Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Rogal to Rperformance tez ci dobrze zrobi.

Na popdzedniej stronie masz filmik Carlosa auto to wlasnie Rperformance czyli dawne MRmotors

Turdzi , ja swoje byle b8 robiłem u Mastersa. Witek na tamtą chwile jeszcze nie miał sprzętu ,żeby sczytać sterownik i tylko dlatego nie robiłem u niego. Z nowa A6 na pewno do niego uderzę .

Dzisiaj nagrałem takie coś A6 avant seria : 100-200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie barek mam raczej zawsze pełny ale nie az tak :decayed:

Szkoda tylko ze znowuw takim świetle Polaków pokazują :(

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Carlos to jest zapewne 3.0TDI Biturbo ? Bo jezdzilem dwa tyg. Temu C7 245km i tak nie szło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi bo to tak jak u nas zawsze, w Irlandii a tym bardziej w mojej okolicy codziennie jeżdżą karetki, policja do zabójstw, napadnięć itp itd jak irole się tłuką to jest dobrze, a jak tylko polak gdzieś coś zrobi to od razu pierwsza strona gazet bo POLAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos to jest zapewne 3.0TDI Biturbo ? Bo jezdzilem dwa tyg. Temu C7 245km i tak nie szło ;)

Tak, dokładnie to jest Biturbo 313 KM , ale powiem szczerze ,że jestem pod wrażeniem jego osiągów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super sie to odpycha a po programie to juz wogole bedzie kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pół roku pojeżdżę na serii , później się zawirusuje.... Dobra nie będę tobie zaśmiecał wątku, w weekend założę swój to się pochwalę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwal chwal !

O ile dobrze pamietam to w pl biturbo jest droższy od 245 km o 20k co przy ogólnej cenie stanowi jakies grosze i wogle nie wiem kto w takiej sytuacji kupuje ten słabszy tym bardziej że mnie ta 245 nie powaliła na kolana żeby nie powiedziec rozczarowała osiągami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. 245km w takim samochodzie to trochę mało. Tylko ciekawe jak z żywotnością małej turbiny w biturbo? Idzie to pięknie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos to jest zapewne 3.0TDI Biturbo ? Bo jezdzilem dwa tyg. Temu C7 245km i tak nie szło ;)

Tak, dokładnie to jest Biturbo 313 KM , ale powiem szczerze ,że jestem pod wrażeniem jego osiągów :wink:

moje kolejne (po A5) marzenie :slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu aspektach to tak ze idealene auto dla mnie ale na dzien dzisiejszy wybral bym S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to biturbo nadal nie jedzie jak na taką moc - oczywiście nie porównuje tego do swojego odkurzacza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie przesadzal bym to samochód wazacy prawie 2 tony jak dla mnie jak na rodzinne kombi rewelka

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 16:46 ----------

20130413164924.jpg

picsart1365918421509.jpg

Małe porównanie wydechow :naughty:

Seria Sline vs turdzi black edition by MGmotorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tudzi , wydech :thumbup1: , ale tak patrze na to zdjęcie i nasuwa mi się pytanie , czy nie przytarłeś jeszcze rantów felg, bo opona to tam raczej felgi nie chroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a moj 105 z Audi Q7

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Carlos 255/35/19 przy 9 calowym kole tez jes poobcierana. Problem jest nie w feldze czy oponie a wysokich norweskich granitowtch krawężnikach.Niestety 3 felgi juz mam zalatwione.

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

shop_1103.jpg

Przed tymi kraweznikami nie ma ratunku i żadna ochrona felgi nie pomoże.

Dla jasnosci auto po lewej 255/35/19 OEM 9 cali i moje 225/40/19 tez 9 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i141.photobucket.com/albums/r70/tymez2/IMG_3692.jpg

Turdzi,masz jaki numer, albo wiesz z jakim motorem była "dawczyni"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to takie koncowki Q7 Sline tylko wymagają sporego przerobienia a to nie taka hop siup sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, domyślam się. Żeby to prosto siedziało w spojlerze zderzaka, trzeba niezłego magika od spawania.:whistling:

Ale efekt jest kox, jak w B7 DTM:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...