Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ile sie nie myle to vossen cvt drozszy nie wiem jak z wykonczeniem i jakoscia materialow ale sa identyczne praktycznie

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Wyświetleń 494,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzesiek, rzadko tu zagladam, ale jak juz zajrze to potem przez 2-3 dni czuje sie jak po meczu pilkarzy recznych na MŚ o braz :D

Gratki chlopie wiedzy i wytrwalosci!!!

Powodzenia w dalszym rezanku i widzimy sie w BT przy "naszym" stole ;)

Opublikowano

Mega zaciski :kox::kox::kox: (widziane na żywo) już takich szukam :grin: ,szczerze nie spodziewałem się takiego efektu w żółtym kolorze. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Mega zaciski :kox::kox::kox: (widziane na żywo) już takich szukam :grin: ,szczerze nie spodziewałem się takiego efektu w żółtym kolorze. Pozdrawiam

a ty juz w domu :naughty:

szukaj jakis ładnych 20 tek ;)

Opublikowano

Mega zaciski :kox::kox::kox: (widziane na żywo) już takich szukam :grin: ,szczerze nie spodziewałem się takiego efektu w żółtym kolorze. Pozdrawiam

a ty juz w domu :naughty:

szukaj jakis ładnych 20 tek ;)

Tak spokojnie dojechałem :) felgi zostaną 19 ale heble do wymiany :wink:

Opublikowano

Mega zaciski :kox::kox::kox: (widziane na żywo) już takich szukam :grin: ,szczerze nie spodziewałem się takiego efektu w żółtym kolorze. Pozdrawiam

a ty juz w domu :naughty:

szukaj jakis ładnych 20 tek ;)

Tak spokojnie dojechałem :) felgi zostaną 19 ale heble do wymiany :wink:

Czyli mapa doprowadziła do celu ;)

Opublikowano

wrclaguna mozesz zrobić jakieś lepsze zdjęcia listew ozdobnych w carbonie ?? Jak to wszystko wygląda ?

Opublikowano

Kiedy fotki zapodasz? :naughty:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Super , cos innego

Opublikowano

zboczeniec :decayed:

Opublikowano

Kiedy fotki zapodasz? :naughty:

A takie cos moze byc :)

Scrypt Startowy w MMI 3G+ 2015

scrypt_002.jpg

Powitanie jest Mega :decayed:

A co z fotkami listew w Carbonie ? :D

Opublikowano

Grzesiu te felgi z RS na żywo nie powalają - przynajmniej w mojej ocenie - widziałem na żywo i przecienie wyglądały

Wsadzaj coś Sycowa


O felgach mozna pisac i pisac , temat rzeka :)

Takie cos mi sie widzi :


20_inch_VOSSEN_CV3_replica_wheel_rim.jpg

słuszny wybór - jedna z prostszych ale i ładniejszych felg

Efektowne na drodze, łatwe w utrzymaniu w czystości i rzadki na tą chwilę wzór



Skąd wiesz że nie wejdą? Auto Grzesia będzie niżej to i kąty będą inne. W przypadku felg OEM, ET nie wpływa na conceve felgi tylko jej szerokość.

Bo wydaje mi się że 10J i ET35 raczej nie wejdzie do b8, a takie parametry chyba one mają.


do tego chyba opona 245 wyglądałaby średnio na takiej feldze. Chyba że opony też wpadną nowe :) ale przy 9J i ET 33 opona 255 już ma naciąg i felga jest na równo z błotnikiem

edit: opony w sumie nowe muszą być zapomniałem że teraz są 19cali

Dokładnie - ja wsadziłem 20 cali 10' ET35 (z mniejszym ET nie było) bo miałem takie możliwości i jeszcze jest miejsce w nadkolu i dodatkowo mam opony 275/30/20

Ta felga o dokładnie tych parametrach za nic w świecie nie wejdzie do B8 - i piszcie co chcecie - nie wejdzie i koniec - będzie wystawać - za dużo kół miałem w B8 żeby się mylić w tej kwestii - co nie znaczy Grzesiu że z innym ET i szerokością ta felga nie będzie ładnie wyglądać


Ps. jeżeli faktycznie chciałbyś koło zobaczyć na żywo to daj znać bo nie wiem czy żąrtowałeś czy nie ale to nie problem zabrać jedno koło do BT

Opublikowano
  • Autor

Do A5 mozna rzeczywiscie duza fele wepchac :) co do B8 to boje ze sie o rozmiar 20" 9 cali

Opublikowano

też je wzidziałem na żywo jako nowe jak odbierałem swoje - polecam :wink:


kupujesz jeden z tych rozmiarów i na pewno będzie ładnie i indywidualnie

20*8.5 35 112x5H FMSP - 950zl
20*10 42 112x5H FMSP - 1015zl

jak chcesz to daj amdres email - mam fotki tych felg na żywo


i nie kombinuj bo i tak nic ładniejszego nie wymyślisz :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.