Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

to by Ci waltech albo ktos inny narobil :)

od samego poczatku mowilem ze waltech sie nie nadaje do niczego w dodatku mogl ten czujnik przez zle zczipowanie auta pasc -- mogl ale nie musial!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to by Ci waltech albo ktos inny narobil :)

od samego poczatku mowilem ze waltech sie nie nadaje do niczego w dodatku mogl ten czujnik przez zle zczipowanie auta pasc -- mogl ale nie musial!

Trudno wyczuc kiedy to sie stało :wink: albo Turbo go wykancza albo podczas montazu ktoś cos pope****ił , moze wezyk którys jest niedrozny .

Wsio posprawdzam po Swietach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik super. Zawór wymienisz i problemu nie będzie. A ostateczne 220 już pewnie Ci spać nie daje hehe:wink: Teraz przynajmniej wiesz co jest nie tak.

Założone wczoraj lampy działają i pięknie świecą:decayed: Wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik super. Zawór wymienisz i problemu nie będzie. A ostateczne 220 już pewnie Ci spać nie daje hehe:wink: Teraz przynajmniej wiesz co jest nie tak.

Założone wczoraj lampy działają i pięknie świecą:decayed: Wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam

Miło było porezać :decayed: Furka i wypas zajebioza :kox:

Co do pinów to po sprawdzeniu w ETCE : sa takie same w zwykłych jak i w LEDowy lampach .......i bądz to madry :facepalm:

Dostałem niedawno phona ........ Jadę do ASO pokodować RS6 bo cos nie dają sobie radę :naughty:

SPY filmik wrzuce popołudniu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, że efekt ponad 200 jest :good: mówiłem, że u Ciebie będzie więcej niż u mnie.. w przyszłym roku wkładam IC od 3.0 i będę Cię gonił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Grzesiu 200plus już robi banana na twarzy :banan:

To już nie muszę nad 3.0 myśleć tylko celnać2.0 w q i dłubać. Ale to jeszcze chwilę na to mam.

Dawaj,filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co ma mniej ? Nie trzyma serii ?? :whistling::naughty::decayed::kox:

Nie dosłYszałem ile ma KM :decayed: coś tam było dłubniete

Wracając do kodowania RS6 to ASO nie poradziło sobie :facepalm: dopiero kumpel dzwonił do mnie czy coś wskuram :kox:

RS6 ACC kodowanie ASO - YouTube

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Oooooo znalazlem ogłoszenie nawet :naughty: 690 KM

Oferta - Audi RS6 - STAN TECHNICZNY ORAZ WIZUALNY IDEALNY. HAMULCE CERAMICZNE. SOLAR DACH. WERSJA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE. SPECJALNIE DOBRANY KOLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe VAG master dał kolejny popis :kox:. Auto marzenie, ciekawe czy miało mocnego dzwona :wink:.

Jakaś tam mała przygoda pewnie była w tym RS6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bajka. Przednie tarcze robią wrażenie. Większe niż koła w niejednym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bajka. Przednie tarcze robią wrażenie. Większe niż koła w niejednym :grin:

21" chyba i na zimówkach była :naughty: zaciski to wchodza na styk do przodu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział że uszczerbana, może był dzwonek i skoro nowa tarcza kosztuje pewnie z 7-8 tysięcy to ją zostawił, węgiel się kruszy więc raczej na 100% jest ukruszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział że uszczerbana, może był dzwonek i skoro nowa tarcza kosztuje pewnie z 7-8 tysięcy to ją zostawił, węgiel się kruszy więc raczej na 100% jest ukruszona

Cena jednej tarczy to ............uwaga........... 20 000 PLN :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...