Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Najwazniejsze ze GATEWAY 8T0 907 468 Q jest teraz w full opcji i mozna wszystko dołozyć :kox:

tzn. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie no jaja mistrzowie z niemiec zablokowali sterwoniki nie wierze w to poprostu kolesie chyba nie wiedza jak to zmienic albo przestawic normalnie musi sie dac nowa VASA albo przeflashowac komfort na manual musi sie dac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze GATEWAY 8T0 907 468 Q jest teraz w full opcji i mozna wszystko dołozyć :kox:

tzn. :naughty:

Wszystkie ASSISTY :decayed:

nie no jaja mistrzowie z niemiec zablokowali sterwoniki nie wierze w to poprostu kolesie chyba nie wiedza jak to zmienic albo przestawic normalnie musi sie dac nowa VASA albo przeflashowac komfort na manual musi sie dac!

Przy ON LINE mechanior nic nie widzi na monitorze tylko % postepu procesu :) Nie da sie zatrzymać ON LINE i cos grzebac w KOMFORCIE albo w innym sterowniku . Daja ci tylko to co masz w starym i tyle .

Ciekawe czy jest ktoś w stanie podpowiedzić jak wyglada procedura kodowania kluczykow ???? :mysli:

Bo ja nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie jakoś masz, mi zrobili komfort z automatu do manuala. Tylko czekałem 2 dni aż wróci jakis spec z urlopu, reszta sie nie podejmowała, zresztą tak kierownik zarządził.

Co do kodowania kluczy to w B8 nie sa jednorazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie mogę doprosić u Kołacza w Szczecinie, żeby mi update softu w tipe zrobili. Inne aso w PL robią a w Sz-nie mówią że się nie da :wallbash: od 2 lat nowy FW jest dostępny a ci ściemę walą :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie jakoś masz, mi zrobili komfort z automatu do manuala. Tylko czekałem 2 dni aż wróci jakis spec z urlopu, reszta sie nie podejmowała, zresztą tak kierownik zarządził.

Co do kodowania kluczy to w B8 nie sa jednorazówki?

U nas w Rzeszowie zwolniło sie ostatnio czesc mechanikow i poszło do Konkurencji .

Pojade pewnie Tak jak sugerujecie gdzie indziej i popytam sie kogos bardziej kumatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za podpiecie kompa 500 sie nalezy :decayed:

żeby tylko pińcet :decayed:

+ koszta drogi , czas to 1000zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ przypomnij mi jutro to zadzwonie do kolegi i Ci powiem co i jak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ przypomnij mi jutro to zadzwonie do kolegi i Ci powiem co i jak :gwizdanie:

Wydaje sie mi ze da sie to zrobić tylko "trza" umieć :confused4:

Spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no szacun, twoje tempo modów zaczyna mnie przerażać :blink:, a ja się nie mogę zabrac za grzanie kanapy a ty takie szaleństwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no szacun, twoje tempo modów zaczyna mnie przerażać :blink:, a ja się nie mogę zabrac za grzanie kanapy a ty takie szaleństwo :polew:

za grzanie kanapy dzwoń do domin79 zrobi Ci wiązki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie mogę doprosić u Kołacza w Szczecinie, żeby mi update softu w tipe zrobili. Inne aso w PL robią a w Sz-nie mówią że się nie da :wallbash: od 2 lat nowy FW jest dostępny a ci ściemę walą :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak będziesz przejeżdżał przez WLKP to podjedź - wgram Ci soft :good:

Grześ - po południu lub wieczorem będzie info w sprawie Twojego MK. Jak będzie potrzeba dasz radę podjechać do serwisu? Popchniemy sprawę przez tel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie mogę doprosić u Kołacza w Szczecinie, żeby mi update softu w tipe zrobili. Inne aso w PL robią a w Sz-nie mówią że się nie da :wallbash: od 2 lat nowy FW jest dostępny a ci ściemę walą :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak będziesz przejeżdżał przez WLKP to podjedź - wgram Ci soft :good:

O super, zapiszę w pamięci :good::hi: nie ma opcji uwalenia sterownika przy flashowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...