Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

to jest kremowa alkantara, chciałem nieco rozjaśnić wnętrze bo za ciemno było jak dla mnie :)

arek właśnie taki był cel, żeby się odcinały od całości[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:21_________________________________________________

P9248269.jpg

P9248270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kremowa alkantara, chciałem nieco rozjaśnić wnętrze bo za ciemno było jak dla mnie :)

arek właśnie taki był cel, żeby się odcinały od całości[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:21_________________________________________________

P9248269.jpg

P9248270.jpg

sympatycznie :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milusio :tongue4: fajnie to wygląda i mało spotykane więc jak dla mnie :kox:, jeśli to nie secret ile wychodzi za wykonanie w ten sposób dekorów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekorty wykonał ragga więc o ceny to do niego :)

nosb jeszcze nie skończone na gotowo więc się nie pucuje :decayed:

kowiaczek bywały taniej takie grajki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to nie secret ile wychodzi za wykonanie w ten sposób dekorów??

Niedużo. Zagadaj do kolegi Wandej.. jemu robiłem dekory w B6 to zobaczysz jak to wygląda u niego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha w juesejach są te nakładki na żarówki od kierunków? :mysli: Bo zrobiłem sobie świecące kierunki ale od boku nie widać że świecą :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha w juesejach są te nakładki na żarówki od kierunków? :mysli: Bo zrobiłem sobie świecące kierunki ale od boku nie widać że świecą :disgust:

stary ogarnij sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niechciało mi się szukać ale już wiem :decayed: Bo jutro rozklejam lampiszony to pasuje toto wyebać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niechciało mi się szukać ale już wiem :decayed: Bo jutro rozklejam lampiszony to pasuje toto wyebać :tongue4:

no to szukaj odblasku tak duzego, z kierunkow bmw pasuje tylko trza przerezac, poza tym usa lampa nie ma tej plastikowej czapki na kierunku i ma wyciecie na bok tak by swiatlo dawalo na bok na odblask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi o te czopki na żarówkę chodziło :wink4:

A od przyczep albo ciężarowych nie ma takich dużych odblasków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi o te czopki na żarówkę chodziło :wink4:

A od przyczep albo ciężarowych nie ma takich dużych odblasków?

nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądałem tu kiedyś i zagladam ponownie- mody modami a na mnie i tak największe wrażenie robią te fele- i wtedy i teraz :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...