Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pytanie o konfiguracje portow


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj problem jest taki sciagnalem vag-com 311-2 wersja i kabel mam kkl viakena i wszystko sie ladnie zainstalowalo tylko...z tego co wyczytalem z materialow od viakena to porty fejsu i programu powinny byc te same??a u mnie fejs jest na com4,a program na com3..i jest tak ze jak robie test w vag-com na port com 1,2 to informacja taka INACCESSIBLE,na port com 3-ok i nizej interfece status 5 modem,a na port com4-status ok a nizej interface status3-not found or not ready,wiec wchodze w menadzera urzadzen i zmieniam na port com3(in us)interfejsu z com4 i wyskakuje mi to..... this com name is being used by another device(surch as another com port or modem)using duplicate names can lead to inaccessible devices and changed setting.i dalej pytanie czy chcesz to zrobic...wiec co powinienem zrobic ustawic tu i tu takie same port comy ,czy zostawic jak jest i bedzie dzialac????prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to akurat mozna zmienic w menadzerze urzadzen i przerzucic na wolny port z zakresu COM 1-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie jeszcze jedno,bo jak kolega BASKECIOR napisal interface zainstalowal sie na port4,a program na 3,juz to zmienilem i pisalo wszystko ok znalezione i wlaczam auto scan i po kilku sekundach komunikat...wystapil blad program przestal dzialac poprawnie,windows zamknie aplikacje i co mam zrobic mam interface na kkl,viste i vaga 311 zainstalowalem za 1 razem skanowalo mi 20sek.i pojawilo sie to teraz tylko wlacze 3-4 sek i komunikat jak wyzej,,,podpowiedzcie jak to naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe vista, też mam :)

daj prawym przyciskiem na ikonke vagcoma i ustaw w opcja coś takiego jak "traktuj jako administrator"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje kolego miales racje dziala ale pojawil sie inny problem podczas skanowania zapytanie o aktywacje programu vag com i klucz producenta jak byl sciagniety w wersji darmowej ze strony ktora jest na maszej stronie a4 klubu???mam cos takiego

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4124055c9e6575eb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/017da90aca0295de.html

i niewiem czy tak ma byc ale raczej nie???i czy sciagnac z innej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...