Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Neta juz przeglądnałem w sprawie Pamieci :decayed: gościowi troszke zajęło rozpracowanie tego , dodatkowo miał fotele wentylowane :naughty:

Co do AIR BAG tylnych to czujniki juz sa w słupku C jedynie trzeba sprawdzić czy FABRYKA dała wiazkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja napisałem do niego 2 tyg temu aby mi pomógł z kodowaniem ale brak odbioru z jego strony http://www.facebook.com/audiretrofits.aris

mam tylko jego pdf z instrukcją jak by Cię interesował to Ci podeślę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem do niego 2 tyg temu aby mi pomógł z kodowaniem ale brak odbioru z jego strony http://www.facebook.com/audiretrofits.aris

mam tylko jego pdf z instrukcją jak by Cię interesował to Ci podeślę :naughty:

windows w MMI ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

windows w MMI ? :eusathink:

W miejscu po apteczce ma tablet pc i podłączył wideo pod monitor mmi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pakiet Ambient Light sterowany z poziomu MMI (tego fabrycznie nie ma ale u mnie będzie :decayed: )

Co pod tym rozumiesz? Sterowanie moca oswietlenia podnozkow, czy cos wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz sterowania podswietlenia przestrzeni nog bedzie dodatkowo podswietlane schowki w tapicerce drzwi (takie same jak ORI LED )

Juz dawno miałem to w planach tylko czekałem na nowe fotele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Grzechu że Ci się chce :decayed: U mnie na regale LEDy i lusterka polift do 204 leżą już ze 3 miesiące gdzie wymiana lusterek to tylko 3 śrubki i nawet boczka nie trzeba ściągać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC jest problem z tymi silnikami ? do 09/2009 b8 stosowany tą samą długość zabieraka pompy oleju co w niby ''poprawionym'' 2.0 tdi gdzie również wycierał się zabierak, co prowadziło do braku smarowania, a w konsekwencji zatarcia turbiny, silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC jest problem z tymi silnikami ? do 09/2009 b8 stosowany tą samą długość zabieraka pompy oleju co w niby ''poprawionym'' 2.0 tdi gdzie również wycierał się zabierak, co prowadziło do braku smarowania, a w konsekwencji zatarcia turbiny, silnika?

Zabierak jest ale przeciez problemu nie ma :wink: w silnikach 2.0 TDI PD był on bardziej obciazony wałakami , pompkami i itd. w CR to co innego .

Przebiegi rzedu 250-300 tys. juz sa i nic sie nie dzieje nawet temat znalazłem na FORUM :decayed:

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b8-wadliwy-naped-pompy-oleju-2-0-tdi-251258/

Podziwiam Grzechu że Ci się chce :decayed: U mnie na regale LEDy i lusterka polift do 204 leżą już ze 3 miesiące gdzie wymiana lusterek to tylko 3 śrubki i nawet boczka nie trzeba ściągać :decayed:

Nie ma LIPY rezac trzeba :decayed: póki mnie starośc nie dopadnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału graty sływają z ASO :wink: musze wszystkie pierdólki dopracować przed załozeniem tapicerki .

Na pierwszy rzut pójdą mocowania ISOFIX :kox: tego w serii nie miałem a nowa kanapa ma otwory na to .

Fabrycznie u mnie jest metalowe mocowanie pod te plastiki , MOD tani ..........moze kiedys sie przyda :decayed:

IMG_8021.jpg

IMG_8020.jpg

Drugi etap do tapicerka drzwi kierowcy , tutaj dojdzie panel sterownia PAMIĘCIĄ , włacznik klapy bagaznika , przyciski od alarmu

IMG_8024.jpg

IMG_8022.jpg

Na koniec we wnekach tapicerki wejdą ORI lampki LED , które będą zakodowane w Pakiecie Ambient :wink:

Raczki poszły do obszycia w skóre z biała nić

IMG_8023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes ale to bedziesz mial część stufu z biala nicia a fotele z czarna?

Tak :decayed:

Dziś ogarniam boczki tapicerki z okablowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ ile płaciłeś za 4 x isofix też mam dziury w swoich a w komplecie nie było :kwasny:

możesz podać mi nr tych plastików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ ile płaciłeś za 4 x isofix też mam dziury w swoich a w komplecie nie było :kwasny:

możesz podać mi nr tych plastików?

Spoko :wink: Tylko nie wiem czy masz otwory w tapicerce (kanapa)

4 szt. 8T0887233B 4PK 4,50 pln sztuka :decayed:

Grzesiek a sa podswietlania led pod tablice ori ktore podejda u mnie? w obu pudlach?

Chodzi ci pod nogami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...