Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Turdzi, właśnie wszedłem na forum od dłuższego czasu i muszę przyznać, że obecnie furka po przeprowadzonych modach i po "czipsie" robi duże wrażenie :thumbup1: powiedział bym nawet, że obecnie byłbym nawet skłonny zapomnieć o tych małych niedogodnościach, o których było na forum tyle pisane. Naprawdę gratki sprzętu i choć zapewne nie ma większego sensu porównywać bo myślę o klasie wyżej to osobiście dla mnie na tą chwilę numero uno jest C7 z 3.0tdi BiTurbo :wink:

Jeszcze raz gratki furki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

20130515834.jpg

20130515837.jpg

Będą do kupienia niedługo. Pamiętasz z jakimi numerami jeździłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam byc szczery to fiesta przed liftem bardziej mi się podobała no ale cóż zrobic.Odczekam do przyszlego roku i chyba się przyczaje na roczna uzywke bo szkoda mi kupowac nowej.Raz ze utrata wartości pewnie spora a dwa to nie bedzie tak szkoda jak zona zadrapie.

a koncept elektryczny ?

wydawał się idealny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

http://img13.imageshack.us/img13/2448/20130515834.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/6977/20130515837.jpg

Będą do kupienia niedługo. Pamiętasz z jakimi numerami jeździłeś?

Sprawdze bonie pamietam a gdzie one stoja ?

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Turdzi, właśnie wszedłem na forum od dłuższego czasu i muszę przyznać, że obecnie furka po przeprowadzonych modach i po "czipsie" robi duże wrażenie :thumbup1: powiedział bym nawet, że obecnie byłbym nawet skłonny zapomnieć o tych małych niedogodnościach, o których było na forum tyle pisane. Naprawdę gratki sprzętu i choć zapewne nie ma większego sensu porównywać bo myślę o klasie wyżej to osobiście dla mnie na tą chwilę numero uno jest C7 z 3.0tdi BiTurbo :wink:

Jeszcze raz gratki furki.

Dzieki szczerze to ciezko bedzie mi znalesc powod zeby zmienic i pewnie ze gdzies tam sie mysli o biturbo ale tak jak piszesz inna kasa za troche lepsze osiagi troche wiecej miejsca i troche wiekszy i lepszy komfort.

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Griga moj numer to IN ZN 982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze bonie pamietam a gdzie one stoja ?

W Ingolstadt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę przygasl wiec zeby nie bylo ze nic się nie dzieje bo dzieje się dużo wczoraj zamówiłem dla żony takie oto cudo :)

20130610155111.jpg

20130610154851.jpg

Jeździłem różnymi samochodami ale dawno nie jedzilem fwd dajacym tyle frajdy z jazdy cos czuję że będę ja często pozyczal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka samz jak na zdjęciu tyle ze bez przyciemnionych szyb i sam nie wiem czy dobrze czy źle nie mogę sie zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał z przyciemnianymi fajnie wygląda nie są bardzo ciemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sam nie wiem jak by boczne przednie tez byly przyciemnione ok ale tak to dziwnie wygląda

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

BilNorge.no - Lommerakett fra Ford

Tutaj jest z czystymi szybami.Sam juz nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi Fajnie wygląda z przyciemnionymi. Nie ma zbyt dużych tych szyb więc fajnie to wszystko się komponuję a i widać że nie są za***iście ciemne. Ja bym brał przyciemnione. Same plusy moim zdaniem lepszy wygląd a i samochód na pewno mniej w środku się nagrzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domówiłem jednak te szyby :-)

też mi się wydaje, że to dobry pomysł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domówiłem jednak te szyby :-)

Dobrze zrobiłeś :) Ja dziś zapisałem się na jazdę testową nową octavią xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił ktoś tu na forum oprócz Wrclaguny kierownicę na taką od R8 /TT płaską od dołu? Potrzebował bym małej porady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do bogdana Proximphu on ma polifta ale wcześniej przerabiał ze przedliftowymi poduchami też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi,gdybyś przypadkiem, kiedyś, gdzieś, na twoje coole rotorki zaglądał, zaglądnij proszę trochę głębiej na swoje sprężynki :wink: tył:ialw.th.jpg

przód: 298r.th.jpg Zdjęcia wprawdzie na podnośniku robiłem, ale widać tez na stojącym aucie.

Moi kuple traktorami jeżdżą:facepalm:, wiec w tobie cala nadzieja:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ci to sprawdzić ale pfzez remont i przeprowadzkę oddałem auto do sereisu oponiarskiego na zmiane kol.Ja tylko bede mial okazje to ci to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...