Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czarnula wylądowała u doktora i na dwa dni dodtalem takie o to cudo

qmpw.jpg

Jeżeli mam być szczery jestem pod mega wrażeniem nowego A3 :shock3: moge z czystym sumieniem powiedxiec ze jeżeli chodzi o jakość i wyrafinowanie wnętrza nie ma żadnej różnicy midzy A3 A4 i A6 za wyjatkiem tego ze w tych wiekszych jest po prostu więcej opcji i materiałów do wyboru.Samo prowadzenie tez na plus i jeżeli ktoś nie potrzebuje dużego bagaznika i AWD z torsenem to ciężko znalesc argumenty zeby kupic te większe tym bardziej ze nawet wyciszenie wnetrza jest na miare tych dużych. Jezeli miałby bym cos skrytykowac to moze troszke za wysoki fotel kierowcy no i silnik TDI.Przy takim wyrafinowaniu to auto nie zasluguje na tak halasliwego klekota i jezeli ja bym wybiersl to tylko benzyna nzjlepiej 1.8TFSI w górę. Czy żałuję ze kupilem Fieste nie ale przyznam ze audi znow wyznsczylo poziom dla klasy i to bardzo wysoki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy sportback to klasa :good: choć sedan bardziej mi się podoba i jest to ciekawa alternatywa :wink: ale ja tam lubię moją piątkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak ale kiedys wsiadales do A3 i wiedziales ze to jest tylko A3 mnie dodatkowo ten samochód nigdy nie porywal nie do końca wiedzialem czemu wielu dziennikarzy mowi ze wyznacza poziom dla mnie nie byla to jakas super rewelacja natomiast obecna zrobila ogromny krok.Z zamknietymi oczami ciezko by bylo powiedziec czy jedziesz A3 czy A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnula wylądowała u doktora i na dwa dni dodtalem takie o to cudo

http://img507.imageshack.us/img507/3592/qmpw.jpg

Jeżeli mam być szczery jestem pod mega wrażeniem nowego A3 :shock3: moge z czystym sumieniem powiedxiec ze jeżeli chodzi o jakość i wyrafinowanie wnętrza nie ma żadnej różnicy midzy A3 A4 i A6 za wyjatkiem tego ze w tych wiekszych jest po prostu więcej opcji i materiałów do wyboru.Samo prowadzenie tez na plus i jeżeli ktoś nie potrzebuje dużego bagaznika i AWD z torsenem to ciężko znalesc argumenty zeby kupic te większe tym bardziej ze nawet wyciszenie wnetrza jest na miare tych dużych. Jezeli miałby bym cos skrytykowac to moze troszke za wysoki fotel kierowcy no i silnik TDI.Przy takim wyrafinowaniu to auto nie zasluguje na tak halasliwego klekota i jezeli ja bym wybiersl to tylko benzyna nzjlepiej 1.8TFSI w górę. Czy żałuję ze kupilem Fieste nie ale przyznam ze audi znow wyznsczylo poziom dla klasy i to bardzo wysoki :whistling:

Szkoda że już nie robią w nim 3.2 Q. Super się jeździło. ...

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o nowych A3 opinie i potwierdza się co mówisz. Siedziałem kilka miesięcy temu w salonie w takiej to to jak wyżej (kolor wiśniowy) powiem, że odczucia pozytywne, niestety żona nie chcę zamienić swojego civica ufo na nic :kwasny: a to był by mój wybór...

jedyny minus to ta cena :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A3 Sportback może bardzo dobrze wyglądać:

stn0.jpg

6vc8.jpg

qlzx.jpg

Chociaż do podjazdu i dachu garażu ze zdjęcia pasuje taki szary jakim jeździłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie juz sam w sobie wrzucić duze kolo i miodzio ale jak by sie wzielo 1.8 bo wydajr mi sie ze to idealny motor do tego auta i poszaleje z lista wyposazenia to robi sie spora sumka do tego mial bym w domu dwa bardzo podobnie jeżdżące auta a nie i to mi chodziło w każdym bądź razie jako jedyne auto super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pn.30K€ za kompakta??? Chyba ich po...gięło:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pn.30K€ za kompakta??? Chyba ich po...gięło:facepalm:

Jeżeli weźmiesz 2.0TDi quattro S-tronic + kilka dodatków wyjdzie pewnie z 50k€ :decayed:

Sportback to bardzo ładny kompakt, ale ciągle kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie widza te okragle nawiewy w a3 ...bardziej mi sie podoba srodek nowego golfa ...pomijajac wykonczenie , chociaz i tam niezle to jest wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem kwestia gustu dla mnie jest fajnie sportowe i na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciach.Jakosc i wykonanie powalają ale tak na prawdę w tym aucie nie wystarczy usiasc nim się trzeba przejechać a ze to tylko kompakt to chyba tylko lepiej ze ta klasa doszla do takiego poziomu. Jeżeli nie mial bym dzieci wątpię żebym mial potrzebe kupienia czegoś*więcej*niż np: S3 sportback ale każdy jeździ czym lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz jest super ale wnętrze wolałem takie:

IMG_3289.jpg

To akurat z mojego byłego sportbacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jak moje, tylko u mnie nie było napisu Quattro, miałem pół-skórę z materiałem Speed, nie miałem pakietu dla palących i siateczek :wink: ehh bardzo dobrze to auto wspominam, wczoraj do mojego brata przyszedł rehabilitant mojej babci i powiedział mu, że czy chce czy nie to on odkupuje od niego tego Sportbacka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj żałuję że sprzedałem ten samochód ale rodzina się powiększa i niestety coś trzeba było wymyślić. Wyposażony był świetnie i z listy dostępnych do niego opcji to jedynie otwieranego dachu nie było. Silnik to pięknie mruczące i dynamiczne R32. Ehhhh kiedyś jeszcze go sobie kupię. Szkoda że w 2009 wycofali ten model.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem kwestia gustu dla mnie jest fajnie sportowe i na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciach.Jakosc i wykonanie powalają ale tak na prawdę w tym aucie nie wystarczy usiasc nim się trzeba przejechać a ze to tylko kompakt to chyba tylko lepiej ze ta klasa doszla do takiego poziomu. Jeżeli nie mial bym dzieci wątpię żebym mial potrzebe kupienia czegoś*więcej*niż np: S3 sportback ale każdy jeździ czym lubi.

Wiadomo, kazdy ma swoj gust dla mnie a3 troche takie autko kobiece ...nowy sedan jest :kox: Za to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem wnetrze jest bardzo podobne za wyjatkiem tego ze jest o wiele lepiej wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta jakoscia wykonania okaze sie za pare lat:wink: Ale wrazenie robi dobre. Zwlaszcza przyciski na srodkowej konsoli.

Jak w Kasprzaku z osiemdziesiatych lat:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta jakoscia wykonania okaze sie za pare lat:wink: Ale wrazenie robi dobre. Zwlaszcza przyciski na srodkowej konsoli.

Jak w Kasprzaku z osiemdziesiatych lat:grin:

Poszli delikatnie ze stylizacją w stronę TT, które prawdopodobnie umrze i zastąpi je audi Q.

BTW kasprzaka mam do dzisiaj gdzieś w garażu i przyciski jeszcze działają ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...