Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

porsche macan - YouTube

Jak by turbo kosztowało moja roczna wypłatę to już bym go zamówił. Niestety u mnie sa inne ralia na takie samochody :( co nie zmienia faktu ze S diesel przystosowane na rynek norweski ma cenę lepsza niz Q5 3.0 TDI.

S V6 benzyna tez jeszcze ujdzie no I najważniejsze ze auto jezdzi tak bokami ;)

Dla mnie rewelacja. Skandynawia , Szwajcaria to będzie murowany hit.

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 22:48 ----------

No to się za***iście kończy 2013

apyb.jpg

Obie strony rozjeb..... i jeszcze sprawca uciekl z miejsca wypadku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: co za łeb jak to się stało ? pamiętasz chociaż jaki samochód ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota HiAce .Koleś pojechał złym pasem zmieniając wjechal we mnie i zepchnal mnie na betonową barierę. Padal śnieg i nie widac bylo numerów. W tej chwili obiecałem obszar i mam juz 3 kamery z okolicy w tym jedna z miejsca wypadku jutro bede dzwonić i moze uda się ustalic nr. rej. Jeżeli nie to leci z mojego AC ale trace zniżki a ze mam dwa auta na mnie to będę w glebokiej d*pie.

Griga znasz kogoś kto kupuje nowe auto czy w ogóle auto za sumy szescio cyfrowe i nie ma AC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim to trzeba być baranem, żeby uciekać z miejsca wypadku :facepalm:

Turdzi nie ma co... ujowy prezent świąteczny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim to trzeba być baranem, żeby uciekać z miejsca wypadku :facepalm:

Turdzi nie ma co... ujowy prezent świąteczny :kwasny:

Ujowy to dopiero będzie jak z własnego AC poleci :whistling: Pół biedy jak ten sk***iel się znajdzie. Ja bym mu jeszcze wpierdolił, dla zasady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak go nie znajdziesz przyjedz do pl i zrób to sam(oszczędzisz ac)-czy wtedy gwarancję tracisz na lakier? czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ch..j ..

Z lewej strony rozwalony zderzak ,blotnik i chyba otarta lampa ,a prawa ?

Kolo jest cale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griga znasz kogoś kto kupuje nowe auto czy w ogóle auto za sumy szescio cyfrowe i nie ma AC ?

Nowe nie, ale dwuletnie i owszem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griga znasz kogoś kto kupuje nowe auto czy w ogóle auto za sumy szescio cyfrowe i nie ma AC ?

Nowe nie, ale dwuletnie i owszem:wink:

Dwuletnie w sumie jest jednoznacznie z nowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griga znasz kogoś kto kupuje nowe auto czy w ogóle auto za sumy szescio cyfrowe i nie ma AC ?

Nowe nie, ale dwuletnie i owszem:wink:

Dwuletnie w sumie jest jednoznacznie z nowe :wink:

Przecież wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie proste auto dostalo po zawieszeniu. Dwie przednie felgi pokrzywione i uszkodzone do tego przestawiona kerownica wiec któryś drazek kierowniczy jest krzywy i ch.. we co jeszcze.

Koles się nie zatrzymał z dwóch opcji.Albo mial nie tak z papierami wozu lub swoimi albo wczorajszy bo kto jezdzi w niedziele busem o 08.45 rano. A jak wczorajszy to duża szansa ze krajan ale jak go namierza tutejsze paly to za zrywke z miejsca wypadku bedzie niec konkretnie przejebane.

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Marcin obie strony sa zalatwione tak samo plus pokrzywione felgi i cos w zawieszeniu.Obie lampy porysowane zderzak tez porysowany. Maska cala poduszki całe.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Griga znasz kogoś kto kupuje nowe auto czy w ogóle auto za sumy szescio cyfrowe i nie ma AC ?

Nowe nie, ale dwuletnie i owszem:wink:

Dwuletnie w sumie jest jednoznacznie z nowe :wink:

Przecież wiem :wink:

Mam znajomego ktory sprowadzil sobie nowe STI pare lat temu za ponad 100K nie wykupil AC bo stwierdzil ze po co i skasowal to auto miesiac później. Z czescie nie odzyskał nawet 1/3 tych piniedzy.

Wmoimm przypadku nawet nie musze jechac do ASO bo wie z to szkoda na min. 50 K pln tak wiec nie dziękuje ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo nie dobrze ,myślałem ze tylko elementy karoserii ..

Mam nadzieje ze na kamerach cos zobaczysz ,ale dziś rano mocno padał śnieg ,może być z tym problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy nie macie tam czegoś takiego przy ubezpieczeniu że w/w nie traci się zniżek ? ja wiem że mam taką opcję w AC i OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy nie macie tam czegoś takiego przy ubezpieczeniu że w/w nie traci się zniżek ? ja wiem że mam taką opcję w AC i OC

No też mnie to dziwi. Ja dopłacam kilkadziesiąt funtów rocznie i mam ubezpieczone zniżki. W razie jakiejkolwiek kolizji nawet z mojej winy zniżek nie tracę.

Jedyne co trace to 250 funtów wkładu własnego w razie jakiejkolwiek sytuacji, ale chyba co kraj to obyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...