Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te graty trzeba jakoś do lotniska dowieść. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, my na tygodniowe wakacje nad morzem zmieściliśmy się do A5tki.. 2 kobiety + 2 facetów + lodówka :decayed: co prawda w bagażnika nie włożyłoby się nawet zeszytu, ale daliśmy radę.. no i w środku parę gratów było :grin:

grubo, my do Bukowiny bylismy zapakowani po dach, bagaznik ledwo sie zamykal w B8 Avant.

domyśl się ile miejsca zajmowały rzeczy moje i kolegi, a ile pań :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgadnijcie ile miejsca zajmuje torba mojej żony i plac zabaw córki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko pół biecy ale żona zawsze weźmie ile się da mnie zazwyczaj zostaje schowek :decayed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łot matko z córką - to w tym roku, po sprzedaży A4 zapakowaliśmy się nad morze na 2 tyg. w Toyotę Corollę hatchback w dwoje dorosłych i dziecko:kox: Się nauczcie pakować klamoty cieniasy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zdolności magika nie przeskoczą ilości:wink:

Ja mam genetyczne skrzywienie do zyliona małych pakuneczków oraz do czegokolwiek w kabinie.

Pakowanie to jedno, a rowerek to już gorsza sprawa.

Mój synek wyrósł z 14" i teraz ma 16", co nie jest problemem dla bagażnika, ale już otwór zgłasza pewne zastrzeżenia:facepalm:

A ja żeby nie dostać zawału w bieganiu za Nim po parku, kupiłem sobie i żonie flikera:kox:

Nad następnym będę solidnie dumał czy przypadkiem nie wybrać praktyczności, bo nie dość, że jeszcze bardziej cichociemny a na Rotor'ach jak u Turdziego wygląda za***iście, to jeszcze podniesione ciśnienienie przy pakowaniu powinno nieco opaść:decayed:

apropo cichociemnych avantów, lata temu miałem okazję sporo śmigać legacy kombi nieco doładowanym i lekkim, miny zjeżdzających kierowników mocnych wozów bezcenne:kox:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

A zgadnijcie ile miejsca zajmuje torba mojej żony i plac zabaw córki? :wink:

torba w liczbie pojedynczej występuje jedynie w dodatku do rodzaju męskiego, w przypadku rodzaju żeńskiego istnieje jedynie liczba mnoga:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew: - fakt - o ile ja się spakuję w jedną torbę, to moim kobietom też trzeba sporo więcej:decayed: KmK - co do tej radości z pakowania się w bagażnik B8, to bym się nie rozpędzał - wielki to on nie jest:grin: A6 trzeba by na spokojny załadunek i skołatane nerwy:kox:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Kurde - może ja się normalnie mieszczę zawsze, bo nie ciągam rowerków i innych pierdoletów :kwasny: Wypożyczać trzeba - to też nerw ukoi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te graty trzeba jakoś do lotniska dowieść. ;)

Taxi ;)

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

patrze na te filmiki i stwierdzam, ze moje seryjne 3.0 tdi nie jedzie wcale :shock3::grin:

czy compsport zna sie rownie dobrze na tdi co na tfsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest paru forumowiczów którzy maja provram CS w swoich 3.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest paru forumowiczów którzy maja provram CS w swoich 3.0tdi

Np. Miron78 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS pisze na stronie, ze cos w Lodzi robia, ale zdaje sie hamowni w Lodzi nie maja?

musze do nich przedzwonic.. nie chce sie gdzies daleko do lodzi umawiac, bo nawet w lodzi nie bywam za czesto ostatnio..

a gdyby bylo trzeba cos poprawic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz pojechać do Rogala do Warszawy, trochę bliżej chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Łodzi :decayed: R-Performance dawne MR Motors, ja u niego robiłem A5 i mój ojciec Q7 i wielu innych forumowiczów też :wink: wybacz Paweł za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal to Rperformance tez ci dobrze zrobi.

Na popdzedniej stronie masz filmik Carlosa auto to wlasnie Rperformance czyli dawne MRmotors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, szkoda, ze nie robimy jakies statystki kto gdzie robil co - bylo by ladne overview kto z czym ma najwiecej doswiadczenia (w ramach forum oczywiscie)..

jak myslicie, kto z tych trzech opcji - Aligator, Compsport czy R-performance ma najwiecej doswiadczenia z TDI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych firm zrobi ci równie dobrze i akurat te trzy osoby dość blisko ze soba współpracują wiec pojechal bym gdzie masz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Turdzi nie ma polskich blach :wink:. Że samochód obładowany wódką i piwami to odrazu musi być on? :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...