Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, planowane było B8 ale dalszy znajomy zdecydował się sprzedać swoją B7 więc poszło do mnie :>

Krótki opis:

B7 2007 rok, 2,0 TDI 125 KW/170KM Quattro, kolor.....hm ciężko mi go nazwać gdzieś w książce serwisowej było coś w stylu popielato-szary, pakiet fabryczny S-LINE chyba kompletny środek/wew./zew/, felgi 18" wzór RS4,

w środku: przyjemnie :D - dwu kolorowa skóra, podsufitka i słupki ciemne, pełna elektryka...chyba :), nagłośnienie bose, w schowku złącze na ipoda/ zamiast zmieniarki, no ogólnie niczego jej nie brakuje

Parę fotek poniżej, a środka może później :wink4:

57430292.jpg

14062011856.jpg

14062011857.jpg

23062011867.jpg

23062011868.jpg

mały update, fotki wnętrza, szału nie robią bo telefonem a i dywaniki nie przyszły jeszcze więc pod nogami brudno :embarrassed:

27062011880.jpg

25062011873.jpg

25062011877.jpg

27062011883.jpg

27062011882.jpg

27062011881.jpg

Póki co autko w stanie oryginalnym, tak jak wyszło z fabryki, a co do modów to kto wie, coś na pewno trzeba będzie zrobić ale jeszcze nie wiem co :>

pozdr

Opublikowano

pięknie wygląda, ładny kolorek no i s-line, daj foty wnętrza :kox:

Opublikowano

czyli jednak b7 :) gratki :wink4:

Opublikowano

bardzo ładna :good:

Opublikowano
  • Autor

daj foty wnętrza :kox:

wrzucę jakieś jak porobię po pracy :)

czyli jednak b7 :)

no tak wyszło, narzeczona nie chciała się zgodzić na b8.....na pewno to znacie "po co? na co? za drogie, wiesz co ja bym za to do domu kupiła?" :wallbash:

bardzo ładna :good:

dziękuję :>

później dorzucę jakieś fotki

Opublikowano

kolor.....hm ciężko mi go nazwać gdzieś w książce serwisowej było coś w stylu popielato-szary

piekny chyba jeden z ladniejszych do Audi ,Gratki fajne auto.

Opublikowano

Śliczny sedan, ten kolor robiłby jeszcze większą robotę jakbyś poszedł w black pakiet.

Wrzuć foty środka :).

Oby służyła jak najlepiej!

Opublikowano

fajniutka :> no i sedanik :good:

Opublikowano

śliczne :) będą jakieś mody?

Opublikowano

śliczności;)

Opublikowano

ładniutka, i z pakietem sie trafiła :kox::good:

Opublikowano

Ładna :good: kolorek,wypasik... :cool1:

Opublikowano

fajny sedanik- kolorek :good:

Opublikowano

Bardzo fajnie wygląda. Daj fotki wnętrza.

Opublikowano

kolejny BRD... ile masz nalatane?

bardzo ciekawy kolor... nie widziałem jeszcze takiego na żywo na b7... jedynie fotki.

Opublikowano
  • Autor

dołożyłem fotki wnętrza ale szały nie robią :), na 1 stronie w 1 poście, 167 tys km aktualnie ma przejechane

Opublikowano

Środeczek super, nakładki na pedały :slina:, i s-line :kox:

Z wyglądem narazie daj sobie siana, bo jest ok :kox:, zacznij modzić silnik :evil:

Opublikowano

Graty za s-line zewnętrzny i wewnętrzny :gwizdanie: Jak juz ten wzór fel to jednak poszedłbym w 19' conajmniej. Teraz możesz modzić silnik :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.