Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że łatwo jest pisać nie będąc w takiej sytuacji ale zimną krew trzeba zachować.

Grzesiu, będzie dobrze.

Gdyby było coś potrzeba to w miarę możliwości także pomogę.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzechu, myślisz ze NFZ by zapłacił za Knife za granicą? W Reichu jest refundowane;600tys. operacji już zrobili:shock3:

Gamma Knife | Gamma Knife Center Hannover | Praxisgemeinschaft für Strahlentherapie und Neurochirurgie

Panowie zapamietajcie i mowcie wszystkim gdy tylko bedzie mowa o tetniaku czy innym guzie w glowie: w Pradze jest klinika ktora ma sprzet do Gamma Knife kupiony m.in. Za pieniadze z nagrody Nobla dla W. Havla. Oddal je na ten cel. Koszt operacji to ok 3tys eur. NFZ moszna zapomniec chyba, ale co to jest 3k€ w takiej sytuacji. Wazna jest jednak wczesna doagnoza - leczy sie tak guzy do 6mm. Zaden lekarz w PL o tym nie mowi, bo sztab ludzi zostal by bez pracy - wola kroic.

Grzes, jest dobrze, przy takiej komplkacji operacji zona ma niewielkie uszkodzenia. W zasadzie jest w gronie szczesciarzy.

Trzymamy wszyscy mocno kciuki!

Szkoda że 6 lat temu tego nie wiedziałem bo kumpel miał guza w głowie i 4 razy go wycinali aż wkońcu tak się umiejscowił że nie było opcji operacyjnie go usunąć:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości .........na szczęscie nie jest to rakowe . Guz który był nazywa się nerwiak .

W Polsce jest tez GAMMA KNIFE i prawie sie tam bym dostał tylko brakło czasu :kwasny:

Tutaj podziekowania na Witka Rogala

Pierwszy Gamma Knife w Polsce uruchomiony w Warszawie | dolinabiotechnologiczna.pl

nerwiak nerwu słuchowego,guz mózgu, forum osób dotkniętych guzem, leczenie, gamma knife, pomoc - WSZYSTKO O NERWIAKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie znam się na tyle ale jak nie jest to rak to chyba dobrze co:eusathink: ważne też żeby żonka była pod dobrą opieką bo to pewnie połowa sukcesu:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to Praga 3x tansza byla .. Przesadzili z ta cena.. Ale dobrze, ze jest!

Od PRAGI dostałem naprawde szybka informacje , w piątek zapytanie poniedziałek rano juz była odpowiedż .

Tutaj tez podziekowania dla kolegi z FORUM (nicka nie pamietam ) Jarek Ebing z Warszawy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to Praga 3x tansza byla .. Przesadzili z ta cena.. Ale dobrze, ze jest!

Od PRAGI dostałem naprawde szybka informacje , w piątek zapytanie poniedziałek rano juz była odpowiedż .

Tutaj tez podziekowania dla kolegi z FORUM (nicka nie pamietam ) Jarek Ebing z Warszawy :thumbup1:

Dobrze że mamy to forum - trzymam za Was kciuki Grześ :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - szczerze dolaczam sie do reszty .....

Trzymaj sie, glowa do gory i na pewno wszystko bedzie dobrze !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Grzegorz przez co przechodzisz to mogę Ci napisać że mam podobnie. Siedzę codziennie w Krakowie-Prokocimiu i liczę godziny. Pozdrowienia dla żony, a dla ciebie tego samego co sobie, siły co by to dźwignąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Dzięki Panowie za wsparcie :hi:

Jak znajde czas to MMI 3G może załozę :wink:

Mam teraz troche czasu to instalacje pomału rozpracowałem

MMI_3_G_001.jpg

MMI_3_G_004.jpg

MMI_3_G_003.jpg

MMI_3_G_006.jpg

MMI_3_G_007.jpg

MMI_3_G_008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...