Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian założy -40 i wy***ie za dwa dni bo będzie miał chorobę morską :decayed:

Ja kiedyś na jeden dzień zarzuciłem 16' bez ruszania gwintu i bujaka nieziemska była :naughty:

Nie żebym podpuszczał ale -40 za mało do 18 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda... ja mam z tyłu -40mm i jest w pytke....

Ja miałem -60 i było słabo :thumbdown:

Na 16" i gwincie tragedii nie ma. Chciałbym aby tak się jeździło na 18".

Twardo ale jednocześnie baloniasto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że -40mm na zimę trochę za mało, ale chce pojeździć tym autem trochę po Polsce więc musi wystarczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie stał nie przesadzajcie, auto nie musi tylko wygladać, auta ma być funkcjonalne, a w zime jak palca nie idzie wsadzic w nadkola to nie jest to auto FUNKCJONALNE! pojedźcie na takiej glebie na osiedla parkować gwarantowane że zawisniecie i Q nie pomoże :wink4:

A w końcu przy -40 jest szczelina na palec to dużo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że to auto na tych sprężynach będzie niższe niż 3/4 aut z batalionu :decayed::polew:

będzie git i nie ma co już komibnować, dziś i jutro nie zakładam kiepska pogoda i nie ma weny, może sobote wrzucę bo mnie kroci zobaczyć jaki będzie efekt na mono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że to auto na tych sprężynach będzie niższe niż 3/4 aut z batalionu :decayed::polew:

dosłownie :polew: wogóle setup zimowy jak u michała w lato :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem brać od aniołka te avusy na zimę, ale przeszły mi koło nosa i se plułem w mordę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie stał nie przesadzajcie, auto nie musi tylko wygladać, auta ma być funkcjonalne, a w zime jak palca nie idzie wsadzic w nadkola to nie jest to auto FUNKCJONALNE! pojedźcie na takiej glebie na osiedla parkować gwarantowane że zawisniecie i Q nie pomoże :wink4:

A w końcu przy -40 jest szczelina na palec to dużo???

Nie obużaj się :tongue4::wink4:

Pisałem ogólnie o obniżeniu.

Sam na zimę będę robił 1be bo w tamtym roku gleba dała mi popalić. Jak ktoś jeździ po odśnieżonych drogach to ok ale robić za pług i ciągle zbierać hokej z ziemi nie jest fajnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem żeby nawet nie ruszać gwintu tylko założyć 16 :decayed: w tamtym roku nie miałem żadnych problemów w zimę a mieszkam na wsi gdzie nie odśnieżają zbyt często :wink4: a i jeździłem wszędzie bo drugie auto w domu nie miało wcale zimówek więc stało nieruszane :wink4:

Tylko łopatą trzeba się namachać żeby podwórko odśnieżyć :gwizdanie:

Tyle że gwintu szkoda ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Wam to wszystko? do ośki kupić jakiś śmieszny kit można za 200-250zł, a wy będzieta się pałować na gwintach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla tego że gwint kupiłem za 350 :naughty: A nie mam chęci rozkładac kolejny raz zawieszenie :tongue4:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 19:49_________________________________________________zresztą kto to mówi a wiśniowa czy tam bordowa to niby może serie miała w ostatnią zime :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plast a weź znajdź jakiś kit - 40 do ośki a do quattro wtedy pogadamy :) miałem gwint bo byłem pusty jak bęben beatlesów i musiałem na czymś lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plast a weź znajdź jakiś kit - 40 do ośki a do quattro wtedy pogadamy :) miałem gwint bo byłem pusty jak bęben beatlesów i musiałem na czymś lata :)

Strzeliłem sobie w kolano sprzedając za śmieszne pieniądze ORI zawias 1BD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...