Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest jakiś tam system renowacji skór z leder zentrum..ale słyszałem od paru osób, że takie tynkowanie jest dobre tylko na sprzedaż..później wykrusza się to i dzieją się różne cuda :)

Z drugiej strony, obszyjesz boczek..ale dalej masz wszystko ponaciągane i pogniecione..dwa, z takich wiekowych skór ciężko zdjąć miarę bo ta skóra się masakrycznie uformowała. Jeszcze jedna kwestia to właśnie poprzecierane i wyjebane gąbki, które trzeba regenerować.

To masz informacje ode mnie na gorąco bo jesteśmy w trakcje robienia moich foteli do C5 s-line.. ogólnie to gdybym wiedział, że to wszystko takie wyjebane jest to bym poszyciem rozpalił w piecu i kupił materiałowy fotel do ściągnięcia miary :kwasny::wallbash:

Ja na Twoim miejscu kupiłbym takie stołki materiałowe i obszył je razem z tylną kanapą nawet w jakimś fajnym materiale z kolorową nicią :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No to mi wyjaśniłeś bardzo dużo i bardzo dobrze zrozumiałem.... Tak więc moje skóry są na sprzedaż. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No to mi wyjaśniłeś bardzo dużo i bardzo dobrze zrozumiałem.... Tak więc moje skóry są na sprzedaż. :wallbash: :wallbash:

pitolisz panikujesz :decayed:
Opublikowano

pokaż je

Opublikowano

może recaro ? :tongue4:

Opublikowano

kubełki czy placki??

Opublikowano
  • Autor

one są kubełki.... a co z recarosami Krycha ??

Opublikowano

możliwe że będą na handel :)

Opublikowano
  • Autor

chce wiedziec o tym pierwszy....

Opublikowano

No to mi wyjaśniłeś bardzo dużo i bardzo dobrze zrozumiałem.... Tak więc moje skóry są na sprzedaż. :wallbash: :wallbash:

To już je kupiłeś ? :decayed:

Stary przecież masz do mnie numer było dzwonić i pytać :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

oj no tak... ale to nie problem... kupiłem to zawsze można sprzedac.... bez strachu. Setup przygotowany na WOŚP, oraz prezentacja (wkońcu) Recarosów, oraz Grill S4 obklejony czarną folią :gwizdanie:

obraz001nf.jpg

obraz005ur.jpg

obraz013he.jpg

RECARO

obraz007wy.jpg

obraz009vd.jpg

Opublikowano

co to za plama na lewym boczku ;( :polew:

Opublikowano

LU_Angel kto ukradł dekielki ? Maskę nad prawą lampą podnieś.

Zajebysta sztuka :good:

Opublikowano

to pewnie koła od grn a on miał 2 dekle i sprytnie je zamieniał do zdjęć/filmów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krycha to detektyw-inwektyw, nic sie przed nim nie ukryje... hehe

A plamka... snieg padał, pewnie miałem krople na kurtce...Nic strasznego sie nie stało....

Opublikowano

fajnie wygląda bez relingów :good:

Opublikowano

co to za plama na lewym boczku ;( :polew:

spryja jak sie mrogal spuszczal jak zobaczyl te placki na wospie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

No Panie pojechałeś..fajne te stołki,szukał, szukał i znalazł, jest kosa :kox:

Opublikowano

Sprzedajesz te flaty swoje jeszcze? czy masz zamiar latem na nich jeździć?

Opublikowano
  • Autor

Flat Five zostaja u Mnie.... ale pare sie na allegro takich samych pokazało.... poszukaj kolego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.