Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Felgi z allegro cena na plus , co z jakością ?


woncki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , prosiłbym o Wasze opinie na tamat tych kółek , czy warto , cena jest bardzo atrakcyjna . Teraz poruszam się na oryginalnych 16 z b6 , wiem , że to mocne felgi , a jak będzie z tymi no name na naszych drogach , może ktoś kojarzy sprzedawcę . Z góry dzięki . :notworthy:

http://www.allegro.pl/item300747115_rewelacyjne_nowe_felgi_17_5x112_black_nowosc_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie dał na wstrzymanie z tymi felgami .. "racing , trv " to jedno gówno !

Nie chcesz ori to przynajmniej jakieś markowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie "noname" sa tylko ladne z wygladu, potem bedzie co jakis czas trzeba prostowac felgi od naszych pieknych dziurek , ori fele sa zdecydowanie lepszej jakosci :) A dodatkowo jak Rob napisal , szprychy jeszcze bardziej pogarszaja ich wytrzymalosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka dygresyjka, odnosnie felg noname`ow.

w peugocie mam ronale 16` kupione nowki, jeden z najmocniejszych wzorow wg opini producenta. po roku smigania po Poznaniu ( czulo sie bicie na kierownicy), na przegladzie kół, okazalo sie ze kazda felga jest mocno skrzywiona.

ciekawe jak chinska tandeta sie by zachowala w tych samych warunkach :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak chinska tandeta sie by zachowala w tych samych warunkach

chinska tandeta pewnie by sie po miesiacu przestala zachowywac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oto prawidlowa interpretacja mojego zdania nt ładnych felg "noname" z allegro i nie tylko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wzór mi się bardzo podoba tych felek :) sam bym chciał mieć takie szprychy w swojej audi. ale no niestety Ci którzy się naprawdę znają je odradzają ;/;/ to jaka cena musi być szprychowanych felg żeby były wytrzymałe?? dodam że mieszkam w Wałbrzychu <wow> ... !@?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...