Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co jest lepsze Toyota albo Mazda


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze Wasze argumenty sa miazdzace :polew:

mam doswiadczenie tylko w jezdzie dieslami wiec....

Toyota - slodnie auto dla emerytów. Sytlistyka biedna, jakosc niezla (troche gorsza niz w B5) silnik diesla w miare sprawny, ale o emocjach mozna zapomniec., skrzynia lekko irytujaca Zawieszenie nastawione jedynie na komfort. Ciche przyjemne ... nic tylko udac sie w otchlan wiecznosci

Mazda - zdecydowanie namiastka sportowego auta. Zawieszenie twarde, jedrne, skrzynia precyzyjna. Wieksze w srodku niz B5, ale mniejsze niz toyota. Super zestaw radia boose. Podstawowy minus to konsola srodkowa - widzisz :sick3: dotykasz :sick3: naprawde to jedt na poziomie poloneza[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 00:42 _________________________________________________reasumujac - za ta kase kupilbym jakiekolwiek uzywane OOOO

nie dorównuja nawet w namiastce audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi :)

[prosze powstrzymac sie od takich komentarz! jak chcecie pomoc to sypac konkretne argumenty!] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka Mazdy bardziej mi się podoba, Avensis to takie autko dla spodojnego i bez fantazji kierowcy,bardzo

niewygodne fotele ( krótkie siedziska), lewarek skrzyni biegów jak w IKARUSIE.

W Mazdzie może troche spędzać sen z powiek silnik jest to fordowska konstrukcja TDCI :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie ktore z tych dwoch autek uwazacie za lepsze Mazda 6 albo Toyota avensis.

po jakim wzgledem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że wybór wcale nie jest taki prosty, bo postawiłeś obok siebie dwa ładne autka.... obydwie marki są znane i cenione, mazda uznawana jest za bardzo dobre auto a ja ta marke poznalem jak miałem 5 lat , pamietam jaką miałem radoche jak "myłem" mazde 323 a potem 626 mojego kuzynka i myślałem "o mój Boże, jakie wielkie auto" , wtedy jeszcze raczej przeważały duże fiaty, syreny i polonezy... :> , co prawda mazda nie ma swojego przedstawicielstwa (czy jak to sie tam zwie) na terenie polski, ale ponoć w tym roku miało się to zmienić. Tak czy inaczej marka jest uznawana i ceniona nie tylko w Europie i na pewno nie "za nic". Toyota jest znana jako marka najbardziej bezawaryjna, chociaz z tym to różnie bywa. Model avensis, piekne duże autko...ale nie wiedzieć czemu kojarzy mi się ze starymi dziadkami i złotym kolorem...starsznie tego duzo jeździ po naszych drogach. Uważam ze wybór nie jest łatwy, ja na twoim miejscu (jeśli to auto dla Ciebie) oglądnołbym te dwa autka na żywca i wzioł poprostu to które bardziej Ci przypadnie do gustu , oczywiscie nie bez znaczenie jest silnik, czy wyposażenie.... weź to auto z lepszymi bajerami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...