Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mozemy rozgryżć tematu włącznika START/STOP :( Kazda ingerencja w układ wywala błedy :kwasny:

Próby z przekaznikiem rozrusznika tez wywala bład jak i przed tak za nim .

HELP ;( Moze Domin coś pomoze ?

START_ENGINE.jpg

STACYJKA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a po co ty chcesz wogole rzezac to g...... do siebie :shocked:

Ja bym doplacil zeby sie tego pozbyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ty chcesz wogole rzezac to g...... do siebie :shocked:

Ja bym doplacil zeby sie tego pozbyc.

Chcę tylko zrobić same odpalanie od włacznika ;):decayed:

Wiem ze w ORI ukladzie Advence Key dość często padają klameczki i dlatego tego nie będę robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa sorry pomylilem mi chodzlo o system START/STOP ten dla ekologow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa sorry pomylilem mi chodzlo o system START/STOP ten dla ekologow :)

ja go mam i czasami mnie delikatnie mówiąc wk....wia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to za dużo kasy i się.........[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:29_________________________________________________U mnie to bez sensu bo i tak sprzedaje auto co rok :tongue4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:30_________________________________________________

Jest sens lądować tyle kasy w auto :mysli: a później przy sprzedaży :(

zawsze to taniej niż kupić nowe na takim wypasie :gwizdanie: poza tym Grzesiek nie sprzedaje swoich perełek :decayed:

nie zgadzam sie z tobą H4mm3R a wręcz przeciwnie :naughty:

Skrab - nie zrozumiesz istoty rezania skoro nigdy tego nie robiłeś bo i nie miałeś takiej potrzeby.

Nie Ty pierwszy i nie ostatni tak twierdzisz i masz do tego pełne prawo.

Tego się nie przelicza na odzyskane czy też nie odzyskane złotówki przy zmianie auta.

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 20:28_________________________________________________Ty pewnie traktujesz auto przedmiotowo - nie ma dla Ciebie większego znaczenia ile i jakiej wartości ma bajerów we wnętrzu i też Ci pewnie wszystko było jedno że mogłeś mieć 280ps a masz 116ps.

Twoim celem było kupienie w miarę nowego samochodu, którym sprawnie przejedziesz z punktu A do punktu B i na którym jak najmniej stracisz sprzedając go po rok użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to za dużo kasy i się.........[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:29_________________________________________________U mnie to bez sensu bo i tak sprzedaje auto co rok :tongue4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:30_________________________________________________

Jest sens lądować tyle kasy w auto :mysli: a później przy sprzedaży :(

zawsze to taniej niż kupić nowe na takim wypasie :gwizdanie: poza tym Grzesiek nie sprzedaje swoich perełek :decayed:

nie zgadzam sie z tobą H4mm3R a wręcz przeciwnie :naughty:

Skarb - nie zrozumiesz istoty rezania skoro nigdy tego nie robiłeś bo i nie miałeś takiej potrzeby.

Nie Ty pierwszy i nie ostatni tak twierdzisz i masz do tego pełne prawo.

Tego się nie przelicza na odzyskane czy też nie odzyskane złotówki przy zmianie auta.

:good:wszystko jasne udanych modów życzę

i nie Skarb tylko Skrab :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ja myślę ze auto jednak służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ja myślę ze auto jednak służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B :mysli::naughty:

z pewnego punktu widzenia zazdroszczę Ci Twojego braku potrzeby rezania bo gdybym miał takie podejście jak Ty to miałbym pewnie w tej chwili dużo więcej kasy na koncie niż mam.

Z drugiej zaś strony czy czuł bym się lepiej gdybym od posiadania pierwszej A4 do dzisiaj zrezygnował z wszystkich modów i miał przez to na koncie np. 30 tyś zł więcej - wątpię - czegoś by mi brakowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szkoda zaśmiecać Grzegorzowi wątku Pozdrawiam Mirek jak będę miał B8 to będą i mody :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kto na co może sobie pozwolić :gwizdanie:

wrclaguna jakbyś miał wybierać jeszcze raz to jakie opony zapodałbyś na 19" do siebie dajmy na to? 245/35 czy może np 225/35?

ja stoje teraz przed takim wyborem, dlatego pytam poprostu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35/19 w B8? chcialbym to zobaczyc :) wyglada z pewnoscia mega komicznie i nie ma zadnego komfortu...

ja bym zalozyl 245/35 lub 255/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35/19 w B8? chcialbym to zobaczyc :) wyglada z pewnoscia mega komicznie i nie ma zadnego komfortu...

ja bym zalozyl 245/35 lub 255/35

od kiedy szersza opona to większy komfort ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy szersza opona to większy komfort ? :mysli:

bo jest wyzsza

Specification Sidewall Radius Diameter Circumference Revs/Mile Difference

225/35-19 3.1in 12.6in 25.2in 79.2in 800 0.0%

255/35-19 3.5in 13.0in 26.0in 81.8in 775 3.3%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35/19 w B8? chcialbym to zobaczyc :) wyglada z pewnoscia mega komicznie i nie ma zadnego komfortu...

ja bym zalozyl 245/35 lub 255/35

od kiedy szersza opona to większy komfort ? :mysli:

od wtedy ze wysokosc opony jest procentowa wartoscia jej szerokosci im szersza tym opona wyzsza co za tym idzie przenosi mniej drgan i wytlumia nierownosci drogi co przenosi sie pozytywnie na komfort jazdy

jak bys troche poczytal w watkach o oponach a jest takich pare to bys nie komentowal bez sensu, jesli ktos kto ma pojecie cos madrego napisze!

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kto na co może sobie pozwolić :gwizdanie:

wrclaguna jakbyś miał wybierać jeszcze raz to jakie opony zapodałbyś na 19" do siebie dajmy na to? 245/35 czy może np 225/35?

ja stoje teraz przed takim wyborem, dlatego pytam poprostu :wink4:

Do B8 w 19" pasuje dac oczywiscie szerszy kapeć :) Ja mam u siebie 245/35/19 i takiego szukaj :wink4:

devastation oglądal dla mnie Kompletny czarny sufit S LINE ( dzieki za poswiecony czas :notworthy: ) i nici z tego bo kłopot jest z wysyłką :(

Boje sie ze coś sie stanie podczas transportu .

Wczoraj wpadł mały gadzet :decayed: Powiem ze pare razy nie mogłem wyciągnąc kluczyka ze stacyjki a zwłaszcza teraz w zimie jak mamy trochę zmarzniete rece :decayed:

A tak poza tym jutro dalej walka z wlacznikiem :) Moze ogarniemy te schematy w praktyce .

slinebrelok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł mały gadzet :decayed: Powiem ze pare razy nie mogłem wyciągnąc kluczyka ze stacyjki a zwłaszcza teraz w zimie jak mamy trochę zmarzniete rece

wczoraj zamawiajac w audi zentrum berlin wiazke do AMI zogladalem z tego samego powodu przywieszki i nic nie znalazlem.. nie bylo takiego w gablocie..

na razie mam przyczepiony klucz do garazu. ale tez musze pomyslec o breloku z tego samego powodu..

czasem tez musze odpalic silnik jeszcze raz i wylaczyc, bo nie moge wyciagnac kluczyka wcale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł mały gadzet :decayed: Powiem ze pare razy nie mogłem wyciągnąc kluczyka ze stacyjki a zwłaszcza teraz w zimie jak mamy trochę zmarzniete rece

wczoraj zamawiajac w audi zentrum berlin wiazke do AMI zogladalem z tego samego powodu przywieszki i nic nie znalazlem.. nie bylo takiego w gablocie..

na razie mam przyczepiony klucz do garazu. ale tez musze pomyslec o breloku z tego samego powodu..

czasem tez musze odpalic silnik jeszcze raz i wylaczyc, bo nie moge wyciagnac kluczyka wcale..

coś nie tak ze stacyjkami w B8?

macie breloki http://www.a4-klub.pl/smf/breloczki_czekaja_na_ciebie-t51050.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...