiętam bo kupowalem dawno w częściach.Za poduszkę nowa na allegro płaciłem 700 zl.Za kirrownice nowa w aso po znajomości 1800 zl.Do tego wiązka z mojego samochodu do przerobienia bo swojej nie chciałem ciąć 120 zl z allegro.

Potem trzeba odciac klakson z wiazki od nowej kierownicy i połączyć z odvientym twoim klaksonem bo jest inn wtycxka.

To samo trzeba zrobic z masami ale to bardzej skomplikowane. Ewentualnie mozna przepinowac ale to wyzsza szkola nie dla mnie.jak znajde chwile to opiszę bo po necie kraxa rozne wersje nie kazda właściwa.

Vario wejdz sobie fo mojego wątku w dziale dla detailrow tam masz zdjęcie.

Mowir ci ze to prickbort tak mnie zalatwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prickbort zniszczył mi lakier:facepalm:

Za duże stężenie :eusathink:

Jest to gotowy produkt i nie rozrabiamy go z niczym.

Dziwna sprawa.

Wiele razu uzywalem nawet w sloncu i nigdy nic nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...