Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A tak prosto, to jak to działa? Wentyluje jak nie ma nas w aucie, czy jak?

Jest to ten sam sposób działania co we wczesniejszych modelach B7 ,B6 :wink:

No toś mi podpowiedział. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak prosto, to jak to działa? Wentyluje jak nie ma nas w aucie, czy jak?

Jest to ten sam sposób działania co we wczesniejszych modelach B7 ,B6 :wink:

No toś mi podpowiedział. :wink:

Ustawiasz sobie czas np. 17:30 i przez ile ma trwać i nawiew sam się włączy żeby wydmuchać gorące powietrze z auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak prosto, to jak to działa? Wentyluje jak nie ma nas w aucie, czy jak?

Jest to ten sam sposób działania co we wczesniejszych modelach B7 ,B6 :wink:

No toś mi podpowiedział. :wink:

Ustawiasz sobie czas np. 17:30 i przez ile ma trwać i nawiew sam się włączy żeby wydmuchać gorące powietrze z auta :wink:

Noo, to trzeba spróbować. Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten błąd na webasto będzie gdzieś wyświetlany czy jedynie będzie sobie hulać i bedzie widoczny tylko na VCDS?

Bląd bedzie tylko po podpieciu kompa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzieś temat jak To w B6 ogrnąć? :decayed:

Miałem to w B6 :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/automatyczna-wentylacja-277696/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, działa:banan:na MMI jest to jako ogrzewanie postojowe z wentylacją, a na fisie pokazuje na dole taką mała ikonkę wentylatorka lub ikonkę wentylacji, zależnie od opcji którą się ustawi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzieś temat jak To w B6 ogrnąć? :decayed:

Miałem to w B6 :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/automatyczna-wentylacja-277696/

to opedzlowales ja :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda :wink:

Screen_0_100608_1903_0033.png

Następnie naciśnij prawy dolny przycisk sterujący MMI aby wejść do menu sieciowego

Screen_1_100608_1904_0033.png

Raz można zobaczyć wiele nowych możliwości. Pamiętaj, nie masz podgrzewacza jest to wentylacja Twój tutaj.

Po włączeniu AUX. wentylacja w samochodzie będą działać otworów w samochodzie po włączeniu go. Jego uruchomienie jest kontrolowana przez dobór pod nią .. Zgadłeś Bieg czasu.

Screen_2_100608_1904_0033.png

Screen_4_100608_1904_0033.png

Po zaznaczeniu możesz zmienić ilość czasu, który chcesz, aby uruchomić urządzenie po włączeniu.

Screen_5_100608_1905_0034.png

Kolejnym rozwiązaniem jest użycie timera. Jeśli zdecydujesz timera nie można używać poprzedniej opcji. Jak najszybciej włączyć timer na Aux. Wentylacja wyłączy. Po włączeniu timera przejść do następnego ekranu MMI.

Screen_6_100608_1905_0034.png

Screen_7_100608_1905_0034.png

Możesz wybrać czas, który chcesz zmienić za pomocą przycisku jog MMI wybierania i ustawić datę i godzinę, o której urządzenie do aktywacji.

Screen_8_100608_1905_0034.png

Screen_9_100608_1906_0035.png

To ciekawe po wyłączeniu samochodów można jeszcze zmienić ustawienia kontroli klimatu podczas ustawienia wentylacyjne są aktywne. Oczywiście ustawienia temperatury nie są pomocne, ale są one dostępne.

Screen_0_100608_1944_0011.png

Screen_1_100608_1945_0011.png

Można również kontrolować prędkość wentylatora. Samochód ogranicza prędkość do maksymalnie 9. Zakładam, że jest to zachowanie baterii.

Screen_6_100608_1946_0012.png

Screen_7_100608_1946_0012.png

Jak widać, by na zdjęciach poniżej, znajduje się mały fan pokazuje na dole ekranu, gdy wentylacja jest włączony.

IMG_1138.JPGIMG_1139.JPG

Kiedy samochód jest wyłączony ekran nadal będzie wykazywał wentylator.

IMG_1144.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec do tego webasto? Czy zwykly wentylator sobie sie kreci? Coc u mnie i tak sie nie da zakodowac jezeli nawet bo polift :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Ok, webasto nie trzeba miec , doczytalem ale w polifcie jeszcze zapewne nikt tego nie robil ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klima tez sie wlącza ? :decayed: tylko wentylatorki ?

Tak i jeszcze zimny browar w schowku się pojawia :beach:

no to super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec do tego webasto? Czy zwykly wentylator sobie sie kreci? Coc u mnie i tak sie nie da zakodowac jezeli nawet bo polift :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Ok, webasto nie trzeba miec , doczytalem ale w polifcie jeszcze zapewne nikt tego nie robil ?:whistling:

Bartek, w polifcie też zrobisz, ja mam u siebie prawie wszystko z polifta, łącznie z MMI 3G+ i dzisiaj ustawiłem i działa:wink: musisz tylko mieć odblokowane zielone menu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w marcu jak sie gwarancja skonczy trzeba bedzie zrobic :decayed:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Narazie to nawet nie wiem jak wejsc w zielone menu w 3g+ no i zero podpowiedzi , sprawdzone z Grzeskiem w bukowinie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w marcu jak sie gwarancja skonczy trzeba bedzie zrobic :decayed:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Narazie to nawet nie wiem jak wejsc w zielone menu w 3g+ no i zero podpowiedzi , sprawdzone z Grzeskiem w bukowinie :kwasny:

No faktycznie w VCDS-ie podpowiedzi jest mało, w zielonym menu jest wszystko, tylko trzeba najpierw odblokować i zrobić dokładnie jak opisywał Grzesiek:wink: niestety nie wiem jak odblokować, mi odblokowali przy montażu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa tek że wiater wieje w aucie :banan: Grzegorz masz więcej takich ukrytych kodowań w zanadrzu? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa tek że wiater wieje w aucie :banan: Grzegorz masz więcej takich ukrytych kodowań w zanadrzu? :decayed:

Przeciez wszystko jest na FORUM :decayed:

kto pisac ta opis instukcja? bo za***iście byc napisana gramatyka polski jezyk :)

Przegooooglowałem przeciez :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...